Uporabni programi za Windows Phone + opis + slike

kreden1

Pripravnik
5. nov 2010
289
0
16
Če lahko ogromno drugih novičarskih portalov naredi dobre aplikacije, ne vem, zakaj ne bi zmogli pri RTV-ju. Jim že tako plačujem naročnino, naj jo kar lepo oni naredijo
wink-1.gif


In kategorije novic so zelo pomembna stvar. V bistvu zaradi tega aplikacije sploh ne uporabljam, ampak grem na njihovo spletno stran, je bolj pregledno in hitreje pridem do novic, ki me zanimajo. Kar pa bi v bistvu moral biti cilj aplikacije. Vsega pač ne mislim hvaliti, samo zato, ker je WP. Če je kaj treba izboljšati, je prav, da se to pove, da bodo razvijalci imeli konstruktivne povratne informacije in uporabniki boljšo izkušnjo, ne pa v slogu Karakale "shoot the messenger", če kdo na to opozori.
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
v aplikaciji imaš pod "o aplikaciji" možnost povratne informacije in jim napiši mnenje.
 

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Pozna kdo kakšno aplikacijo za Windows Phone 8 (Lumia 1020), da lahko zakleneš vse kar hočeš na telefonu ... Nekaj takšnega kot je bil v Symbianu Advanced Device Locks Pro ... ali pa v Androidu AppLock ipd?

Zraven tega bi še vprašal kako pri vragu pridem do imenika?? V tem wp8 sem čisto zgubljen ...
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Namestil. Res dobro izpade pri zaklenjenem zaslonu.
To pa lahko rečemo, da imajo samo Nokie
smile-1.gif
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
a to je zaenkrat samo app, al se da nastimat, da je pri zaklenjenem telefonu tole na bacgroundu? da vem ce se mi splaca zajebavat in probavat spravit na 8x:)
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Bedarija... kot nokia appsi samo za nokije, ne pa wp8... kot launcherji+softver bonbončki na samsungih pri androidu. Slaba!
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
Citat:
Uporabnik Karakala pravi:
Žal je glance screen samo za Nokie...

zato pa sprasujem, ce je samo app al se da nastavit za background. ker z nekaj truda se da nokiine aplikacije spravit tudi na ostale znamke.
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Je aplikacija, ki ti doda privzete ali tvoje slike (v monocrome) na lock screen. Torej ob zaklenjenem zaslonu. Predpogoj je, da imas se glancescreen, kar prejmejo uporabniki Nokij ob posodobitvi GDR2.

@branci. Lepo pise, da si najprej aktivirej glance screen - torej prikaz ure ob zaklenjenem zaslonu, nato pa lahko s to aplikacijo dodajas slike
smile-1.gif
 

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Citat:
Uporabnik Sijan pravi:
Je aplikacija, ki ti doda privzete ali tvoje slike (v monocrome) na lock screen. Torej ob zaklenjenem zaslonu. Predpogoj je, da imas se glancescreen, kar prejmejo uporabniki Nokij ob posodobitvi GDR2.

@branci. Lepo pise, da si najprej aktivirej glance screen - torej prikaz ure ob zaklenjenem zaslonu, nato pa lahko s to aplikacijo dodajas slike
smile-1.gif

Ni nujno da so monochrome. Tudi barvne se lahko naštima.
 

branci

Pripravnik
8. feb 2011
125
0
16
Citat:
Uporabnik Sijan pravi:
Je aplikacija, ki ti doda privzete ali tvoje slike (v monocrome) na lock screen. Torej ob zaklenjenem zaslonu. Predpogoj je, da imas se glancescreen, kar prejmejo uporabniki Nokij ob posodobitvi GDR2.

@branci. Lepo pise, da si najprej aktivirej glance screen - torej prikaz ure ob zaklenjenem zaslonu, nato pa lahko s to aplikacijo dodajas slike
smile-1.gif

včeraj ni delovalo danes zjutraj pa je bila na ekranu slika,
verjetno ima pri meni mal zamika aplikacija
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Ma doibro, vsi govorite o tej aplikaciji nihče pa mi ne odgovori kako? jo pridobiti ali naštimat da bo to delovalo, sam jo ne morem nikakor narihat.