JEK 2

tomi

Guru
1. sep 2007
18.436
9.752
113
40
MB
prav nobenega razloga ni, da ti odrasel človek ki je zaposlen ne zna povedat razlike med bruto neto.

razen da izhaja iz časov ko je totalitarističnemu režimo pač odgovarjalo da je narod butast.

in dokler bo kritična masa butasta, pač ne bo nič drugače kot je.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.761
5.894
113
prav nobenega razloga ni, da ti odrasel človek ki je zaposlen ne zna povedat razlike med bruto neto.

razen da izhaja iz časov ko je totalitarističnemu režimo pač odgovarjalo da je narod butast.

in dokler bo kritična masa butasta, pač ne bo nič drugače kot je.
Naredi anketo na ulici.
Omeni še bruto 2 :cheer:.

Pomoje boš presenečen (negativno).
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.769
1.594
113
Iskajoč brata
prav nobenega razloga ni, da ti odrasel človek ki je zaposlen ne zna povedat razlike med bruto neto.
Recimo, da bruto/neto še zastopijo, kaj je v razliki skrite pa ne vedo.... Samo za primer, poglej kolikokrat je tukaj napisano brezplačno zdravstvo...
Da ne govorimo o dodatkih, malica, prevoz, itd

Kar jaz govorim po proizvodnji, enačijo neto in nakazilo na trr
Vsega pa boli k, koliko imajo bruto

Zelo pa tukaj krivim pa šolski sistem, ki ne da nič poudarka na izobrazbo upravljanja z denarjem, osnovnih pojmih osebnih financ, ter finančnih orodij.
Sorry za OFF
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.588
9.439
113
Recimo, da bruto/neto še zastopijo, kaj je v razliki skrite pa ne vedo.... Samo za primer, poglej kolikokrat je tukaj napisano brezplačno zdravstvo...
Da ne govorimo o dodatkih, malica, prevoz, itd

Kar jaz govorim po proizvodnji, enačijo neto in nakazilo na trr
Vsega pa boli k, koliko imajo bruto

Zelo pa tukaj krivim pa šolski sistem, ki ne da nič poudarka na izobrazbo upravljanja z denarjem, osnovnih pojmih osebnih financ, ter finančnih orodij.
Sorry za OFF
Razliko že poznajo, sam ne jemljejo razlike kot njihov denar.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.214
10.558
113
ko grem na volitve bo prva postavka 50% zmanjšanje JU...preostalih 50% pa pd 10 do 20% višje plače na dan 1 novega mandata, tako se bo začelo.