F1 2022

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Baje je bilo noro. Kukr berem twitter so Max navijači kr drhal kmetavzarska. razbijal, razgrajal, nadlegoval folk, vsi smrtno pijani...
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
zažiganje ferrari zastav, mercedes kap, predvsem pa nadlegovanje ženskega osebja, ki je delal tam, pa nadlegovanje žensk, ki niso mele RbR majic... itd.. tko na hitr k sm twitter preletel. Ker me je zanimal, kva se vsi tok bunijo v medijih. Sm mislu da je bil problem zarad tistih bakl, k na štartu dirke skor nisi dirkalnikov vidu, k so tiste annoying dimne pržgal.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.744
6.913
113
Saj ne vemo kaj je bilo, dandanes je vse tako občutljivo glede nadlegovanja, etc. Mogoče je res nekdo eni ženski rekel, da naj sleče dol merc majico in si da gor RBR, pa že to smatrajo za spolno nadlegovanje?

Drugače pa je to pomoje odziv na navijanje angleške drhali iz zadnje dirke tam, oz kar celotne sezone lanskega leta.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Kolikor je bilo zaslediti izjavo Totota na GPBlog, se eni punci dvigovali kiklo. Ali so jo tudi "šlatalI" pa ni bilo omenjeno. Drugače pa so vsekakor Nizozemci podn od navijačev, je pa res, da angleški ne zaostajajo dosti...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in darjan
15. jan 2019
3.459
1.086
113
zažiganje ferrari zastav, mercedes kap, predvsem pa nadlegovanje ženskega osebja, ki je delal tam, pa nadlegovanje žensk, ki niso mele RbR majic... itd.. tko na hitr k sm twitter preletel. Ker me je zanimal, kva se vsi tok bunijo v medijih. Sm mislu da je bil problem zarad tistih bakl, k na štartu dirke skor nisi dirkalnikov vidu, k so tiste annoying dimne pržgal.
lepo, se vsaj dogajalo
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
no no, glih težit ženskam da si slečejo majce al pa da se jih šlata pa dviguje kikle ne spada nikamor. Edin če si ti tak seljak, da ti takšna dogajanja popestrijo športni dogodek. Me zanima, kako bi reagiral, če bi to nardil tvoji ženi/hčerki/sestri.... Za zdej še po nobeni drugi dirki ni bil tak backlash glede na dogajanje, tko da je že mogl bit too much.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek
15. jan 2019
3.459
1.086
113
no no, glih težit ženskam da si slečejo majce al pa da se jih šlata pa dviguje kikle ne spada nikamor. Edin če si ti tak seljak, da ti takšna dogajanja popestrijo športni dogodek. Me zanima, kako bi reagiral, če bi to nardil tvoji ženi/hčerki/sestri.... Za zdej še po nobeni drugi dirki ni bil tak backlash glede na dogajanje, tko da je že mogl bit too much.
govorice torej samo
 
I

Izbrisan uporabnik 474

FB_IMG_1657549132953.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: DOHC

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.744
6.913
113
Tu bo jasno kdo je kriv ko bo razlog znan. Tole glede unsafe release pa bi jaz bolj kaznoval, ker zamislite si da bi tam okon pikiril v sainza, sanz bi lahko pokosil kakega mehanika in to zelo grdo.
Cudno da dobijo vozniki za izrivanje nekoga 5sec in za unsafe release isto.