Beraški zdravniki

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.192
1.351
113
Zakaj nima smisla? Recimo v moji okolici so v radiusu 15km vsaj 3 zdr domovi. Dva manjsa in en vecji.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.651
6.370
113
Ker je placa v osnovi ista. Vendar bolj je vukojebina, manj so macehovski pri napredovanjih in uvrscanju v razrede (ne, ni avtomatsko) in kolketivi so praviloma ugodnejsi ter cenejse je zivljenje nasploh. In pa še, kar pa na primarni ravni najvec šteje - bolj je folk normalen. Ce nameravas ostati v ZDju, mora res neka zasebna drama biti, da gres z delavnega mesta kot je tole.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

jurek1973

Guru
3. sep 2007
4.100
1.031
113
Bolj na podeželju, manjša enota. Kar pomeni manj šefov, ki po glavi serejo. To je en razlog.
Lahko je pa tudi večji ZD bolje organiziran, predvsem je pa pomembno, da ima dovolj zdravnikov. Obstajajo tudo takšni ZDji, ki imajo "nadstandardno" število zdravnikov in sester. Pač delajo "minus", ki se ga trudijo kako drugače pokriti. In v takih ZDjih kader ne odhaja. Ker ni problem najti zamenjave za bolniško, ker ni problem z dopustom kadar hočeš. Take "malenkosti" so največ vredne.

Ampak na tem je bilo treba delat že zadnjih 10 let, ne moreš se to zdaj spomnit, pa vabit kader.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

AndrejD

Guru
20. jul 2007
7.195
1.367
113
Pozabili so povedati da sta obe zdravnici odšli zaradi direktorja.
In to niso edini zdravniki v Lenartu, ki so odšli zaradi direktorja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.157
4.028
113


Kako NE grozno je zdravstveno zavarovanje v Ameriki.

Lahko si na You tube vklopite prevod v Slovenčino