Samsung Galaxy S4 mini

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ne razumem zakaj Nemčija,če ga pri nas na Bolhi dobiš veliko ceneje Novega.
bonk.gif

http://www.bolha.com/telefonij...clct=1375266797
http://www.bolha.com/telefonij...clct=1375431382
Eni pa znate komplicirat.
 

boogle

Pripravnik
29. apr 2008
287
0
16
"Enim" je Minhen mimogrede in iti v trgovino po nov telefon lažje, kot pa loviti rabljene, brendane po LJ in cinkati s prvimi lastniki ..."enim" to ni vredno 30€ ...."nekaterim" je na slikah S4mini bolj všeč kot S2 in jih zanimajo uporabniške izkušnje lastnikov.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
bonk.gif

Ne razumem zakaj bi bil S3 ali S4 mini slab nakup?
Enim je recimo S3 ali S4 pač prevelik.Recimo moji ženi,pa denar ni problem toda pač ima raje Minija,ker ji je ravno prav velik in zadostuje za njene potrebe.Halo.
S2 je še vedno po karakteristikah odličen telefon,oblikovno je pa pač prežvet projekt za nekatere tudi prevelik in preceglaste oblike toda vsak ima svoj okus in za svoj denar naj kupi kar želi.Nekateri hočejo bit pač s časom v koraku in če bo jutri prišel vun S5 ga bodo pa pač kupili saj je njihov denar.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Halo.Kdo se oglaša.Lastnik iPhona 5.Če to ni polizdelek pol pa res ne vem kaj je.In zanj dati 500€ ali več
bonk.gif
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.185
2.339
113
Meni sta oba S3 in S4 prevelika in mi je S4 mini čisto OK. Večina tistih bonbončkov se mi zdi nepotrebnih in sem jih izklopil. Kamera mi je več kot dovolj dobra, za večje potrebe imam fotoaparat. Baterija je OK, 2 dni štrkanja in klicanja zdrži, kaj več že težko. Če ga pustim v predalu in ne tikam nič, pa ima porabo cca. 15% baterije na dan. Za tiste 0,1 milisekunde kolikor se prej naloži kakšna aplikacija na S4 mi je pa vseeno, pikslov na ekranu pa ravno tako ne morem prešteti, če jih je res točno 518400. Pod črto, je soliden telefon.
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
37
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
...ti že kej ropota leča kamere? (ne pozabi, da je prodajna cena aparata 700€+)
Hmm, kaj pa baterija, se ti je že odlepila?
On/Off knof, home knof še dela?

In ja, žal, 5ka je večji polizdelek kot pa S4 mini.

Ajfone lover
tongue-1.gif
 

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
51
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
...ti že kej ropota leča kamere? (ne pozabi, da je prodajna cena aparata 700€+)
Hmm, kaj pa baterija, se ti je že odlepila?
On/Off knof, home knof še dela?

In ja, žal, 5ka je večji polizdelek kot pa S4 mini.

Ajfone lover
tongue-1.gif

Zakaj že? Jaz nisem videl še nobene zjebane, tudi moja ni...
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
...ti že kej ropota leča kamere? (ne pozabi, da je prodajna cena aparata 700€+)
Hmm, kaj pa baterija, se ti je že odlepila?
On/Off knof, home knof še dela?

In ja, žal, 5ka je večji polizdelek kot pa S4 mini.

Ajfone lover
tongue-1.gif

Predvidemav, da kar malo na pamet ti to pišeš ne. Jaz jo dejansko mam in uporabljam
wink-1.gif


1. Tisto kar slišiš ob udarjanju zadaj pride "iz" leče - autofokus. Na vseh iphonih je tak...

2. Kak bi se mi naj baterija odlepila, če pa je not in pri miru??? Ne razumem povsem, kje bi dobila luft, da se sploh lahko odlepi?

3. Vsi gumbki še delajo. Vkolikor crkne kateri, dobim povsem nov iphone. V 1-3 dneh. Kak pa zgleda servis samsunga?? Je bil telefon v vodi!?
hysterical-1.gif




grims-1.gif
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
37
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Ok, boš pa ti več vedel o okvarah 5ice, kot pa jaz, ko sem spremljal servis Emonagram par dni (poznaš, ane- uradni servis za S! jabčka).
In ja, baterija se odlepi v velikih primerih (pač, kitajski lim). Če ne vrjameš, pusti telefon za par urc na soncu, da se lim stopi. Ti bo klenkal v telefonu bolj, kot pa leča. Al se pa dobiva, pa ti pokažem, kolk lufta ima baterija (pokrov baterije na pritiska fizično na baterijo).

Vidm pa, da ti glih politika servisov ni ravno poznana
smile-1.gif

Jabčka dobiš zamenjanega (kje si prebral, da je aparat nov
grims-1.gif
, telefon je nov ali obnovljen. zvedel pa neboš.)

Vidš, tuki je pa razlika. iPhona ti menjajo, samsunge popravljajo.
Če ti pa samsunga menjajo, je pa telefon nov (!). Upaš to rečt za jabčka
smile-1.gif
?


In pa, iphoni se menjajo, ker amerikani ne zaupajo nobenemu razen sebi. Zato se tud tipk on/off in ostalih ne popravlja, ampak menja aparat. Še baterije ti ne zamenjajo, če je fail na bateriji.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Telefoni se menjujeo ker je tako ceneje/hitreje in mnogo bolj privlačno in dobro za potrošnika. Tudi oral-b ne popravlja zobnih ščetk, ampak ti da novo, s priborom. Pa verjetno je vedno več takih firm. Pameten pristop!!

Ko dobiš drugega iphona s servisa, vse kar vidiš je, da izgledakot nov in dela kot nov. Kaj več te verjetno nebo zanimalo ali?! Raje vidim tao, kot pa da mi v rabljen telefon dajo novo matično ploščo
wink-1.gif



To glede baterije še nisem sliša ali videl. Sonce je powerfull
smile-1.gif
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
37
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Ok, zavedel sem te, da sva zašla iz smeri/teme.

Da na hitro zaključiva: dejansko je problem slab lim in se baterija rada odlepi. Tu pač zadevo rešijo, da baterijo prilepijo z močnim obojestranskim selotejpom.

Politika servisa pri iPhonih je pa dejansko med TOP zadevami. Aparat se menja; tudi, če je stik s tekočino ali pa če imaš zbit ekran, imaš možnost delnega doplačila in dobiš nov (oz. obnovljen) aparat. 225€ za 4s in 252€ za i5.
Kej tazga pri Samsungu neboš doživel. Že vprašanje `je bil telefon v vodi` je na ravni, ko te policaj ustavi, pa praša, če si kej pil.
Vedno bo vsak rekel, da NE, ampak vsak bo dobil pihat (ok, govoriva v 98%, pustva malenkosti in dečve v minikah).
Zato pa recimo, na servisu (če ti menjajo iPhona) vedno rečejo, da je bila menjana enota (in ne, da si dobil nov telefon)
smile-1.gif