Zakaj USA niso (več) najboljša država na svetu

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
786
903
93
Le zakaj so VEDNO temni?:)
Tole s spuščenimi hlačami se mi je pa že 20 let nazaj zdelo debilno, ko je bilo popularno tudi pri nas...
Zdaj pa vidim, da ima globlji pomen. Revež ga samo že zelo dolgo ni fasal:)
1000011098.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.733
5.880
113
Sky news au ima odlične oddaje



Kandidat za podpredsednika Walz (guverner Minnesote)
When Rome was burning, Nero fiddled


BLM riots 2020
The biggest mark against Tim Walz is he sat back and let his city burn when he could have called in the national guard to protect the citizens, and then his wife said she kept her windows open so she could smell the burning tires to remind herself of how consequential the moment was. Those burning tires and arsons destroyed people's livelihoods and life savings with no protection from their own government.

Kamala Harris’ VP Pick Signed Bill Allowing Illegal Aliens to Get Driver’s Licenses in Minnesota



Češnja na torti
I’m going to say this again…the guy put tampon machines in the boys bathrooms
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.135
354
83
Aktiviral si se praktično pred volitvami tam. Koga potem boli?

Da smo si na jasnem; dol mi visi kdo bo zmagal čez lužo, itak ne odloča o zares važnih zadevah (hint; glej trenutnega zombija). Mi je pa zanimivo spremljati vžiganje "demokratov" (s teboj vred). Kolikor gnoja se zlije na Trumpa že mora nekaj delat dobro.
 
  • Haha
Reactions: tomi

jest5

Guru
18. avg 2007
25.804
-8.621
113
Aktiviral si se praktično pred volitvami tam. Koga potem boli?

Da smo si na jasnem; dol mi visi kdo bo zmagal čez lužo, itak ne odloča o zares važnih zadevah (hint; glej trenutnega zombija). Mi je pa zanimivo spremljati vžiganje "demokratov" (s teboj vred). Kolikor gnoja se zlije na Trumpa že mora nekaj delat dobro.
Se pravi tudi Kamala dela zelo dobro, ko se zliva toliko gnojnice nanjo :sprasujemse:
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.135
354
83
Zakaj pa pravzaprav tebe moti Trump? Zaradi neumnosti, ki jih izjavlja? Večina tega je itak iztrgana iz konteksta. Poleg tega je to stvar pogleda in osebnih prepričanj.

Dočim je za zombija popolnoma jasno kaj je.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
23.012
1.232
113
42
Kok so jih pa začeli v zadnjih 4 letih odkar je Biden?
Sicer sm pa napisal za drugi del. Verjamem da Trumpu vojna ne paše. Preveč obveznosti
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.733
5.880
113
Se pravi tudi Kamala dela zelo dobro, ko se zliva toliko gnojnice nanjo :sprasujemse:
Kamela dela dobro samo to, kar počnejo igralke v filmih za odrasle (profi produkcija).


Če je to Best of the best, kar imajo demokrati za ponuditi naj zaprejo in gredo ovce past...

priporočam ogled z zdravnikom ali psihiatrom