Zimske gume n-tič?

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
16.058
4.041
113
Citat:
Uporabnik predator pravi:
Vzemi T in ne kompliciraj

Jst ne kompliciram!
ne-ne-1.gif


Sicer pa je res malo čudno, da bi jemal gume, ki so za hitrosti max 190 km/h medtem ko imam letne (sicer na večjih platiščih in širše dimenzije) razreda W (270km/h)! Avto ima drugače končno pri 230 km/h .. je pa res da po avtocesti ne vozim (nimam vinjete)!
tongue-1.gif
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
16.058
4.041
113
Bom verjetno res šel na T .. sicer pa od kdaj velja zakon, da so lahko zimske za DVA hitrostna indexa nižje? Nekako sem vedno imel v podzavesti da gre za en hitrostni razred nižje!
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
Pred dobrim tednom dni sem še imel Savine S3, stare 4 leta. Trde ko hudič, bog ne daj da bi zapeljal ostro v kakem mokrem ovinku - bi šel samo naravnost.

Kupil sem Goodyearove UG 7+ in se držijo super, kot noč in dan so v primerjavi s prej, sploh pa po mokri cesti.
Res pa je da naredim kake 70-80km dnevno, torej nimam samo za mestno vožnjo kakor je spraševal narodnjak.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.111
643
113
Citat:
Uporabnik Infernus pravi:
ksz....

Jutri grem iskat Dunlop SP Winter Response
smile-1.gif


Sporoči kak boš zadovoljen. jaz jih mislim naročit konec tega tedna ali v začetku naslednjega. sporoči kak so.

lp
 

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
Citat:
Uporabnik matej_ pravi:
Citat:
Uporabnik Infernus pravi:
ksz....

Jutri grem iskat Dunlop SP Winter Response
smile-1.gif


Sporoči kak boš zadovoljen. jaz jih mislim naročit konec tega tedna ali v začetku naslednjega. sporoči kak so.

lp

Grem jih samo prevzet. Montiral jih bom enkrat konec meseca ali v začetku novembra, ker moram itak še servis narediti (olje pa to) pa bom oboje naenkrat zrihtal. Pa še ni nekih zimskih razmer, tako, da tudi če bi jih namontiral bi ti težko kaj koristnega povedal.
 

s1m0n

Pripravnik
8. avg 2007
431
0
16
37
danes dobil gume, ki sem jih naročil preko gume-direkt. naročil sem dunlop winter response in pogledam kje so narejene...MADE IN FRANCE...JUUUPI...pogledam DOT...40 07 in me ve mine. pričakoval sem, da bo vsaj začetek če ne sredina 08. kaj čmo...upejmo, da so jih skladiščili tako kot treba.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
38
kako ti sploh pade na pamet placevati gume vnaprej? Zdaj se ti zagotovo ne bo dalo iti cez postopek vracila pnevmatik, pravzaprav ti jih niti ne bojo zamenjali, ker so za njih nove, zate pa stare 1 leto in 1 teden. Na tak nacin se lepo resujejo zaloge starih gum. Pa se nategnili so te za nekaj eur po gumi in brezplacne montaze (kar dobis na cenejsem Z evropskem reifendirekt).

Jaz sem za isto ceno kot pri gumedirekt dobil pri Boltezu GY ultragrip stare 2208, narejene v nemciji. Pa se pogledal sem si zalogo in izbral primerne pred nakupom oz. montazo.
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
829
41
28
Me zanima, kateri teden/leto izdelave bom dobil. Takrat tudi javim pri katerem od naših spletnih prodajalcev sem nabavil.
 

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
Jest bom ap fuldo naroču preko spleta, ena guma 40 evrov +3 evre dostava.
Samo bom jih šel iskat osebno, da se prepičam o starosati gum, da mi en bodo poturli, kakšnih lanskih.
 
Nazadnje urejeno: