F1 2022

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Ta RbR ma pa res skos zegn. Dež bo na qualyu, kar pa izniči prednost Ferrarija na tej stezi. Hungaroring je pa tko k monaco, qualy skor bolj pomembn k pa dirka
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.160
10.530
113
Bomo videli... Po ciljni in kombinacija naslednjih 2 ovinkov se da marsikaj...
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Ja letos zna bit drugač ker si lahko mal bolj sledijo. V preteklosti je bil zadn ovink problem. Težko si sledil čez zadnji ovinek in posledično težko pršu dost bliz v prvi ovinek da bi prehitel. Si res rabil zelo hitrejši dirkalnik ali pa zelo frišne gume. Jutr zna bit problem edin drs vlakec. Če ma un pred tabo drs bo težko prehitet.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.160
10.530
113
Lep preobrat. Kokice za jutri. Maxa bo popenil.
Ham bo do podiuma že priplazil. :evil:
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Čestitke GR, super krog. Brez napake bi sicer Sainz bil na vrhu, ampak still... Lepo videti GR tam. In BLM tam, kamor spada :) Smola Max-a bo manjši obliž za Ferrari, če le zna danes vnovčiti to! Če bo toplo (vroče), verjetno Merc nebo nevaren. Vsekakor se obeta znaimiva dirka!
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
V simu preveč . V RL sem bil pa samo kot gledalec.
To samo prepisujes od 24 ur, ki ze 20 let pisejo isto pa ostalih novinarjev. Da je proga drugi monako mi gredo kocine pokonci, ker je dalec od tega, malo zaprtih ovinkov je, ki prevladujejo v monaku in ogromno srednjih, ki so, ko ujames tempo, zabavni in ena bolj uzivaskih prog. Ni pa nikjer placa za 'pocivanje' je treba skos delati. Tudi za nastavitve je lahka, zaprt diff, kratke prestave, veliko df. Ni treba znanosti delati in kompromisov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek