Kako prisiliti Firefox11, da si zapomni VSA gesla?

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.957
38
48
Ze nekaj casa (beri: nekaj verzij Firefoxa
smile-1.gif
) nisem rabil tega, ampak zdaj vidim, da so ocitno apdejtali tudi to, da si Firefox na dolocenih spletnih straneh tudi pod razno ne more oz. ne sme zapomniti gesla. Moj plonk za take strani je bil vcasih, da je bilo treba v naslovno vrstico (preden vneses username in geslo) vnesti bodisi tole:
Koda:
 javascript:(function(){var%20ca,cea,cs,df,dfe,i,j,x,y;function%20n(i,what){return%20i+"%20"+what+((i==1)?"":"s")}ca=cea=cs=0;df=document.forms;for(i=0;i<df.length;++i){x=df[i];dfe=x.elements;if(x.onsubmit){x.onsubmit="";++cs;}if(x.attributes["autocomplete"]){x.attributes["autocomplete"].value="on";++ca;}for(j=0;j<dfe.length;++j){y=dfe[j];if(y.attributes["autocomplete"]){y.attributes["autocomplete"].value="on";++cea;}}}alert("Removed%20autocomplete=off%20from%20"+n(ca,"form")+"%20and%20from%20"+n(cea,"form%20element")+",%20and%20removed%20onsubmit%20from%20"+n(cs,"form")+".%20After%20you%20type%20your%20password%20and%20submit%20the%20form,%20the%20browser%20will%20offer%20to%20remember%20your%20password.")})();

bodisi tole:
Koda:
 javascript:(function(){var%20ac,c,f,fa,fe,fea,x,y,z;ac="autocomplete";c=0;f=document.forms;for(x=0;x<f.length;x++){fa=f[x].attributes;for(y=0;y<fa.length;y++){if(fa[y].name.toLowerCase()==ac){fa[y].value="on";c++;}}fe=f[x].elements;for(y=0;y<fe.length;y++){fea=fe[y].attributes;for(z=0;z<fea.length;z++){if(fea[z].name.toLowerCase()==ac){fea[z].value="on";c++;}}}}alert("Enabled%20'"+ac+"'%20on%20"+c+"%20objects.");})();

Zdaj pa nic od tega ne prime vec. Ker nisem programer, me zanima, v cem je po novem "problem", da se ne da vec prisiliti vseh strani v zapomnitev gesla?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Jaz sem "shekal" (spremenil eno vrstico) del kode, kjer se odloča ali bo pustil pomnenje ali ne.

Je JavaScript, tako da lahko komot z editorjem spremeniš.
Poglej *.js fajle od Firefox-a, pošči kje se pojavlja beseda "AUTOCOMPLETE" in oni if stavek deaktiviraj.

Če si kaj programerja je to mačji kašelj.

Če ne, mi zateži, da pogledam in napišem. (eno web stran za testirat mi najte)
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.957
38
48
Ce so tekstovni fajli, bi naceloma slo. Kateri fajli pa so to in kje se nahajajo (kar sem jih na hitro pogledal v Program files/.... in Profile, ni bilo nikjer te besede)?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Bilo je prej v nsLoginManager.js. Zdaj so zgleda skompajlali v zadnjih verzijah.

Bilo i prošlo...
tongue-1.gif