T-2 draži internet

gasdopodna

Majstr
22. jul 2007
3.702
127
63
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
S 1. februarjem sprememba cen za samostojno storitev interneta

Mesečne naročnine storitev osnovnih hitrosti interneta se bodo povišale za 1 Euro z vključenim DDV, medtem ko se bodo storitve nadstandardnih hitrosti povišale za 2 Eura z vključenim DDV.

http://www.t-2.net/novice/2012...ta-zasebni.html

Saj pa ta podražitev spet ni tako grozna, da bi bilo treba zaradi nje zganjati nek halo...
smile-1.gif
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.362
81
48
Citat:
Uporabnik prjatu pravi:
Pri Voyo je vseeno razlika, ker se moraš sam prijavit in te na vse opozori drobni tisk.

Tule pa se ne naročiš, pa si vseeno naročen.
Kako?
Mene so poklicali in me vprašali, če me zanima funkcija časovni zamik za 1 mesec brezplačno. Sem rekel ja in na koncu, še vprašal ali moram potem sam odjavit. In to je to.

Ti pa hočeš rečt, da so ti dali eno funkcijo, za katero nisi niti rekel Ja niti vedel nisi
confused-1.gif
 

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
So me poklicali ja, "Gospod, promocijsko Vam bomo vklopili funkcijo za en mesec." In jaz sem rekel hvala in to je bilo to. In ne, to nikakor ne more veljat, da sem se jaz na nekaj naročil. In četudi bi me opozorili, še vedno ne pije vode. Kakorkoli obrneš, računajo mi nekaj, na kar se nisem naročil.
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.163
4
38
Maribor
Citat:
Uporabnik prjatu pravi:
So me poklicali ja, "Gospod, promocijsko Vam bomo vklopili funkcijo za en mesec." In jaz sem rekel hvala in to je bilo to. In ne, to nikakor ne more veljat, da sem se jaz na nekaj naročil. In četudi bi me opozorili, še vedno ne pije vode. Kakorkoli obrneš, računajo mi nekaj, na kar se nisem naročil.

Napišeš dopis in zavrneš račun. Ni neka mojstrovina.
 

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
Brez skrbi, to sem že naredil. Ravno tako tudi prijava tržni. Tako se pač ne dela in samo to sem želel opozorit.
 

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
Sem reklamiral.

A posnetek klica da majo? A nej jih še za to prijavim, brez opozorila ne smejo snemat, tudi za interno uporabo ne
grin1.gif


Pa še enkrat, četudi bi bil opozorjen da se moram odjavit, pa nisem bil, to ne spremeni dejstva da te storitve nisem naročil. In samo to me pri vsem tem moti.
 

pretnarm

Pripravnik
22. jul 2011
52
0
6
Citat:
Uporabnik prjatu pravi:A posnetek klica da majo? A nej jih še za to prijavim, brez opozorila ne smejo snemat, tudi za interno uporabo ne
grin1.gif
Imajo avtomatsko opozorilo, ko se vzpostavi zveza te najprej opozori, da se pogovor lahko snema.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.321
300
83
39
Ljubljana
Opozorilo je pri dohodnem klicu, če ti kličeš na 0806464.

Njega so pa klicali na telefon (klicne akcije), tle pa nevem če kej sploh reče da se snema.
smile-1.gif
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.362
81
48
Pridno in ažurno nas obveščaš o novostih, glede T-2. S čim pa so se ti zamerili?
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
TELEKOM = DRŽAVA = PODKUPLJENO SODSTVO + TOŽILCI

še kaj novega pod Alpami?
 

ales74

Fizikalc
3. nov 2012
475
38
28
okolica MB
Citat:
Ob tem v družbi T-2 opozarjamo tudi, da je takšna presenetljiva odločitev sodišča pomenljiva tudi iz razloga, ker pomembno vpliva na vrednotenje družbe Telekom Slovenije, ki je v večinski državni lasti, in katere prodaja se trenutno napoveduje.

in to je razlog zakaj je T-2 izgubil tožbo.
 

pumaxx

Pripravnik
6. sep 2007
232
2
18
Z`dežele
Koliko je kaj vredno je drugo vprašanje, da pa je Telekom onemogočal T-2 pa je dejstvo in to lahko potrdi veliko ljudi ki je bilo priključenih v tistih časih.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.721
6.904
113
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Sigurno en izmed razlogov !

Dober razlog, brez dokazov? Če pa je T2 "predvideval" da bi imeli toliko več denarja, pa so imeli to zelo slab poslovni načrt, oz rizični in riziko se jim ni izšel.