Lepote multikulturnosti 4

jest5

Guru
18. avg 2007
25.804
-8.621
113
Takoj sedaj.
Lepo podaj prijavo, pa je.

Pa pripravi denarnico, ker mi bos potem odkartal € za krivo ovadbo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

brane_new

Guru
10. feb 2008
16.095
2.539
113
bro-fight.gif



p.s. zelo zvit odgovor :)
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.307
2.369
113
Pomurje
Počasi in vztrajno. Naši levi voditelji današnjega časa bojo šli v zgodovino kot uničevalci modernega evropizma oziroma ironično "Svobode". S takim tempom, kot se sedaj dogaja islamizacija bo v 10 letih EU kalifat, Von der Leynova pa zakrita v burki.. Ampak nekako dvomim, da bo takrat ona diktirala politiko.
Desni nam v EU vladajo. Od kod sedaj levi?
 

B81

22. jul 2007
36.584
10.272
113
hja, če vi šel milijon ljudi na cesto, bi mogoče blo kaj...se pa lepo vidi, kam ciljamo. Sklepam, da bo čez 100 let kak do zob zastražen otok namenjen le eliti, ker bo evropa gorela oz. bo temna...razen če lahko kdo z argumenti prepriča, da ne bo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.546
15.551
113
Nov incident v Nemčiji povezan z islamom (*se pretvarjam da sem presenečen*) - Islamist poizkušal vdreti v izraelski konzulat:

Nach Informationen von SPIEGEL und »Standard« handelt es sich bei dem von der Polizei getöteten Verdächtigen um einen in Österreich lebenden 18-Jährigen, der im Salzburger Land wohnte. Er soll Sicherheitsbehörden bereits als Islamist bekannt gewesen sein. Dem Vernehmen nach wurde im vergangenen Jahr gegen ihn wegen des Verbreitens von IS-Propaganda ermittelt, das Verfahren wurde jedoch eingestellt. Nach München fuhr er mit dem Auto, wie aus Polizeipapieren hervorgeht.

Google translate zgornjega citata v slovenščino za tiste, ki ne razumejo nemško:
Po informacijah SPIEGEL-a in "Standarda" je bil osumljenec, ki ga je ubila policija, 18-letnik, ki živi v Avstriji in je živel v Salzburški deželi. Varnostnim organom naj bi bil že prej znan kot islamist. Lani naj bi ga preiskovali zaradi širjenja propagande IS, a je bil primer opuščen. V München se je odpeljal z avtom, kot kažejo policijski dokumenti.

Vir: https://www.spiegel.de/panorama/jus...n-sein-a-cbd0f493-72dc-4505-a396-29b51b822b4f

Krajši video: https://9gag.com/gag/aXPvnK9