Folija, vinjeta in preverjanje

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Ma ste eni brihtni!? Če že darsovec nima pooblastila, da preveri kako je vinjeta nalepljena (v kar dvomim) ima zagotovo možnost, da te zadrži do prihoda policije. Policija pa zagotovo ima pooblastila, da ugotavlja prekrške in zavaruje dokaze.

Te bo pač "pamet" stala nekaj ur časa in poleg običajne kazni za vožnjo brez vinjete še kakšen specialni dodatek.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Imajo tile Darsovci sploh status kakega redarja ali kaj podobnega? Ker če je navaden delavec te nima kaj zadrževat, pravzaprav niti ustavljat.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
grin1.gif
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
42
lj
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Citat:
Uporabnik tjuren pravi:
A pa je kaj narobe, če vinjeto napopam na sredino okna?
narobe je, vendar jazu jo imam vsa leta na sredini za ogledalom pa me se niso ustavili

ni narobe

Levo zgoraj, levo spodaj in na sredini zgoraj so mesta kjer je lahko vinjeta
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
42
lj
ne, policaju pa ko se za mano pojavi z modrimi lučmi in tudi darsovec te ima pravico ustaviti če ne verjameš meni preberi zakon
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.924
9.584
113
Citat:
Uporabnik markoman pravi:
jaz tudi.
ne ustavim, naj me lovi s kombijem ...
Zakaj pa?
Na avtocesti ne moreš ravno zavit v en gozd in ''oddremat'' ene. Lepo bo poklical policijo, katera te bo ustavila na naslednji cestninski postaji.
Če se jim da zajeb.. s tem seveda.

Sam sem videl na lastne oči, kako se je Hrvat na zoženju AC, kjer se je zožilo na vozni pas in pas za odstavna vozila, po odstavnem pasu mimo odpeljal brez vinjete. Pa se Darsovci niso sekirali, temveč so lepo nas ovce še naprej ''preverjali''. Bah.