Samsung Galaxy S IV

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Ah nič pol sem mislu da je to kje objavljeno s člankom vred tudi slike te primerjave... hvala vseeno
wink-1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Ne ne, nic "strokovnega". Cisti user experience.

Pa pojdimo nazaj na temo, res..
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
hahahahaha
smile-1.gif

prva napaka je ta, da nima pod zaslonom fizičnega gumba, druga napaka je ta, da je na ekranu čisti Android, Samsung pa ima tipko "back" na desni strani in ne na levi kot je na tej sliki.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Itak da so vse slike ki se pojavljajo fejk..nobena ni prava mogoče da približno bodo uganili sam dvomim..sam spomnite se kako je bilo z S3 da niso nič uganili..
wink-1.gif
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.884
626
113
Citat:
Uporabnik rocky9 pravi:
hahahahaha
smile-1.gif

prva napaka je ta, da nima pod zaslonom fizičnega gumba, druga napaka je ta, da je na ekranu čisti Android, Samsung pa ima tipko "back" na desni strani in ne na levi kot je na tej sliki.
Ja sej Samsung logo tudi manjka na prvi strani. Pač nekdo je imel preveč časa.
wink-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Po testih sodeč bo zverina
smile-1.gif

Kaj ti pomagajo vsi ti silni benchmarki ter jedra če pa Samsung ne zna nardit Androida ki bi mu stock aplikacije kot so imenik, calllog, sporočila ter beležnico odpiral realtime temveč občasno tudi z do nekaj sekundnim zamikom?
smirk-1.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Lep primer, kak znajo bit proc jedra nepomembna
smile-1.gif
Se strinjam da so nesposobni glede tega pa kiesa pa še česa.Me pa veseli, da je samsung tak močn, ker je s tem google zelo ogrožen in bo moral sam naredit dober telefon.To pa pomeni več izbire in morda kake popravke v androidu.Včasih me res moti to počasno odpiranje imenika, včasih pa čisto nič.Odvisno od gužve. Če pa bi dnevno naredil 10+ klicev iz imenika pa bi verjetno popizdo in menjal telefon.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Hja saj maš ExDialer in za vsako aplikacijo zamenjavo ki ti odpira realtime ampak ni v tem poanta, pač pravim da je žalostno da stock zadeve ne delujejo kot bi morale. Prav tako je žalostno da te iste zadeve v Custom romih tudi ne delujejo. Zadnji custom rom FoxHound 2.3.6 ki sem ga imel na S2 je deloval perfektno, vse je delovalo realtime. Mi je bilo takoj po nakupu S3 žal da sem zamenjal vendar S2 je bil že res uničen...
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
41
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Zato ker je amoled za moje pojme (pre)slab.Poraba baterije ni mala, barve so umetno ojačane - bljak.Ni to to.Sploh ko si predtem 2 leti gledal v retina zaslon.S tem mislim kvaliteto zaslona, ne same resolucije.Amoled no more, razen, če bo top telefon spet odličen glede cena/zmogljivost.

Za vse ki se pritožujejo nad barvami na amoled ekranih (predvidevam da ste vsi profesionalni fotografi in grafičn oblikovalci, ki na telefonu opravljate svoje delo in zatorej potrebujete perfektno kalibrirane barve) in mogoče ne vedo, na samsungih imaš opcijo da si nastaviš nasičenost barv.

2013-02-28-123632.png
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Če je tebi všeč amoled, še ne pomeni, da bo ostalim tudi.Poznam te nastavitve, samo kaj ko so barve napačne in sprane!??!? Sramota!

Recimo primer: ikona baterije postane iz ŽIVO zelene pri Dynamic, živo zelena na Standard, pri Normal ali Movie pa je rumene barve?!?!? WTF In to naj mam jaz vklopljeno?!!??! Ne hvala. Na printscreenu pa se spremembn ne vidi, ker so softverske.
1714173-scr.png
 

Priponke

  • 1714173-scr.png
    1714173-scr.png
    241,2 KB · Ogledi: 155

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Moongoose pravi:

Za vse ki se pritožujejo nad barvami na amoled ekranih (predvidevam da ste vsi profesionalni fotografi in grafičn oblikovalci, ki na telefonu opravljate svoje delo in zatorej potrebujete perfektno kalibrirane barve) in mogoče ne vedo, na samsungih imaš opcijo da si nastaviš nasičenost barv.

hysterical-1.gif

Ha ha ha
Kaj je tip ugotovil.
bonk.gif

Dobro da si nas razjasnil
17758-icon_confused.gif

In to pametuje nekdo ki ima Nokio
hysterical-1.gif
Itak
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
874
82
28
Zanimivo bi bilo vedeti, katero verzijo S IV bo nabavil Mobitel. Z LTE ali brez, glede na to, da naj bi bili že blizu zagona LTE tehnologije?
 

ganges

Pripravnik
4. nov 2012
160
0
16
Nabavil bo tisto, ki mu jo bo omogočil Samsung. Kolikor je bilo prebrati v eni izmed novic bo LTE samo za US trg, za ostale pa ne. Upam pa, da to ne drži, ko t še marsikatera izmed govoric.

lp
 

prestige

Zelenc'
24. feb 2013
7
0
1
sam tale fejk zadeva zgleda kar okusno
smile-1.gif
sicer vsak ima svoj okus.. je kakšna verzija notea?
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
41
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Citat:
Uporabnik Moongoose pravi:

Za vse ki se pritožujejo nad barvami na amoled ekranih (predvidevam da ste vsi profesionalni fotografi in grafičn oblikovalci, ki na telefonu opravljate svoje delo in zatorej potrebujete perfektno kalibrirane barve) in mogoče ne vedo, na samsungih imaš opcijo da si nastaviš nasičenost barv.

hysterical-1.gif

Ha ha ha
Kaj je tip ugotovil.
bonk.gif

Dobro da si nas razjasnil
17758-icon_confused.gif

In to pametuje nekdo ki ima Nokio
hysterical-1.gif
Itak

Kot prvo z nokio ni nič narobe, kot drugo E71 je bil eden boljših telefonov tako da drži jezik, kot tretje zakaj misliš da da nimam samsunga, in nazadnje pametujem ker se ponavadi izkaže da tisti ki najbolj jokajo gleda barv na amoled zaslonih ali ne vedo za te nastavitve ali pa so glasni samo zato ker so prebrali na kakšnem testu na internetu da so barve prenasičene in da jih to mora motiti
grims-1.gif
 

Fly

Guru
21. jul 2007
2.633
505
113
Meni osrbno je amolef zakond. Eden glavnih razlogov za nakup
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.