Avto za "okras"

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Vedno boljši predlogi, hvala vsem! :) Trenutno gledam Q7, s kakšnimi stroški na leto bi prišel skozi okvirno?

Aja, kar se WIZ tiče - Adriatic Slovenica je bila ravno prodana Generaliju. Mislite, da bodo to blagovno znamko in ugodnosti obdržali?
Zakaj pa bi si pljuvali v skledo? Generali ima G24.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.541
15.549
113
...ksz...

Vem, da je cena "malo" čez budget ampak samo tako malo v razmislek, se dobijo tudi cenejši in seveda tudi dražji primerki.

Mercedes-Benz SL500

1.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: 9999

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
515
174
43
Nisem razumel ali je mislil še en motocikel zraven, ali Mazdin motor (wankel). V drugem primeru bi še šlo za par let...
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.513
4.622
113
Avto za postavljat pred sosedi in sklepam tudi, da za svoj užitek, ko ga greš pač peljat.

Kar se sosedov tiče, bo zadeva morala biti Nemška ali kakšen eksotik z drugim poreklom. Kar se tiče užitka v vožnji, je vse odvisno kaj zate užitek je? Za nekatere so pospeški, ovinki, za druge udobna vožnja v tišini na avtocesti. zate bom sklepam, da bi raje pospeške, ovinke, zvok motorja, mogoče veter v laseh. IN 4 sedeži za peljat normalne ljudi. Za 10.000 eur, če se prav spomnim.

X1 je za moje pojme zgrešen. Ni ne užitka v vožnji, ni ne velik, ne lep, ne prestižen, zavidal ti ga ne bo nihče. Če imaš nekaj denarja za popravila in servise, potem lahko gledaš X5, GLE ali Q7 serije z njihovimi Coupe derivati. To ne bi bila moja izbira, ampak odkljukajo vse tvoje želje. Samo imam občutek, da se kaj veliko vozil ne boš.
Druga opcija je kakšen Land Rover/Range Rover. Žal ti zopet popravila ne uidejo.

Moja izbira za 1. predsednika na vasi: KLIK
Moja druga izbira pa kakšen A4 ali A6, po možnosti AllRoad ali S line.
 

B81

22. jul 2007
36.577
10.276
113
Nisem razumel ali je mislil še en motocikel zraven, ali Mazdin motor (wankel). V drugem primeru bi še šlo za par let...
En wankel zraven ja, ampak glede na malo km letno, bi kar tega obnovil. Avti so poceni, zgledajo pa strupeno (vsaj meni).
Te kante tipa x1, x5, rangerover, a6....to so se vedno navadne kante brez uzitka v voznji. Kdo pa ti bo zavidal eno staro a6, pa ne ga lomit no :)
Kupi se neka priblizna eksotika, ki je nima vsaka obcina, pa pozabi sosede in glej, da se bos ti peljal z veseljem...
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.513
4.622
113
En wankel zraven ja, ampak glede na malo km letno, bi kar tega obnovil. Avti so poceni, zgledajo pa strupeno (vsaj meni).
Te kante tipa x1, x5, rangerover, a6....to so se vedno navadne kante brez uzitka v voznji. Kdo pa ti bo zavidal eno staro a6, pa ne ga lomit no :)
Kupi se neka priblizna eksotika, ki je nima vsaka obcina, pa pozabi sosede in glej, da se bos ti peljal z veseljem...

To bi naredil vsak normalen, ampak on išče avto za sosede...in sosedi palijo na velika nemška kola, ne na rižev narastek.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Ce bi bil jaz sosed, bi se slinil samo, če bi imel drug sosed Ferrarija ali Lambota...pod tema dvema mi je ravno. No, pa še kak old school dodge charger z V8 motorjem ali pa Impala mi naredjo solzo v očeh. oz. vsak old school ameriški V8 zvok. Po resnici ti povem, da X1-kam se smejem, še posebno starejšim modelom, ker to bi jaz prepovedal, ker je tolk grdo, pa brez zamere. Morda te streznem.
 
Nazadnje urejeno:

jello

Guru
22. sep 2008
10.088
3.824
113
Sosedje opazijo spremembo, ne pa avta samega po sebi. To pomeni, če je pri hiši že x5, a6, jaguar,....potem ne bo nihče opazil če se pripelješ z novo s-klasso. Če greš pa s cliota na 5 let staro A6-ko bo pa že nekaj. Ampak pozor, zadeva ima rok trajanja, torej, razmisli kam to pelje. Ali pa po nasvet kakšnem MLM majstru (Amway, Lyoness,...) - how to fake it to make it.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.144
3.611
113
Marlbor
Mene pa zanima, če ima avtor teme že narejeno fasado na bajti? Ker včasih pa opazim, da kdo prešalta iz Cliota na Touarega, bajta pa še vedno brez fasade.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.814
-1.092
113
145 km SZ od Opatije
Dejstvo je, da je avtorjev post zadel v polno. Žal je mnogim res pomembno, kaj stoji pred bajto, čeprav le ta nima fasade, ne urejene okolice. Pa to sploh ni pomembno, ker se s tem ne obremenjujejo, medtem ko računajo, kako bodo prišli skoz čez mesec (žal to ni izmišljeno).
Če avtor s postom misli resno, potem za 10k€ ne najdem vozila, ki bi me lahko impresioniralo. Je pa res, da ločim med novo Dacio in starim Jaguarjem (čeprav je cena obeh tam-tam).
BTW, jaz sem svoje sosede (ki jim k sreči dol visi za avto pred bajto, pač niso tipični slovenceljni) impresioniral z novo bejbo. Ne rečem, da pozitivno, vsekakor pa so opazili :evil::evil::evil:

p.s dodan 10 k €, ne samo 10 € LOL
 
Nazadnje urejeno:

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.513
4.622
113
Mene pa zanima, če ima avtor teme že narejeno fasado na bajti? Ker včasih pa opazim, da kdo prešalta iz Cliota na Touarega, bajta pa še vedno brez fasade.

Meni je pa vedno fascinantno, zakaj se nekateri zdijo poklicani za komentiranje drugih ljudi, njihove lastnine, itd. Kot, da mu kdo dal kak euro zraven. Če sosedu paše hiša brez fasade in Tuareg pred njo, naj bo tako. Njegov denar, njegove prioritete in želje. Enako kot, če drugemu paše pred hišo bicikel vrednosti njegovega Tuarega, xx cm fasade, pa še nova klopca - pazi iz masivnega lesa :eek: Ali hiša brez fasade, rjast Golf 2, notri pa na polici vaza iz dinastije Čing, ki jo je uspel ujeti na dražbi za xxxxx k eur. Kaj pa sedaj?

V glavnem, kaj k. koga briga kaj ima drug ali česa nima in zakaj nima to, kar se meni zdi, da bi mogel imet.
 
  • Všeč mi je
Reactions: RagnarZ