Adijo 500EUR

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.941
5.627
113
Za dober joke sem lahko otročji any day ;)

Pregovor pravi...boj se človeka ki se ne zna smejat na svoj račun...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.941
5.627
113
Res je! Btw si kaj videl softi ? Odkar se je šalil na moj račun ga nisem več videl... :evil:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.547
15.551
113
Očitno tebi plačujejo stvari, ki so padle iz kamiona, ker pri čistih poslih stranke plačujejo preko računa.

Res? V čistih poslih stranke plačujejo preko računa? Ti šment no, očitno bom moral obvestiti zavarovalnice, da njihove police, ki veljajo kot uradni računi in plačevanje le-teh z gotovino ne spada med čiste posle in se potemtakem uvrščajo med neke mučke kar pa niti pod razno ne sme biti tako.

....aaaali paaaaa - ti SPET bluziš kr neki v tri dni in meni očitaš lastno dejanje kupovanje robe, ki "je padla s tovornjaka" :cheer:

Fail 4x zapored, čestitke. Ali bomo lahko prebrali še petega in to zgolj v tej temi? Daj no, polepšaj nam še večer, lepo te prosim:aplauz:
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.143
10.506
113
vse gre še k večji kontroli raje. Na koncu bodo ukinili denar, banka je ćže zdaj obveza in te stane cca 100 € na leto. Potem si bodo še kaj drugega zmisli, da bodo nove služb. Fajn je. Če imaš.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Bizi če ti nisi z gotovino kupil npr TV za Jurja v BigBang potem pa bog pomagaj...
Že dolgo nisem ničesar kupil za gotovino, kaj šele stvar za jurja. In lej hudiča, tudi zavarovalne police plačujem takrat, ko dobim račun in položnico. Še cestnine na AMZS ni treba več plačevati z gotovino. Aja, se posipam s pepelom. Pred kakim mesecem sem na placu kupil dve kile hrušk in te sem res plačal s kešom. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Smajo

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.143
10.506
113
Že dolgo nisem ničesar kupil za gotovino, kaj šele stvar za jurja. In lej hudiča, tudi zavarovalne police plačujem takrat, ko dobim račun in položnico. Še cestnine na AMZS ni treba več plačevati z gotovino. Aja, se posipam s pepelom. Pred kakim mesecem sem na placu kupil dve kile hrušk in te sem res plačal s kešom. :)

če ti foter da 40k€ v vijolčnih pač plačuješ v vijolčnih. no big deal.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.747
-439
113
jap... tole je pa res stara šola...

je pa res, da se da z gotovino dobiti boljši popust, kajne?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.452
4.990
113
Gotovino je še zmeraj daleč najlažje ukrasti. No, previdni verjetno gredo na banko, dvignejo gotovino, zapišejo številke bankovcev in potem ob izdaji črtajo, katere so že dali naprej. Potem se da tatu mogoče ujeti in mu tudi kaj dokazati oziroma podati vsaj upravičen sum, da bi lahko bil tat.
 

Podobne teme