F1-2016 novice

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.142
10.506
113
to ja, ampak ko ti je enkrat dovolj 3. mesto se ti hitro kdo ufura noter. Max je dobil krila, pa tudi ostali niso za odmet. Predpostavka da hamilton spet pohara.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.723
6.904
113
To že, ampak RBR je fajn bogi bil v red bullu lani...pač motor.

No..bomo vidli, ampak pomoje se nima nico nič drugega bat, kot materiala.
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Zdej je sam vprašanje al bo crknu v prvi al v drugi polovici dirke....
grims-1.gif
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Gentleman of color je predobro in preveč plačan, da bodo pustili da Nico ki vozi za "drobiž" postane prvak. To je tako kot bi pustili Rubensa na zadnji dirki da premaga Šumo. Če ne bo tako, pa Nico postane prvak, pa sem meca fan do konc lajfa.
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne vem, če je čokoladar taki rang kot Šumi

Rosberg je Nemec in bel, to je zelo pomembno
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Ampak ni thug life, tattooji, kapice z ravnim šiltom, prekratke svetleče hlače, irokezica iz puha, personal jet, klobučki, glavnik v kombinezonu....to se danes prodaja, Bernie likes. O temu se govori....in mercu je to bolj pomembno kot nek nice guy Nico pa četudi ma plave oči in arijske korenine....
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Hamilton mi zgleda kot homo smrkavev, to je all in look danes? Tetoviranec spominja na narkiæa, ostala oprema kot da je z geta stisnil.

Jaz tega stila ne zaznavam,da se prijema?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

V zda ne j... F1
smile-1.gif


Je pa tam dosti Hamiltonov, ja, z orožjem, drogo..
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Haha, hamilton ni šumi, da bi kaj iz rokava potegnil

Prljava počasna vožnja, fetl pomagal lepo

Bravo Rosberg
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Citat:
Uporabnik Najbolji pravi:
Ajde Nico, nej ti pride... cestitke. Sicer pussy prvak ampak neizpodbitno, zal... :)
A nisi ti nekaj sredi poletja omenjal Hamiltona v istem stavku z "lagano" , "nepremagljiv" in "vse pod kontrolo"?
grims-1.gif


Čestitke Nico in čestitke Mercu da ni šel v ferrari mode....
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Hamiltona so opozarjali na prljavo vožnjo, se mu je gas pedalka zatikala
smile-1.gif


Super za f1, da je zmagal Rosberg, sedaj bo lažje vozil, neobremenjen.
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.800
384
83
Vipavska dolina
A sam jaz mislim da "Finger" ni kril hrbta? Bolj je bilo, da je tudi Rosberg lahko vozil z DRS-om in tako onemogočil Vettlu prehitevanje.
Osebno bolj zadovoljen da je Rosberg prvak kot Hamilton, slednjega že od nekdaj ne prenesem.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Rosberg si je zaslužil, razvija ta mercova jajca od začetka.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.552
2.606
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik Rambo013 pravi:
A sam jaz mislim da "Finger" ni kril hrbta? Bolj je bilo, da je tudi Rosberg lahko vozil z DRS-om in tako onemogočil Vettlu prehitevanje.
Osebno bolj zadovoljen da je Rosberg prvak kot Hamilton, slednjega že od nekdaj ne prenesem.

Nisi edini - edino kar bi lahko opisali kot " kril", je da ni v zadnjem krogu ni šel na nož. Enkrat je poskušal - potem je pa pustil zgodovini svojo pot.
grin1.gif