2013 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Naredo je maksimum, kar avto omogoča, medtem ko Nico ni...

Perez je tut malo pretiraval in bi mogo pustit nekaj 10cm več prostora.Preveč na nož je šel dvakrat in k sreči sta oba odpelala dirko do konca
smile-1.gif

Kar se mene tiče, je bil Perez "man of the race". Tako se dirka in tako se prehiteva. Na vsaki dirki hočem tako borbo - vse na robu, vse pošteno...
Vse spoštovanje McLarnu, da dirkačema pustijo dirkati.

Res je lepše gledat dirkanje na nož, samo tisto v nedeljo je pa bilo malo preveč oz. premalo za nekatere.
grin1.gif


Sem prepričan, da so se pošteno pogovorili po dirki in do takih bližnjih srečanj nebo več prišlo.S tem mislim na milimetre.Še vedno pa se bosta ganjala, če bota en za drugim.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.324
2.696
113
Od casov Senne, Manslla in klape se formula ni prav nc spremenila. Lepo uspava po kosilu.
Kar pa se tice te dirke in prehitevanj, kar sem videl pred dremezem, sej so borbeni in se trudijo, sam je pa dirkalisce dolgocasno. Ce kaj fali, je mal peska, pol pa ze asfalt in pelje naprej. Sej je prav, da je poskrbljeno za varnost, sam to je ze skoraj kot igrica, pritisnes pravi knof in si 'back in the game'.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.540
1.007
113
Ej, clovek, dej se sprijazni ze enkrat, dosadan si res: zanic je bil. Rezultati vse povejo, ravno tako nacin kako so ga odpikal, se vec pa pove dejstvo, da ga sploh niti slucajno kr nihce v f1 biznisu vec ne pogresa, clovek malodane kot da ni obstajal... Sem pa tja mirsad spusti kaksno o njem in to je to. Mecka ko prerojena letos, pa tazga struckota oz. razvijalca bolidov so skenslal :p O njegovih ferari casih se pa jaz tudi ce bi bil fan, danes po vsem ne bi vec tako hvalil. Saj sam ves zakaj... Drugace pa ja, naj uziva penzijo, sodi tja ;-)
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
hahaha...če bi bil tako slab, ga ne bi mečka podpisala, da jih promovira....zakaj ne tega počne kdo drug?? Saj je šumi nek luzer oz. nek bimbo, ki je po sreči osvojil 7 naslovov SP, pa itak nima nobenega tržnega imena....zakaj bi ga potem zaposlili, da promovira znamko Mecedes?? čudno to....
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Citat:
Uporabnik rocky9 pravi:
hahaha...če bi bil tako slab, ga ne bi mečka podpisala, da jih promovira....zakaj ne tega počne kdo drug?? Saj je šumi nek luzer oz. nek bimbo, ki je po sreči osvojil 7 naslovov SP, pa itak nima nobenega tržnega imena....zakaj bi ga potem zaposlili, da promovira znamko Mecedes?? čudno to....
Zato ker je veliko "darjanov" po svetu....pa kak darjan mogoče zato celo kupi meco ker jo idol v reklami fura...sej ko v reklami leti meca čez ovinke v resnici pokličejo Nicota da odfura, da bolj leti in lepše ter hitreje zgleda...
hysterical-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.722
6.904
113
Tako je, zaradi "darjanov" je fotr postal daleč najbolj uspešen voznik formule 1 vse časov.

makes sense.
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
...daleč najbolj uspešen voznik formule 1 vse časov.
To "darjani" pravite. Mi ki imamo radi ŠPORT in ne "let majkol pass for čempjončip" se na njegove cifre in statistiko pokenjamo.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.722
6.904
113
[cenzura] ga mojster, ampak statistika je vse, kar je važna, pri vsakem športu, in pa seveda zaslužek.

Al misliš da oni tam furajo zato, ker so s srcem tam, ali zaradi denarja? its a business, šport se konča tam nekje v junior karting ligi.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.540
1.007
113
Hahaha? Dej preber kaj si napisal, mal razmisl in mogoce ti bo jasno kasno neumnost v enmu stavku si spesnu...

Citat:
Uporabnik rocky9 pravi:
hahaha...če bi bil tako slab, ga ne bi mečka podpisala, da jih promovira....zakaj ne tega počne kdo drug?? Saj je šumi nek luzer oz. nek bimbo, ki je po sreči osvojil 7 naslovov SP, pa itak nima nobenega tržnega imena....zakaj bi ga potem zaposlili, da promovira znamko Mecedes?? čudno to....
evil.gif
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Michael Jordan je služil milijone in vsi so ga imeli radi in nešteto folku je bil idol. Zakaj pri švabi ni tako? Eno je bit dober in si ZAslužit denar. Drugo je bit šupak pa služit denar. Tretje pa je bit govno, kradet in da te drugi naprej spuščajo...tudi če ne športaš iz ljubezni še ne pomeni da moraš bit đubre od človeka...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.540
1.007
113
yrah right. zato k sta statistika pa dnar vse in edino danes pomembno, zato mamo razne armstronge in podobne nafukatorje, ki so res tako jebeno dobri pa super truper, da komot nafukajo kup 'poznavalcev' in jim za cist mimogrede prodajo bukve, zapestnice in podobne gluposti... in en takih je suml, pa ce si vi 'znalci' to priznate ali ne ;-) vazno da ga mecka podpise da jih promovira :) hahaha, ta me je pa res nasmejala prej ;-)

Citat:
Uporabnik darjan pravi:
[cenzura] ga mojster, ampak statistika je vse, kar je važna, pri vsakem športu, in pa seveda zaslužek.

Al misliš da oni tam furajo zato, ker so s srcem tam, ali zaradi denarja? its a business, šport se konča tam nekje v junior karting ligi.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.722
6.904
113
Podobno je bilo s armstrongom, dokler ni prišla ven afera. Drugače pa fotra ima tudi folk rad, žvižgi na tisti dirki so šli proti ferariju in ne fotru, kaj pa je foter tu kriv, on mora ubogat šefe.

Jordan je pač ekselenca, njega ne moreš mešati med ostale navadne športnike.