2014 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Ksz

...fuc(k) me in the ass and say you love me, Ferrari 2 sekundi na kvalifikacijah....tle bi blo treba par ljudi zvezat, kamen za vrat pa v reko fuknt....
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.544
1.011
113
Ja, podobno kot pr UO, glih zvedu kako so prot domzalam spusili... Ferari je pa konzerva, bil in bo... Res sorry, sam ce pogledamo resnici v oci...
 

legionar

Fizikalc
13. sep 2010
2.427
5
38
Citat:
Uporabnik Najbolji pravi:
Pa kaj, to je danasnja F1. Ce bi suma vozu v mecki bi pa na polno nakladal kako supertruper je in resitelj in ne vem kasn doktor vsega... Raje priznaj ze enkrat, da si lani lapal v tri dni in da pojma nimas o formuli. Mecka rastura in zdaj se res vidi kako prav so imeli, ko so odpikali sumla in podpisali Hamiltona. Tako je to... whether you like it or not...

Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Ampak jebemo boga, da niti ene sezone ne more bit napeto, vedno je nekdo ki orenk izstopa, ostali pa so potem skup. Lani je to bil RBR, letos pa merc. Če bi se te ekipe odstranlo, bi pa bilo zelo zanimivo
smile-1.gif


Šumla ni več in ne samo to, človek je v komi. F1 pa je doživela bigtime spremembo. F1 danes ni podobna tisti iz pred parih let nazaj.
Stvar ni težko dojet, saj rabiš samo imeti oči in znati brati. Torej nekje 2. razred OŠ.
Neprestano vlačenja Šumaherja v to temo, kaže kako noro obsedne si z njim. Kar ti verjetno obremenjuje življenje.
Zato ti dam zelo dobronameren nasvet: Ne glej, ne komentiraj in ne razmišljaj o F1. Verjami mi, če to narediš boš kmalu začutil olajšanje v svojem življenju.
Ker nekako slutim, da tega ne boš storil, te vseeno v tvoje dobro prosim, da pokličeš tel. št.: 01 5872 108

Vse kakor te pa lepo prosim, da končno postaneš pokončen človek in začneš debatirat o F1 in ne o Šumaherju ki ga ni več v F1 in trenutno nima niti najmanjšega vpliva nanjo.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.544
1.011
113
hysterical-1.gif


Te razumem, ampak ves kaj, ni dovolj samo prebrat, potrebno je se razumet. In ker ne razumes: ne gre se za sumla, sploh. Res sem ga omenil samo bistvo je drugje.Zato, ce ne skapiras bistva posta, zavrti stevilko, vidim da jo ze dobro poznas, od kogat ze je ;-)
 
Nazadnje urejeno:

legionar

Fizikalc
13. sep 2010
2.427
5
38
Citat:
Uporabnik Najbolji pravi:
hysterical-1.gif

Enostavno: preberi vse in razumi. Ne gre se za sumla, sploh. Ce ne skapiras bistva posta, zavrti stevilko, vidim da jo poznas ;-)


Hmm ja... Nihče ne razume razen tebe...

DAj dokaži, da si pokončen človek in stori korak v pravo smer.
Držim pesti, da ti uspe.

cheer.gif
Vemo, da boš zmogel!!

cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

legionar

Fizikalc
13. sep 2010
2.427
5
38
MA si ne morem pomagat, tak sem "ven padu" pač hočem pomagat ljudem v stiski.
Ne bom se več obremenjeval. in bom šel res počasi spat.
Tudi tebi želim lahko noč in lepe sanje (samo ne o šumaherju)

Lahko noč!
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.657
219
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
pa peesda, kako boš rekel, da nisi obseden, če pa noben ne omenja več Šumija v teh temah o dirkah razen tebe!? a mi lahko to razložiš?

ontopic: jutri zna biti zanimiva dirka. Bahrain je ipak Bahrain, vročina je, mašine bodo pod pritiskom, bomo videli kaj bo. me pa preseneča Force India, očitno je Mercedez res zadel s pogonskim sklopom, ker so vse Mercedesove ekipe spredaj v bistvu ...

še bolj pa me preseneča ena zadeva - razmerje Ricciardo vs. Vettel. Vettel že tretjo dirko zapored za Ricciardom v kvalifikacijah, če se ne motim. tudi splošni vtis, ki ga Ricciardo pušča v začetku sezone je, da je hitrejši kot Vettel.

zdaj, lahko gre za dve varianti, kot sem enkrat že razpredal - Ricciardo ima v avtu neke preverjene komponente, in pač lahko vozi brez problemov, za Vettla pa pač riskirajo z novejšimi, boljšimi komponentami, ki pa zaenkrat še malce nihajo v zanesljivosti in tudi v moči, recimo. druga teorija pa pač ... da je Ricciardo enostavno hitrejši z istim materialom ...
tongue-1.gif


jutri okoli 15.30 bo vse jasno ...
wink-1.gif
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.544
1.011
113
Razumem, enako zelim dolocenga spravt na pravo pot, sam najprej se naj zave preteklih neumnosti ;-)
Ajde, lahko noc...

Dizzy: dej ne se ti zdej...
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.159
1.188
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik DOHC pravi:
Usem driverjem u F1 bi mogl takle visor cam dt.

<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/cdJ5nHSwZrc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Mim'grede: tole je tudi V6 pa turbo ... Pa ima čisto OK zvok.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.657
219
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
twin-turbo, 2.2 mašina. pa saj, ko je bila prva turbo era F1, so bile prav tako 1.6 turbo zverine, pa so bile slišati brutalno. zakaj? ker ni bilo rev limiterja - so odprli, pa kolikor je šlo, je šlo. jaz mislim, da je samo fuel flow pravilo in pa rev limit sprostit, pa bi znalo biti takoj boljše z zvokom ...
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.159
1.188
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
twin-turbo, 2.2 mašina. pa saj, ko je bila prva turbo era F1, so bile prav tako 1.6 turbo zverine, pa so bile slišati brutalno. zakaj? ker ni bilo rev limiterja - so odprli, pa kolikor je šlo, je šlo. jaz mislim, da je samo fuel flow pravilo in pa rev limit sprostit, pa bi znalo biti takoj boljše z zvokom ...

V Indyju imajo 12.000 limit. Vrtljaji niso problem.
 

Rosenthal

Pripravnik
11. okt 2007
515
18
18
Zaenkrat se zdijo moci mostev porazdeljene nekak takole:

Mercedes
Redbull

Ferrari, McLaren, Williams, Force India

Toro Rosso

Sauber, Lotus

Caterham, Marussia
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Citat:
Uporabnik Rosenthal pravi:
Zaenkrat se zdijo moci mostev porazdeljene nekak takole:

Mercedes
Redbull

Ferrari, McLaren, Williams, Force India

Toro Rosso

Sauber, Lotus

Caterham, Marussia

Bravo. Vzemi si piškot in počakaj na naslednjo dirko.