Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
.... imam oba. Tisti original "preklopni" je fensi, "gumijast" pa bolj uporaben, lepše ga lahko držiš v rokah in nekako bolj ščiti telefon ob padcu. Se pa že nekaj časa spravljam ekran zaščitit s folijo, ki sem jo btw. kupil skupaj z "gumico" ...
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Galaxy Nexusa je varoval Otterbox Commuter, tudi Galaxy S3 bo dobil enako zaščito: [ KLIK
 
Nazadnje urejeno:

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Torej, če veliko fotkaš je gumijast bolj priročen, preklopni sicer bolj zaščiti ekran in lepše izgleda, robovi pa niso dovolj zaščiteni. Če ga imaš pa bolj za pisanje sms-ov ... bi se skoraj raje odločil za preklopnega ...
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Pri preklopne telefon izpade štorast. Sem imel na Notu original preklopni etui, sej lepo izgleda, ampak ko tist poklopec odpreš in ga daš na zadnjo ploščico aparata imaš ves čas filin da ti bo telefon zlezel iz rok, vsaj jaz sem imel tak občutek.
 

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
2
18
V telefon aplikaciji stisni menu gumb, call settings, call alert, call vibrations, answer vibration
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ja tudi meni ne vibrira,edino kar je slišim kratek pisk.
A ti to ni dovolj?
 
Nazadnje urejeno:

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Meni ob preverjanju posodobitev napiše da je bila programska oprema aparata spremenjena in noče preverit za nove posodobitve. Telefon je samo rootan, original kernel itd...tako da ne, ne bo šlo updejtati OTA z rootom.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Citat:
Uporabnik Carlito149 pravi:
Kje naj nastavim, da telefon zavibrira ko se klicani javi na telefon?

A imaš power saving vključen?

To zna biti razlog, kot je tudi za haptic feedback tipk.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Citat:
Uporabnik Carlito149 pravi:
Eno vprašanje. Ali se lahko menja skin za mail klienta, zdaj me moti da je čisto črna tema za exchange.

Enako. Raje bele barve, kot pri gmail appu.Pa zakaj je gmail za sebe? god damn

Ne vem kak, ampak gmail account se mi je pojavil poleg ostalih mailov, tak da je zaj vse na enem mestu
smile-1.gif
pa še font sem dal na small pa je zaj bolj pregledno.Barve ozadja pa se žal ne da spremenit...
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Če še kdo ne ve. 4x klik na postavki verzija androida v Settings - About (vizitka) lal
 

sfaljk

Pripravnik
13. dec 2010
34
0
6
Evo.

Ena pitalica. Danes je prišla po pošti reklama Big Bang in na zadnji strani je navedeno, da bodo 16.11.2012 midnight nakupi v BTCju med 20.00 in 24.00 uro in da bo na vse Samsungove izdelke 20% popusta (razen na tablice, pa še neke druge stvari). Seveda, če plačaš z gotovino.

Sem poklicu in preveri in so mi povedal, da bo na GS3 20% popusta, torej bo cena 504 EUR. To bi se pa že splačal vzet, a ne?

Glede, da na mojmu paketu pri S! pride ob vezavi 550EUR.

Aja pa popust velja tud če ga vzameš na kartico z obročnim odplačilom (Diners, Karanta,...). Mnenja. Men se zdi to dost v redu.

LP
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.