VN Kitajske 2011

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.061
2.819
113
Hehe meni je pa Spidi zakon, vse mu gre na roko v življenju, Šuma je slab, pa,... pa,..., pa,... to je pa to.
evil.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Za časa njegove celotne (prve) kariere ga nisem mogel videt in sem navijal tudi proti njemu, ne samo za druge. Zdaj pa ko par let berem te tvoje brezkončne poste s plehkimi argumenti pa vsak rezultat treningov pogledam kje je šumaher in kje rosberg, samo za to, da bi tebe utišal...

... in prakticno vsakic isto, torej Schummel nekaj mest ali kaksno sekundo (kar je blizje) za Nicom ? Ima pa letos ze 2 tocki, kar je neskoncnokrat vec kot Nico
zmaga.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Radirko pravi:
Hehe, Nico tudi. Pravi material za sampiona
evil.gif

glede na to, da je bil prvi trening sekundo spredaj, zdaj pa še samo 4 desetinke, se nista mogla za enak čas izboljšat...
 

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
390
2
18
Meni 2. trening pove, da je redbul še vedno spredaj. Dobro je, da je mclaren zelo blizu, samo mu vseeno manjka. Žalostno pa je, da je ferrari precej daleč, mercedes pa še malo dlje... Bolj zanimivo bi bilo, če bi bila prva 4 moštva bolj skupaj, še bolje 5. Ker renault, bi rekel, da je pred mercedesom. Gledat redbul, kako se vozi sam spredaj ni preveč zanimivo. Upajmo, da se do sredine sezone počasnejši bolj približajo redbulu.
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Sej sploh ni očitno da se favorizira Vettla
rolleyes-1.gif


Upam da Webber komu razbije nos danes... pičk@ jim materna redbullova
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Da jim je Webber povedal par krepkih, zdej ga pa štihajo v hrbet. Čudi me tudi, da so letos problemi samo pri Webbru. In še to, če naredi ekipa napako, jo glih zmeri pri Webbru.
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Tu je razlika v mostvih. Nekatera so bol politicna kot druga. Pri ferrariju je jasno kdo je prvi voznik, pri vecini ostalih mostev pa uporabljajo bol skrite prijeme.

Webber jih je lani presenetil in ga bojo sedaj ze v zacetku sezone postavili tja, kamor po njihovo spada.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
A niso vzroki za slabo dirkanje: DRS, KERS, 23 ostalih dirkacev, Pirelli, Schuberth, meteorologi, Newey, Brawn, vlaga, temp asfalta, predebel sloj laka, material zobnikov v menjalniku, predolge krivulje izpusnega sistema, altenator pri 25° in 50% vlagi, vodna pumpa z vodo, ki sigurno vsebuje svinec, benzin pumpa na nepravem mestu, hod vpetja spredaj, nivo tekocine olja pri vpetju, material varnostnih pasov, izboklina v sedezu in na koncu se cheatanje Rosberga?
evil.gif


Cudim se, da Petrov ni kar na pocez parkiral sredi ravnine, pa je. Tako je pa vecini folku unicil kvalifikacije za Q3.

Ferrari se mi zdi vsako dirko pocasnejsi, Massa se mogoce malo pobira.

Webber.. ne vem zakaj ni poizkusil z mehko razlicico, nekaj ni kul s tem dirkalnikom, ze na treningih je smrdel.


Alisic.... ah.. ne da se mi.
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
4 Nico Rosberg Mercedes 1:34.670

14 Michael Schumacher Mercedes 1:36.457
hysterical-1.gif


hysterical-1.gif
Solze sreče so mi pritekle danes na vse zgodaj...kako nemarno ga je šolal v istem avtu...samo kaže kak poden voznik je šuma in kako na kakšen način si je nakradel vse naslove.

Zdej čakamo na izgovore....ziher mu spet kej ni delalo....
grims-1.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
A niso vzroki za slabo dirkanje: DRS, KERS, 23 ostalih dirkacev, Pirelli, Schuberth, meteorologi, Newey, Brawn, vlaga, temp asfalta, predebel sloj laka, material zobnikov v menjalniku, predolge krivulje izpusnega sistema, altenator pri 25° in 50% vlagi, vodna pumpa z vodo, ki sigurno vsebuje svinec, benzin pumpa na nepravem mestu, hod vpetja spredaj, nivo tekocine olja pri vpetju, material varnostnih pasov, izboklina v sedezu in na koncu se cheatanje Rosberga?
evil.gif

hysterical-1.gif
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Sobotne kvalifikacije:
1. S. VETTEL Red Bull 1:33,706
2. J. BUTTON McLaren +0,715
3. L. HAMILTON McLaren 0,757
4. N. ROSBERG Mercedes 0,964
5. F. ALONSO Ferrari 1,413
6. F. MASSA Ferrari 1,439
7. J. ALGUERSUARI Toro Rosso 2,439
8. P. DI RESTA Force India 2,452
9. S. BUEMI Toro Rosso 2,484
10. V. PETROV Renault 2,497
...
14. M. SCHUMACHER Mercedes
16. N. HEIDFELD Renault
...
18. M. WEBBER Red Bull

_______________________________


Drugi zaostaja 0.7s, peti že 1,4s ...
confused-1.gif
Upam vsaj na boje do 5. mesta, ker drugače bo tole bolj uspavnka.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
23.012
1.232
113
42
Petrov ni mogu nič ker mu je avto čist zablokiral. če nisi videl ga tudi delavci ob cesti niso mogl premaknt. Neki z prestavami je bilo slišati po njihovem radiu. Ker navijam za Renault mi je malo bedno saj je posledično sjebal Heidfelda. So pa tudi pri <renaultu sami krivi [censored] kva pa čakajo do konca, saj en krog bi lahko prej odvozil. Sicer bo pa Heidfeld na štartu prehitu saj 5-8 dirkačov