Formula 1 sezona 2021

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
crasha se spomnijo, pa zaradi tega nihče še ni rekel: prost je za krščen duš voznik, ker je takrat zmagal/popušil ali senna je za krščen duš voznik, ker je takrat zmaga/popušil.

Vedo samo da sta se zaletela, kdo pa je bil prvak pa ne, pa niti razloga zakaj sta se, ve redkokdo.

Mislm da ne misliš isto leto kot jaz. Govorim o 89 sezoni pa crash v zadnji šikani. In je pkl FIA zakuhala pravila da je Prost zmagu
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.726
6.910
113
Ampak res, nihce ne bo naredil primerjave med branjenjem pereza pred lujzom in lujzem vs max? Kaj pa kako je lujz pustil odprta vrata v ovinku, kjer ga je max prehitel?
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Lujz je hotu nardit switch back (kot max v Jeddah), sam je Max tako linijo vzel, da lojz ni mogu, je mogu počakat da Max pospeši iz ovinka pol pa še on lohka. tako kot mu je lojz v Jeddah naredu. Lojz je točn vedu da bo Max tm napadu sam ni računu da mu bo switch back zjebu.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.726
6.910
113
Ja ce pisda reces da je lujz samo human, ko dela napake. Masi pa jih ne sme - ce predpostavimo da sploh je kaj naredil narobe
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Ja, eno je ponesreči sebe v koleno ustrelit. Drugo je pa 14 ljudi v koleno ustrelit. Isto je ane. Da Janša ponesreč šampon za lase kup je samo on oškodovan. K pa pobaše miljone ko se patria kup pa več ljudi nasrka? Got it, al ti moram še kakšne življenske stvari razložit? Umivanje zob, britje..... Mislm a si 12 let star, k to ni nobeni odrasli debati podobn.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.726
6.910
113
Aja, sem mislil da je jabolko spora samo masijeva “napaka” ki je stala lujza WC. Koliko opazam so samo pri mercu bentili in grozili s sodiscem
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Me zanima kako bi Ferrari reagiral v taki situaciji. Pomojm bi pojedl Fijo. Pa grozil z odstopom itd...
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.981
1.431
113
crasha se spomnijo, pa zaradi tega nihče še ni rekel: prost je za krščen duš voznik, ker je takrat zmagal/popušil ali senna je za krščen duš voznik, ker je takrat zmaga/popušil.

Vedo samo da sta se zaletela, kdo pa je bil prvak pa ne, pa niti razloga zakaj sta se, ve redkokdo.

Če bo max osvojil samo en naslov, potem bo ta z grenkim priokusom, tako kot rosbergov, recimo, če pa jih bo nanizal 6, 7, 8, 10 15, potem pa bo 21 naslov samo šel v statistiko.

Kaj je pa z Rosbergom narobe? Dec je dobil prvenstvo in se lepo umaknil. Brez drame. Niti se ne trudi, da bi prišel nazaj.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Nico se je umaknil, zato ker je videl, da dokler bo Hamilton v F1, bo težko še kdaj prvak. Pa ne mislim zaradi same hitrosti, NIco ga je kar velikokrat nesel, pač pa zato, ker za Hamiltonom stoji ves silni angleški F1 aparat, tako imenovana "strokovna" javnost, ki smo jo videli na delu v dneh po zadnji dirki. Delovalo je, kot da ves svet navija za Hamiltona, kar seveda ni res, res pa je, da je zanj navijalo večino znanih medijev in komentatorjev, ki so seveda več ali manj vsi angleži.

Z Hamiltonom se je dalo obračunat samo tako, kot je to naredil Max: agresivno in s tem, da se ne oziraš kaj dosti na pisarije raznih "strokovnjakov". Nico je bil "premehek" za to, tudi na stezi ga je agresivni Hamilton prevečkrat nesel.

In zato navijam za Maxa: ker je končno prizemljil nadutega in agresivnega hamiltona. Ta je leta rinil druge ven in uporabljal razne čudne taktike, sedaj pa je končno dobil nekoga, ki mu je vrnil z enako dozo.