Samsung Internet TV

sad

Guru
24. avg 2007
20.936
9.592
113
Obstajajo še kakšni dodatni programi razen tistih, katere dobiš na webu?
In pa zanima me, kako spraviš skupaj youtube račun, da ti potem le ta dela na InternetTV-ju. Namreč sem naredil svoj račun na TV-ju, na tega vezal YouTube, vendar mi potem pri YouTube-u še vedno ne da pod favourites mojih videov? Dovolj bi bilo tudi, da lahko kakšen kanal na YouTube-u dam pod favourites. Ampak kolikor sem gledal te možnosti ni noter.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
zo je vse še v beta fazi, torej fazi razvoja in določene aplikacije, ki jih imaš gor nimajo še polne funkcionalnosti...verjetno bodo to uredili z kakimi updati softwera.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.936
9.592
113
Huh, škoda če se tega res ne da še poštimat, ker vse ostalo je pa zakon. No, še web browser bi rabil, pa bi bilo...
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
web brovser že obstaja vendar se ga lahko naloži na nelegalen način
smile-1.gif


mislim pa, da za nove modele samsunga (letošnje) še pride nelegalen web brovser, za en krat obstaja le za lg če se ne motim.

poglej mal na youtube posnetke, napiš web brovser on tv.. ali kej podobnga.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.936
9.592
113
A je enostavno shekat zadevo?
Sicer pa me zanima, če bo uradni firmware upgrade podpiral tudi LE37C650?

A software upgrade deluje preko neta? Ker mi ne najde nobene novejše verzije, čeprav vidim, da je na netu nekaj z novejšim datumom.

PS: A je normalno, da malce brenči TV? Sliši se zgolj, če si res zraven (cca. 20 cm), sicer ne.

Edit: sem malo posurfal in videl, da nisem edini s tem problemom pri YouTube-u. Žal rešitve google ne najde....
frown-1.gif
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
ne poznam kako se "sheka" zadeva. software upgrade deluje preko neta, vendar moreš imeti omogočen dostop. sicer pa poglej na samsung.com katera je zadnja različica softwerja. če ti ne najde prek tvja novejše pomeni, da imaš že najnovejšo gor.
mislim, da je zadnja od 16.septembra 2010.

za brenčanje 1.slišim. nisem še veliko testiral tega internet tv, ker mi že v osnovi ponudnik (evj) ne zna povedat, kakšen ip ima ali je to dinamični ali statični in katere porte ima odprte itd...

če pa imaš amis ali t2 pa ni treba nobenih nastavitev štimat v tvju.vse izbereš avtomatično in dela super.
 
22. jul 2007
13.329
1.607
113
124
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Huh, škoda če se tega res ne da še poštimat, ker vse ostalo je pa zakon. No, še web browser bi rabil, pa bi bilo...
saj imaš doma wii-ja za posrfat na tv-ju
cool-1.gif
, za youtube priljubljene pa jaz uporabljam xtreamerjaLPWWY
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.936
9.592
113
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Huh, škoda če se tega res ne da še poštimat, ker vse ostalo je pa zakon. No, še web browser bi rabil, pa bi bilo...
saj imaš doma wii-ja za posrfat na tv-ju
cool-1.gif
, za youtube priljubljene pa jaz uporabljam xtreamerjaLPWWY
Mnjah, če bi to tv omogočal bi bilo zakon. Je le zgolj 1 daljinec in glede na to, da tale zadeva šiba tudi blueray ripe brez težav, bom očitno sedaj tudi Xbox upokojil.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.936
9.592
113
Nič, včeraj je TV zahteval update YouTube aplikacije in po tem sem se prijavil noter (možno, da je bilo že prej to, vendar nisem opazil). Tako da, sedaj dela sinhronizacija Favorites iz TV-ja na YouTube account, obratno pa ne...
frown-1.gif
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.936
9.592
113
Zadeva deluje v celoti. Namreč sinhronizirat mi ni hotel starih videov, nove videje pa vse šiba čez na TV.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.936
9.592
113
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Če v servisnih nastavitvah izbereš drugo državo imaš na razpolago drugačne widgete. Tudi youtube aplikacija je različna.
Poveš kaj več o tem. Katero državo torej izbrat in pa kako prideš v servisne nastavitve?
 

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
Glede na to, da Pandora ni dostopna v EU, ali je za to poskrbljeno, da ima Samsungov internet@tv kakšno dobro aplikacijo za internetni radio? Shoutcast, RadioTime itd..?
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
pri ugasnjenem TVju pritisni tipke na daljincu v naslednjem zaporedju: info>menu>mute>vklop

Prideš v servisni meni in potem spremeni državo. UK ima npr čisto druge widgete za internet tv kot Germany.

Pazi da ne spremeniš ničesar drugega!
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.205
26
48
Če si preizkusil različne države, nam zaupaj, katera država ponuja največ widgetov, oziroma najbolj uporabne.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Različni so pri različnih državah. Kvantiteta ni enako kvaliteti. Nazadnje sem jih spreminjal v začetku leta. Sem se pa spomnil da sem na AVforums takrat napisal:
Citat:
I went to {CONTROL} and selected {Info Link Type Server} and changed it from "operating" to "development". Than on the same page I've tried to change country:
- Slovenia (YouTube, Accuweather, Picasa Web Album)
- None (YouTube, Accuweather, Picasa Web Album, Twiter)
- UK (complete yahoo widget snipets - quite a long list)

Then I changed to "developing" and I get under Slovenia also Facebook, News and Ticker.

When having YouTube from one of the first, for typing you use numeric keypad on remote controll like writing sms on cell phone, but when accessing YouTube over Yahoo widgets you have to select letters with arroy keys on remote (very slow).
 

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
Mi lahko kdo odgovori, kako je z internet radiem pri Samsung@Tv ?
Je sploh kak app ki to omogča? Se da nekako pridet do njega?

Hvala