F1 2022

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.748
6.913
113
Pomeni niso merc moštva bila toliko boljša, ampak vsa ostala so bila toliko slabša :)
 
I

Izbrisan uporabnik 474

To pa tudi res... Charles je najhitrejši krog postavil v zaključku dirke z starimi gumami in bil 0.8 sec hitrejši od Perezovega najhitrejšega časa, 1.3 sec od Russla in kar 2 sec. od Norrisa... Edino Alonso tukaj malo meša štrene z 0.6 sec. počasnejšim krogom, ampak v zaključku dirke in svežimi (medium) gumami...

Sem pričakoval Haas malo višje...
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Lets gooo Čaarls :D
Za melborune še kr zanimiva dirka.
Bad luck za Maxa, ampak je bil Čarli preprosto prehitr to dirko.

Merc je odpisan za letos. Tako kot je Gargy že par postov nazaj opisal njihov problem in ta problem ne bodo mogl odpravt v parih dirkah. Tako, da za letos je sam upanje, da se spredi neki nardi da so lahko na štengah. Me pa zanima ali bodo presedlal na barcelona spec avto. Ker a je lohka sploh slabš? Res bi blo fajn, da se umešajo v boj, k lanska sezona je bla epic k sta se dva hot head-a dajala na polno. Lojze je pa jamral, ker mu niso pustil Russla napadt. Skos se je pogovarjal o tem, da ga ujame in napade, k je pa pršu bliz so mu pa rekl to back off ker se avto pregreva. Je pa tudi motor podhranjen v primerjavi s konkurenco.

Sem pa vesel da je Mclaren malo priključil, upam pa da ni sam track specific.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.748
6.913
113
Zanimivo je tudi riki držal norisa na kratko..pomoje je imel celo boljši race pace.

noris se je nekako izgubil po sočiju lani, se mi zdi? sainz pa se bo po tej dirki. lujz pa tudi počasi...parkrat ga še russel prehiti...

lerk preseneča.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Za Leclerca se je vedno vedelo, da je zelo hiter. Raven Max-a ali celo hitrejši. Potrebuje samo zaupanje v avto. Sainz ima prebliske, ampak po moje zelo hitro paničari, ko mu kaj ne gre in potem dela napake. Vsekakor ni na ravni Leclerca, zna pa bit odličen "vodonoša" in krasti točke nasprotnikom. Ko Perez... Za BLM pa že nekaj časa govorim, da je sicer odličen dirkač ogromno izkušnjami, ampak po "pure race pace" je počasnejši od teh mladičev (Leclerc, Max, Russel, Norris). Do sedaj je razliko delal z dirkalnikom in tudi izkušnjami, ampak z nabrano kilometrino ga bodo tile preprosto potacali. Moral bi konec lanske sezone nehat in se izgovarjat na "farso" na zadnji dirki in da več ne želi dirkat itd. Po moje je tip čakal, kaj bo pripravil Mercedes za to sezono in ko je videl rezultate iz simulatorja glede "zero pod" designa, je rekel "uuuuuu, grem po osmega."
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Prov smili se mi 4x WDC da mora tak skret od avta vozt. (vem, da je na videu stroll)
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan
I

Izbrisan uporabnik 474


Zato bo Schumacher vedno večji od Hamiltona, ne glede na statistiko. Ko jim ni šlo, je bil Schumi dneve in noči z ekipo, primadonica pa bo imela Zoom motivacijske govore...
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.161
1.188
113
www.adriamedia.si
Dafaq?

Saj ima prav (če prebereš in razumeš cel članek).
Sicer: pravila so pravila in tudi HAM ne more biti nad njimi (naj si pač odbrusi tiste uhane, če jih ne more snet), ampak bistvo je toto morda zadel - da mogoče res ni treba, da zapenja za take stvari z drikači že na prvih dirkah(čeprav: jaz bi rekel, da je to čisto OK, da se ve, kdo ima korenček in palico v rokah), da je pa v primerjavi z massijem miljonkrat boljši (tu se pa absolutno strinjam).
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.748
6.913
113
Afaik je to pravilo ze dolgo casa, ampak ni bilo nikoli “forsirano”. Letosnji novinec pa bi se rad pac dokazal in da se postavi proti goatu je dobra pot
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.748
6.913
113

Blm pa se raje ukvarja s pirsingi
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.748
6.913
113
na Apeninskem polotoku odmevala redko videna neumnost domačega nogometaša M'Bale Nzole. Vstopil je v 60. minuti, le deset minut kasneje pa je moral z igrišča, ker si ni uspel sneti uhana, ki je med igro prepovedan.

Tako se to dela, ne pa wolf ko drzi stango blmju
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.161
1.188
113
www.adriamedia.si
Afaik je to pravilo ze dolgo casa, ampak ni bilo nikoli “forsirano”. Letosnji novinec pa bi se rad pac dokazal in da se postavi proti goatu je dobra pot
Ali pa ne, čisto "politično" gledano. Sem pa sicer tu 100% na strani direktorja dirk, pravila so pravila. Se še spomnim, kao mi je tehnični delgat pred krogom za ogrevanje pomolil glavo v kabino na gridu in še 1x preveril homologacijo čelade (ker se mu je zdelo, da nimam iste, kot prej tisti dan in kot na verifikaciji).
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa