Samsung LE37A568 LCD TV (problem)

Joshua

Fizikalc
8. mar 2008
1.071
0
36
Ob stezi
Bom pa še tukaj vprašal, mogoče pa dobim kakšen pameten nasvet.

Stvar je taka, lastim si ta lcd tv in problem je v tem, da se mi na tv-ju po cca. 1 uri ugasne displey zvok se pa še vedno sliši. Nato moram tv ugasnit in ga prižgati in potem spet po cca 1 uri displey ugasne. Zdej največji keč pa je, da je bila televizija na servisu, kjer je bila prižgana 1 teden, vsak dan po 8 ur, vendar pri njih ni bilo nobenih napak oz. pri njih se displey v 1 tedni niti enkrat ni ugasnil pri meni doma se mi pa na usako uro!!! Zdej serviser je rekel. da s televizijo ni nič narobe pri meni pa ne dela. Televizija ni stlačena v neko omaro kjer bi bila možnost pregrevanja. Zdaj pa jaz vas vprašam, kaj bi lahko bilo pri meni doma narobe, da se mi displey ugaša (zvok se sliši v ozadju) na servisu pa televizija dela normalno. Serviser mi pa ne zna podati nobenega odgovora. Verjetno mi preostane samo to, da posnamem kaj se dogaja s televizijo in mu pokažem posnetek.

Hvala za kakršenkoli odgovor
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.476
1.047
113
Obišči stran
Hehe, na samsung servisu vedno vse stvari delajo
smile-1.gif


Tudi moj je jebal na polno pa je pri njih vse delal :=)
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.476
1.047
113
Obišči stran
Meni je sliko kar naenkrat prestavil v 3 osnovne barve, tko je delal dokler ga nisi počil.

Najprej 2x nič, 1x so menal vse razn panela, pa je blo isto.

Sem popizdil in zahteval denar nazaj. Kupil Toshibo, od tedaj 2 let brez problemov.