Adijo Švedska?

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Izhajal sem iz članka, ki ga je davidoff prilepil.

Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
slucajno si naletel na blodne neuspesnega in zelo frustriranega stand up komika... zanimiva zadeva

Seveda, čisto nevezano se je imigracijska politika zelo zaostrila v zadnjih letih. Nestrpni Švedi.

Tukaj imaš pa še en simpatičen članek:

http://www.guardian.co.uk/world/2010/sep/24/sweden-immigration-far-right-asylum


Citat:
The reason is plain. Maria pointed across the dual carriageway to the neighbouring housing scheme of Rosengård, known locally as "the ghetto".

It is home to almost 20,000 immigrants, overwhelmingly Muslim, almost half of them jobless.

Another resident, running a minicab service, remained loyal to the centre-left, but said: "Åkesson's right. Enough is enough. Even in the jungles of Africa, they don't know where Sweden is, but they know they can come here, get money and not need to work. I came so close to voting for Sweden Democrats. Maybe the next time."

itd...

Zagotovo se zavedas kaksno nebulozo si citiral..... Kot ce bi nekaj filozofiral o katerikoli populaciji v SLO ali LJubljani na podlagi C2C
stupid-1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Oz, če drugače obrnem. Priseljenci so kul, dokler pridejo delat, kot je rekel Eazy....ko pa pridejo, samo da pridejo in so socialni problem države ter vzrok za povečanje kriminala, pa niso več tako priljubljeni. Logično.

Priseljenci so kul dokler so potrebni. Potem so pa "breme". Nemcija je 50 let objela vsakega novega Turka, multikulti na visku. Potem je slo gospodarstvo v 3 in so postali oni problem in gospodastvo. Ko in ce se zadeva obrna bodo pa spet uvazali....
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Jap, in problem nastane, ko uspe your everyday politik prepričati povprečnega državljana, da so za svetovno krizo krivi ____ (vstavi po želji: Romi, Nigerijci, Srbi itd).
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
In? Kdo jim daje pravico, da se obnašajo kot opice? Vsak ima svoje dobre in slabe momente pa to ne pomeni, da bom šel posiliti kakšno nedolžno Švedinjo ter ji s tem uničil življenje, samo zato, ker sem jaz nesrečen. Odjebi u skokovima s takšnim razmišljanjem. Mislim, da so Skandinavci ogromno naredili za integracijo raznolikih osebkov in upravičeno pričakujejo, da se to začne tudi vračati v smislu prispevanju k družbi in samo jemanju kot je to seveda v navadi za veliko večino imigrantov.

Ti znas brati? Vse skupaj je izmisljeno oziroma je propaganda desnice. Drzava (nacrtno) ne zbira podatkov o tem ze vsaj 15 let je filozofiranje o tem kako se stevilo imigrantskih posiljevalcev povecuje NEUMNOST.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:Jap, in problem nastane, ko uspe your everyday politik prepričati povprečnega državljana, da so za svetovno krizo krivi ____ (vstavi po želji: Romi, Nigerijci, Srbi itd).

Bolj v riti je gospodarstvo, lazje je nekoga nategniti da je za vse njegove tezave kriv nekdo drug in da se nekje v grmu skriva umazan imigrant. Posilil mu bo hcerko, ukradel avto, vzel sluzbo, etc, etc, etc...
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.986
1.432
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
In? Kdo jim daje pravico, da se obnašajo kot opice? Vsak ima svoje dobre in slabe momente pa to ne pomeni, da bom šel posiliti kakšno nedolžno Švedinjo ter ji s tem uničil življenje, samo zato, ker sem jaz nesrečen. Odjebi u skokovima s takšnim razmišljanjem. Mislim, da so Skandinavci ogromno naredili za integracijo raznolikih osebkov in upravičeno pričakujejo, da se to začne tudi vračati v smislu prispevanju k družbi in samo jemanju kot je to seveda v navadi za veliko večino imigrantov.

Ti znas brati? Vse skupaj je izmisljeno oziroma je propaganda desnice. Drzava (nacrtno) ne zbira podatkov o tem ze vsaj 15 let je filozofiranje o tem kako se stevilo imigrantskih posiljevalcev povecuje NEUMNOST.

Meni razlagaš o obnašanju tvojih sonarodnjakov v tujini? Dnevno sem imel priložnost gledati na podzemni kako kulturni so.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
In? Kdo jim daje pravico, da se obnašajo kot opice? Vsak ima svoje dobre in slabe momente pa to ne pomeni, da bom šel posiliti kakšno nedolžno Švedinjo ter ji s tem uničil življenje, samo zato, ker sem jaz nesrečen. Odjebi u skokovima s takšnim razmišljanjem. Mislim, da so Skandinavci ogromno naredili za integracijo raznolikih osebkov in upravičeno pričakujejo, da se to začne tudi vračati v smislu prispevanju k družbi in samo jemanju kot je to seveda v navadi za veliko večino imigrantov.

Ti znas brati? Vse skupaj je izmisljeno oziroma je propaganda desnice. Drzava (nacrtno) ne zbira podatkov o tem ze vsaj 15 let je filozofiranje o tem kako se stevilo imigrantskih posiljevalcev povecuje NEUMNOST.

Meni razlagaš o obnašanju tvojih sonarodnjakov v tujini? Dnevno sem imel priložnost gledati na podzemni kako kulturni so.

Moj sonarodnjaki nikoli niso bili problematicni in po vojni so vecini omogocili da ostanejo tam ceprav to ni bila praksa v drugih drzavah (recimo Turciji, Nemciji, itd, itd, itd). Je pa filozofiranje o neki populaciji na podlagi voznje v podzemni intelektulani presezek
stupid-1.gif
Po moznost v naseljenski cetrti in pozni uri.

Nekako tako kot ce bi opisoval Americana glede na voznjo po Brownsvillu NY
bonk.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Oz, če drugače obrnem. Priseljenci so kul, dokler pridejo delat, kot je rekel Eazy....ko pa pridejo, samo da pridejo in so socialni problem države ter vzrok za povečanje kriminala, pa niso več tako priljubljeni. Logično.

Priseljenci so kul dokler so potrebni. Potem so pa "breme". Nemcija je 50 let objela vsakega novega Turka, multikulti na visku. Potem je slo gospodarstvo v 3 in so postali oni problem in gospodastvo. Ko in ce se zadeva obrna bodo pa spet uvazali....
Fabrika zaposluje ko rabi, ko je v krizi odpušča, če kljub krizi ne odpušča ampak še celo po malem na novo zaposljuje, bo šla u3 kamelje organe 100%, druge varijante ni.
zaj pa prepričaj delavce, ki vedo, da bi kljub krizi ostali in preživeli, ampak ne bodo zaradi prevelikega števila zaposlenih, za povrh pa bo trajno crknila še fabrika, ...prepričaj zaj te delavce, da naj bodo veseli in naj crknejo zaradi sistema, ki ne dovoli odpuščanja.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
To si narobe gledal. To je samo propaganda desnice. Tud una žival v sosednji temi, ki je srce ubitega. To so američani par ljudi podtaknili tebi osebno.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Ne gre za propagando, ampak dejstva. Kravakonj je ugotovil, da je 50% posilstev na Švedskem narejenih s strani imigrantov. In to nima nobene povezave z gospodarsko krizo. Samo tega ti nisi sposoben razumeti ane?
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Se opravičujem, nisem preveril vira:
http://en.wikipedia.org/wiki/Crime_in_Sweden#Sex_crimes
Citat:
Immigrants were five times more likely to commit sex crimes.[3] A report by the Sweden Democrats published September 2010 and compiled from 114 of 253 court rulings from around the country, stated that 48% of convicted rapists in Sweden in 2009 were born abroad.[

Citat:
The Sweden Democrats or Swedish Democrats (Swedish: Sverigedemokraterna, SD) is a far-right[4] political party in Sweden,[
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Ne gre za propagando, ampak dejstva. Kravakonj je ugotovil, da je 50% posilstev na Švedskem narejenih s strani imigrantov. In to nima nobene povezave z gospodarsko krizo. Samo tega ti nisi sposoben razumeti ane?

Dejstev uradno ni. Ce nisi prebral ali razumel. Drzava nacrtno taksnih podatkov nima. Noce jih imeti. Stekas? Kaj je kdo sam ugotovil, videl v podzemni ali na televiziji je njegova stvar.

Zadnji podatki o tej zadevi so stari 15 let in vkljucuje Bog ve kaj o Bog ve cem. V vsakem primeru to niso podatki prisljencih zadnjih 15 let. Mozno je da so podatki slabsi ali boljse. V vsakem primeru gre za filozofiranje brez podlage na dejstvih (po domaca za nakladanje).
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Sicer pa je nekako dejstvo, da je kriminal povezan z revščino. Ne z nacionalnostjo ali vero, pač pa revščino. Če pa je nekdo reven zaradi rasizma, no, potem pa je problem drugje.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.986
1.432
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
In? Kdo jim daje pravico, da se obnašajo kot opice? Vsak ima svoje dobre in slabe momente pa to ne pomeni, da bom šel posiliti kakšno nedolžno Švedinjo ter ji s tem uničil življenje, samo zato, ker sem jaz nesrečen. Odjebi u skokovima s takšnim razmišljanjem. Mislim, da so Skandinavci ogromno naredili za integracijo raznolikih osebkov in upravičeno pričakujejo, da se to začne tudi vračati v smislu prispevanju k družbi in samo jemanju kot je to seveda v navadi za veliko večino imigrantov.

Ti znas brati? Vse skupaj je izmisljeno oziroma je propaganda desnice. Drzava (nacrtno) ne zbira podatkov o tem ze vsaj 15 let je filozofiranje o tem kako se stevilo imigrantskih posiljevalcev povecuje NEUMNOST.

Meni razlagaš o obnašanju tvojih sonarodnjakov v tujini? Dnevno sem imel priložnost gledati na podzemni kako kulturni so.

Moj sonarodnjaki nikoli niso bili problematicni in po vojni so vecini omogocili da ostanejo tam ceprav to ni bila praksa v drugih drzavah (recimo Turciji, Nemciji, itd, itd, itd). Je pa filozofiranje o neki populaciji na podlagi voznje v podzemni intelektulani presezek
stupid-1.gif
Po moznost v naseljenski cetrti in pozni uri.

Nekako tako kot ce bi opisoval Americana glede na voznjo po Brownsvillu NY
bonk.gif

Tore, kaj je zdaj? So problematični ali niso oz. je zdaj problem v četrti in uri ali kako?

Na srečo sem živel tam, kjer se omenjeni ne potikajo.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
ne, vir je skrajno desničarska stranka - kakšno metodologijo so imeli, kako so izbrali vzorce - si lahko samo predstavljaš. Najbrž ne bodo objvaljali 'študije' v kateri priseljenci ne bi posiljevali več.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.986
1.432
113
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
To si narobe gledal. To je samo propaganda desnice. Tud una žival v sosednji temi, ki je srce ubitega. To so američani par ljudi podtaknili tebi osebno.

Zanimivo, da imamo vedno nekako izkrivljen pogled na muslimane. Svašta.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Vir so švedska sodišča, potem bo že držalo.

126.tic.

Vir je hebena svedska desnicarska stranka ,ki je po svoji agendi nekaj zbrala... ali pa ne...... Verjetno tudi citiral Zmagota ce bi naredil analizo cesarkoli ze
stupid-1.gif


Svedska sodisca taksnih podatkov nimajo in ne zbirajo, nacrtno. Bo potrebno se 125x ponoviti? Drzava se zaveda kako nevarna je taksna retorika in se taksnih neumnosti izogiba.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
In? Kdo jim daje pravico, da se obnašajo kot opice? Vsak ima svoje dobre in slabe momente pa to ne pomeni, da bom šel posiliti kakšno nedolžno Švedinjo ter ji s tem uničil življenje, samo zato, ker sem jaz nesrečen. Odjebi u skokovima s takšnim razmišljanjem. Mislim, da so Skandinavci ogromno naredili za integracijo raznolikih osebkov in upravičeno pričakujejo, da se to začne tudi vračati v smislu prispevanju k družbi in samo jemanju kot je to seveda v navadi za veliko večino imigrantov.

Ti znas brati? Vse skupaj je izmisljeno oziroma je propaganda desnice. Drzava (nacrtno) ne zbira podatkov o tem ze vsaj 15 let je filozofiranje o tem kako se stevilo imigrantskih posiljevalcev povecuje NEUMNOST.

Meni razlagaš o obnašanju tvojih sonarodnjakov v tujini? Dnevno sem imel priložnost gledati na podzemni kako kulturni so.

Moj sonarodnjaki nikoli niso bili problematicni in po vojni so vecini omogocili da ostanejo tam ceprav to ni bila praksa v drugih drzavah (recimo Turciji, Nemciji, itd, itd, itd). Je pa filozofiranje o neki populaciji na podlagi voznje v podzemni intelektulani presezek
stupid-1.gif
Po moznost v naseljenski cetrti in pozni uri.

Nekako tako kot ce bi opisoval Americana glede na voznjo po Brownsvillu NY
bonk.gif

Tore, kaj je zdaj? So problematični ali niso oz. je zdaj problem v četrti in uri ali kako?

Na srečo sem živel tam, kjer se omenjeni ne potikajo.

Posplosevati nekaj na veliko populacijo glede na zelo majhen vzorec je neumnost. Stekas? Pa ce govorimo o Roma na C2C ali nekem hribovcu v Spodnjem Vuhredu. Oba odstopa od vecine. Profil cloveka ,ki se vozi ob 20h na progi 9 LPP in v novem Lexusu po Vrhovcih ni mozno primerjati. Ali karkoli potegniti iz voznje v 9tki ali Lexusu.