JEK 2

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.572
9.417
113
Ženska je mela pametne argumente. Sem pa sam mnenja, da če zdej rečemo ne, bo zanimiv čez 20 let, ko bo JEK1 ugasnila.
 
Ženska je mela pametne argumente. Sem pa sam mnenja, da če zdej rečemo ne, bo zanimiv čez 20 let, ko bo JEK1 ugasnila.
saj pravm da je čudno ker zeleni + levica, pa še kak tak stručko zraven so bili vsi zelo, zelo proti zato mi je čudno to kar ste napisali

sm bral nekaj časa nazaj o enem jedrskem fiziku in je napisal, da bi morali debatirati o JEK3 ne o JEK2, ta bi že moral stati in opravljati svojo nalogo

sam sem za JEK2 samo ko vidim s kakimi argumenti se dajemo (sploh tisti proti) me mine veselje
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.572
9.417
113
saj pravm da je čudno ker zeleni + levica, pa še kak tak stručko zraven so bili vsi zelo, zelo proti zato mi je čudno to kar ste napisali

sm bral nekaj časa nazaj o enem jedrskem fiziku in je napisal, da bi morali debatirati o JEK3 ne o JEK2, ta bi že moral stati in opravljati svojo nalogo

sam sem za JEK2 samo ko vidim s kakimi argumenti se dajemo (sploh tisti proti) me mine veselje
Vsi ti poklicni okoljevarstveniki so proti itak zato ker se jim to splača, s tem se preživljajo. Pravega argumenta proti itak ni, al je okoljevarstveni vidik, al pa primerjava s TEŠ6. Oboje je nadneumnost.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.158
10.522
113
sej zato pa javno, posvečenih je malo morje, in se bodo hitro obregnili...
če ni javno, je pa to to, kaj pa kdo ve.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.422
6.559
113
pri taščici
Prav lepo prosim vse Proti da pojasnijo od kod bomo dobili manjkajočo energijo ko se zapre jek in teš, lepo s številkami in dejstvi in brez bluzenja v stilu malo paneli in malo ventilatorji. Zavedati se moramo, da je odvisnost od uvoza katastrofa za gospodarstvo, kar so spoznali nemci na trd način ko se je zgodila Ukrajina
Zakaj pa smo mel mi elektriko po pol €?
Ce smo samo "20"% odvisni od uvoza