Alta invest - kaj je s temi debili?

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.145
3.612
113
Marlbor
Decembra sem odprl trgovalni račun, da sem svojih 25 delnic rešil pred propadom. Povedal sem takoj, da jih hočem ob prvi priliki prodati in zapreti račun. Minilo je 14 dni in pokličem, če kdo kupuje ...
"Ja gospod, imamo kupca, vas jutri pokličem da uredimo posel".
Mine 2 dni in jaz kličem njih, kaj se dogaja.
"Ja gospod, gužvo imam, nisem še uspela priti v kontakt z brokerjem, ki ima prek tega kupca. Pokličte če pol ure."
Tisti dan sem mi ta več ne oglaša.
Naslednji dan spet kličem. Moja brokerca kao na dopustu, ker ima ona vse to prek za moj račun, pokličite v ponedeljek.
Kličem v ponedeljek, še vedno ni uspela navezati stika z brokerjem od kupca, ker je pa zdaj oni na dopustu. Obljubi, da me bo poklicala naslednji dan
Včeraj me ne pokliče, zato danes jaz kličem njih.
Jutri izvem kako pa kaj.

Sedaj pa jaz vas vprašam, kdo mene tukaj nateguje? Borza je tak živa stvar, da lahko delnice padejo v poden iz jutra na večer.
Zakaj se mi zdi, da me napizdujejo, samo da bi kasirali neke oderuške storitve vodenja računa. Zadeva bi lahko bila zaključena v decembru, ne pa da bom sedaj še za eno leto njihove storitve plačeval.

A je kaka opcija, da račun storniram in fuknem te delnice v večna lovišča? Teh 50 eurov profita, ki bo na koncu pač ni vredno mojih živcev, ki jih izgubljam že en mesec.
 

kand

Pripravnik
1. okt 2007
50
0
6
Katere delnice imaš? Če ne kotirajo, se dejansko morajo zajebavat s kupcem
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.145
3.612
113
Marlbor
Ne kotirajo na borzi. Ampak hec je v tem, da je mama za iste delnice uredila na Iliriki v enem dnevu. Odprla račun, prodala, zaprla račun, od izkupička so ji odbili stroške in je razliko dobila nakazano na TRR.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
in kaj si izvedel danes?
tongue-1.gif

pokličeš na drugo cifro, zahtevaš nekoga drugega, mu poveš, da te oni drugi že en mesec nateguje, da ne boš plačal novih stroškov zaradi njih... pa upaš, da uspešno rešiš:)
al pa kličeš kakega šefa.
mal je res čudno, da te tako nategujejo
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.145
3.612
113
Marlbor
Niso poklicali ... zaenkrat še in dvomim da bodo, glede na to da itak do sedaj še nikoli niso.

Računaj, da so odprli več tisoš novih računov in da zaračunavajo letni pavšal 21eur za ta vodenja računa v celotnem znesku, tudi če imaš 1 dan v letu odprt račun.
Od vseh nekaj tisoč folka, ki so jih uspeli nategniti tako, da niso prodali delnic in so obdržali odprt račun tudi po novem letu, so potegnili dodatnih 21eur stroškov.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.145
3.612
113
Marlbor
Evo, pa še to, vidim da so s 30.12.2016 dodatno ojačali cene storitev - NOVI CENIK STORITEV!!!