Garmin Viago - aplikacija za Android in iPhone

I

Izbrisan uporabnik #488

Tega podatka pa nimam, po moje moraš vedno kupiti...
 

mitjai

Pripravnik
28. jun 2009
91
0
6
Ljubljana
mitja.blogspot.si
Ok na hitro stestirano - vodenje v slovenščini (brezplačni prenos), karta 9€ je poceni, vendar da pa hočejo za prikaz omejitve tudi 9€ pa vidimo, kje hočejo služiti. Pa še 9€ za traffic.
Drugače super, se mi pa zdijo barve na kartah malo čudne...

Edit: vodenje v slovenščini - Mateja
 
Nazadnje urejeno:

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.800
129
63
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Vodenje je v slovenščini = Mateja
Je, ko ga preneseš in to celo zastonj
tongue-1.gif
 

Dualis

Fizikalc
30. nov 2008
407
239
43
Meni deluje kar solidno. malo čudne barve ampak kar gre. Mogoče bom malo neumno vprašal ampak ali je možno slučajno tisto ikono za hitrost malo povečati? Na splošno na xTAB50 se mi zdi da je vse skupaj v premajhno. (mogoče je čas za okulista)

LP
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Pozdrav !


Ooo super tudi meni bi odgovarjalo, če bi bilo vse skupaj malo bolj vidno. Drugače pa sem zadevo kupil, ker je solidna cena, vključno z EU kartami. Upam pa, da se bo dalo dodatke kako pripeljati notri.

LP
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Lahko poveš ime datoteke in kam ti jo je shranilo na napravo?
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Katero datoteko konkretno misliš apk?

Sicer xtab-a nimam s seboj v službi lahko pa pogledam na telefonu.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne, img datoteko ti je skopiralo na napravo ali na sd

dxxxxxxx.img
smile-1.gif


Poglej na tretjo fotko na prvi strani, tam je pri meni napisalo, kam bo dalo... no jaz nimam EU karte pa vprašam kakšno je ime datoteke img, ki si jo prenesel z neta...
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Ah mape sem zaenkrat potegnil dol samo na xTAB na telefonu še ne. Tako da ti bom to sporočil takoj ko pridem domov.
 

Hijacker

Pripravnik
23. nov 2007
335
0
16
Berem, da tudi če imaš offline zemljevide rabiš povezavo v splet za iskanje po naslovu. Lahko kdo to potrdi? Če je res ne vem v čem je point offline zemljevidov, če recimo v tujini ne moreš iskat po ulici brez drage mobilne podatkovne povezave.
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
U matr to sem pa spregledal, potem je res brez veze !! Zaenkrat ne morem potrditi bom pa preizkusil takoj ko bo mogoče.
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Ja, če je res potem je totalno brez veze. Sploh ne vidim smisla v tem. Sem malo prehitro skočil očitno
frown-1.gif