Formula 1 sezona 2021

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.159
1.188
113
www.adriamedia.si
Kuhinja j itak že celo sezono. Enkrat v eno, drugič v drugo smer. Na koncu je odigrla sreča. Danes res ni najboljši zmagal, drži. Mislim, da se vsi strinjamo. Lewis se je boril kot lev, Max je imel veliko srečo z taktiko in SC. Ampak, dvoboj je bil na stezi, FIA jim je dala figthing chance in zadnji krog je bil čist.

Mislim pa, da se bodo še usedli za zeleno mizo in kakšno rekli. Na Maxovem mestu še nebi pisal v CV, da je svetovni prvak v F1...
Super zanimiv razplet, ampak se zna zgodit, da imas prav. Ker pravil se Massi ni drzal pri SC. Tudi Skyjeva komentarorja sta to takoj prav povedala.
 

Priponke

  • F8970A0D-1E8D-42B1-9CD2-20E816C15E20.jpeg
    F8970A0D-1E8D-42B1-9CD2-20E816C15E20.jpeg
    690,5 KB · Ogledi: 111
I

Izbrisan uporabnik 474

Pod črto je bila sezona 2021 ena izmed boljši in po dolgem času sem gledal (skoraj) vsako dirko. Končno je Mercedes dobil enakovrednega nasprotnika in bila je umazana borba na nož. Max in LH na stezi, Horner in Toto zadaj. Sprostitev radijske zveze med FIA in moštvi je tudi prinesla malo več pikantnosti.
Zmagal je pa voznik z več zmagami in pri tem ga je konkurenčna ekipa kar 2x zradirala iz steze.

Max je v prvem krogu zadnje dirke izgubljal naslov, v zadnjem krogu zadnje dirke pa ga dobil.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Super zanimiv razplet, ampak se zna zgodit, da imas prav. Ker pravil se Massi ni drzal pri SC. Tudi Skyjeva komentarorja sta to takoj prav povedala.

Ampak sporočilo ni bilo "lapped cars may now overtake" ampak točno specifične številke, ki lahko prehitijo. Toto je kar 2x med dirko želel vplivati na FIA (ko je Masija lepo prosil in rotil, naj v času VSC ne da ven SC, čeprav bi ga čisto komot lahko dal), tukaj mu bo lepo pokazal sredinca. Sem ziher, da ima FIA background za takšno odločitev....
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.158
10.522
113
Sc bi odpeljal do konca pa je to to. HAM je odfural dirko za prvaka, se rešil vmes Pereza itd. Na koncu pa kao "naredimo" dirko zanimivo, z malo po svoje pravilo. Škoda da bo potrebno zdaj se brat o teh razpletih in še to gnojnico prenašati.
 
  • Všeč mi je
Reactions: RoMeX

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.733
6.910
113
Ta pokavec pa je ze zacel:


Se prehitro se bo navlekel…
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.159
1.188
113
www.adriamedia.si
Ampak sporočilo ni bilo "lapped cars may now overtake" ampak točno specifične številke, ki lahko prehitijo. Toto je kar 2x med dirko želel vplivati na FIA (ko je Masija lepo prosil in rotil, naj v času VSC ne da ven SC, čeprav bi ga čisto komot lahko dal), tukaj mu bo lepo pokazal sredinca. Sem ziher, da ima FIA background za takšno odločitev....
Tako sporocilo se sploh ne bi smelo pojavit, ker po pravilih ali prehitijo vsi lapped cars ali noben. Tu se prvic niso drzali pravil. Drugic se niso drzali, ko se je SC prehitro umaknil. Ce lapped cars prehitijo, se SC umakne konec nasldnjega kroga po tistem, v katerem so lapped cars prehiteli. Tukaj bi to bil konec dirke. Tako da se 2x niso drzali pravil.
Sicer super zanimiv razplet, ampak ce bodo pri mercu trmasti, se zna tole se zakomplicirati.
 
  • Všeč mi je
Reactions: RoMeX

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.733
6.910
113
Ne bodo upali, saj se bosta brkota zmenila nekje za sebe.

merc je dobil ekipni WC, max pa vozniskega. Posten razplet glede na sezono
 
15. jan 2019
3.459
1.086
113
Tako sporocilo se sploh ne bi smelo pojavit, ker po pravilih ali prehitijo vsi lapped cars ali noben. Tu se prvic niso drzali pravil. Drugic se niso drzali, ko se je SC prehitro umaknil. Ce lapped cars prehitijo, se SC umakne konec nasldnjega kroga po tistem, v katerem so lapped cars prehiteli. Tukaj bi to bil konec dirke. Tako da se 2x niso drzali pravil.
Sicer super zanimiv razplet, ampak ce bodo pri mercu trmasti, se zna tole se zakomplicirati.
ne jokat

so lepo povedali "to je dirkanje"