Samsung Galaxy Tab 2

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
A se komu ne dela youtube na tab 2?

Kolega ima uradni 4.0.4 sistem gor in je youtube aplikacijo preko google playa posodobil. Sedaj ga ven iz aplikacije mece ko jo zazene. Kr neky.

Ce pa odstrani posodobitev youtuba pa dela stari youtube
smile-1.gif


In zakaj je aplikacije za FB tako neuporabna? Sploh ni lepo pregledna. Recimo najdem prijatelja in nikjer na njegovrm profilu ni slik oz albumov...

Na s3 se je lepp videlo vse. Na tablici pa ne.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Tudi pri meni ne dela youtube če ga posodobim če pa posodobitev odstranim pa dela..seveda govorim za tab2..

Kar se tiče FB aplikacije pa ne bi zgubljal besed....
wink-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
tudi na tablci asus tf700t so težave z YT in FB aplikacijo.
Medtem ko na telefonu SGS2 vse super deluje.

Ne vem kje je fora, da ti dve aplikaciji na tablci ne delujeta pravilno.
 

Megapixel

Pripravnik
28. sep 2007
976
2
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
A se komu ne dela youtube na tab 2?

Kolega ima uradni 4.0.4 sistem gor in je youtube aplikacijo preko google playa posodobil. Sedaj ga ven iz aplikacije mece ko jo zazene. Kr neky.

Ce pa odstrani posodobitev youtuba pa dela stari youtube
smile-1.gif


In zakaj je aplikacije za FB tako neuporabna? Sploh ni lepo pregledna. Recimo najdem prijatelja in nikjer na njegovrm profilu ni slik oz albumov...

Na s3 se je lepp videlo vse. Na tablici pa ne.

Posodobljena YT app na Note 10.1 prav tako ne deluje.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.883
626
113
Hja ni ravno konec sveta, ker lahko itak preko browserja dostopaš do youtube, je pa vseeno nadležno...
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.800
129
63
Ima že kdo na Tab2 7.0 P3100 nameščen Android 4.1.1 Jelly Bean
sprasujem se.gif
 
Nazadnje urejeno:

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.657
219
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
sem ravno se lotil iskanja updateov za mojega Samsung Galaxy Tab 10.1 (GT-7500) in odkril, da dejansko obstajajo uradni update-i celo na Android 4.0. vendar, če grem na SW update v menijih/nastavitvah, mi ne zazna nobenega updatea - delam kaj narobe ali je pač update samo za določene operaterje?

tablica je kupljena na Mobitelu, vendar odklenjena, uporabljam pa Simobilovo omrežje ... če ima kaj veze (našel sem neke update, kjer so update-i razdeljeni glede na ponudnike mobilne telefonije, pa še to le Verizon, AT&T, T-Mobile ...)

ne bi pa rad kaj neuradno zganjal ...
tongue-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.657
219
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
ok update - a se je komu že mogoče uspelo povezat s tem jebenim Samsung Kiesom!? ker se spomnim, da že ko sem imel prvi Samsung telefon, ni bilo variatne, da bi Kies zaznal napravo. stvar je očitno še vedno aktualna.

računalnik zazna tablico in tudi odpre v explorerju, tako, da lahko brskam po tablici. dočim Kies pa kar povezuje in povezuje ... ampak se nikoli ne poveže.

me ima, da bi pustil čez noč, spotoma snemal in poslal video na Samsung ...
 

majstor

Zelenc'
4. sep 2009
13
0
1
Pozdravljeni!
Sem novi lastnik samsung galaxy tab 2 10.1 in imam nekaj vprašanj:
-ko se povežem preko usb kabla na računalnik ne morem do sd kartice, ki sem jo dodatno vstavil, da bi si naložil nekaj stvari gor.
kje je trik?
-katero navigacijo si naj naložim gor? poizkusil sem igo primo pa ni šlo. Je imel kdo kaj več sreče?
Prosim za pomoč
LP
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
44
skoz okol
kako ste načeloma zadovoljni s Galaxy Tab2?

jaz imam sicer kitajsko tablico 10', z naloženim CyanogenMod9 (ICS) pa sem precej nezadovoljen. Skoz se sesuva, včasih dela hitro, večinoma zelo počasi...

razmišljam, da bi zamenjal za GalaxyTab2, pa me je strah da ne bi bilo nič kaj boljše. Android pač.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.609
5.806
113
Majstot glede navigacije priporočam navigon (4.6). Si lepo karte zloudaš , vse na izi. Z Igotom imaš malo več dela da zalaufa.

Japke. Imel sem Taba2 pred kakim mesecem, sedaj imam Nota 10.1. Pri Tabu 2 pač vzameš v zakup da gre za samo dvojederni procesor z 1Ghz. Ki sicer dela a nima tako gladkega vmesnika. Ni tako eye candy, ali kako že temu rečejo. Sicer pa se stanje z 4.1.1. german romom malo poboljša. Imaš pa ROM z OC kernelom ki dela na 1,3 ghz, ki dela zelo gladko, a nima TW vmesnika, in se homescreen ne obrača v pokončni položaj. Če mene vprašaš se bo bolj splačalo kupit prihajajoči Nexus 10, ki je ravnotako Sammy proizvod cena pa bo okoli 400 eur. Resolucijo ekrana ima enkrat boljšo, procesor verjetno za parkrat hitrejši itd.. Nima pa razširitvene reže za SD card, in ta cena je za 16g model. 32g je še 100$ več.
Če pa vseeno vstrajaš pri galaxyju pa je vsekakor Note 10.1 za mene zmagovalec.
 

majstor

Zelenc'
4. sep 2009
13
0
1
Jaz sem s to tablico zadovoljen in odzivnost je kar dobra, samo bolj slabo se znajdem glede inštalacije navigacijskega prog., ker bi rad igo.
A mogoče kdo ve kako preko usb kabla pridem do sd kartice, namreč zdaj jo moram vzeti ven naložim... in jo vstavim nazaj.
Hmmm.
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
44
skoz okol
@MrDaco Hvala.
ni mi toliko do izključno samsunga, tudi kaj drugega je ok, samo da dela vsaj približno kot Ipad...
Note 10.1 torej..