Wmv v DVD ali Divx

MUC

Majstr
4. sep 2007
1.729
100
63
Rad bi zapekel DVD in sicer imam filmček v formatu WMV. Iščem preprost programček, ki bi to naredil, brez raznih menijev na začetku (vsi programi ki jih imam v Visti mi namreč ponujajo osnovni meni, jaz pa bi rad da se filmček zažene in to je to).

Kakšna ideja za freeware konverter? Lahko tudi v Divx, bo še enostavneje
smile-1.gif
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
za dvd imaš v nerotu opcijo video dvd. sam moraš met kar močen računalnik, da ti dokaj hitro pretvori v dvd. za pretvorbo iz wmv v divx pa vpiši v googlu "free wmv to divx". se najde na tone takih programčkov
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik matejdro pravi:
če hočeš zapečt dvd moreš najprej imet dvd in ne wmv.

DVD je medij in ne format.
Tako da rabiš najprej nek konverter v Mpeg2, nato pa še nek "authoring tool", ki ti naredi mape in .vob datoteke, ki pa so primerne za peko na DVD.

Obstajajo pa tudi rešitve, ki naredijo vse v enem, npr. TALE .
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
avi, wmv, 3gp, mov, ... lahk vse zapečeš v dvd(digital video disc) formatu. že nero ti to omogoča. le probaj. klikni v nerotu "zapiši dvd video disk". tudi pretvori ti sam.
sem probal to opcijo par let nazaj, pa je konventiral video debelih 7 ur (athlon 1,2ghz). in na koncu sem dobil ven dvd, ki ga lahko predvajaš v vsakem dvd predvajalniku.
obstaja pa najbrž tudi veliko zastonjskih programov, ki znajo to naredit.
 

alabaster

Pripravnik
28. feb 2008
202
20
18
Dober zastonjski program za pretvarjanje v DVD format je DVD Flick (http://www.dvdflick.net/index.php). Podpira tudi wmv in precej drugih formatov, pa .srt podnapise, je strojno dokaj nezahteven.
 

MUC

Majstr
4. sep 2007
1.729
100
63
Je morda kdo našel programček, ki ima za rezultat divx datoteko in je freeware.
Stric Gugl jih res najde veliko, samo so shareware ali pa te prepričajo da je free, dokler ne downloadaš, naložiš, potem pa pretvori samo 3 minute
frown-1.gif