Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Švoh ni švoh, ni pa nekaj... Kaj pa material? Iz česa je telefon? So kaj omenili? Kak super duper material al plastika?
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
se da kje pogledat celotno video predstaitev?

drugače pa ni švoh oblika in specifikacije
smile-1.gif
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Ne vodi več
tongue-1.gif

Najbolj zanimivo mi je brezžično polnjenje....to je po mojem kar dobra novost.
Pa tudi tisto sledenje očem je super novost, pa tisti vibra opomnik, ter samodejna vzpostavitev klica, ko daš telefon k ušesu.
Vse današnje novosti, ki jih ima SGS3, pričakujem, da jih bo imel tudi novi Note, pa še kaka novost zraven.
Sem pa pričakoval tisto modro barvo, malce bolj modro, ker ta barva je, vsaj meni se zdi neka mešanica med plavo in črno. Sem upal, da bo kaka recimo taka barva. Samsung Galaxy S III
 

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
Mah oblika kot S1, po specifikacijah pa glede na SGS2 zgolj nakvihtan procesor, katerega tako ne boš mogel uporabiti v vsej veličini. Res napredek je brezžično polnjenje in sledenje kamere, drugo pa...ostajam na S2 do S4
smile-1.gif
 

007

Pripravnik
4. sep 2009
707
0
16
No tole je pa razočaranje leta, oblikovno je tole big setback, vsaj za moj okus...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
No tudi jaz bom najbrž ostal na SII, me nekako zadeva ni prepričala... niti pa ne najdem podatka iz kakšnega materiala je telefon ko se je že na veliko govorilo o nekih posebnih vlaknih itd...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Telefon je super in je (vsaj zame) logična menjava iz S I na S III. Verjetno pa ste lastniki S II pred isto dilemo, kot smo bili lastniki S I ob prihodu S II - preprosto ne ponuja toliko več, da bi bilo vredno menjati za nov model.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.163
486
83
Nikjer. Iphonom 4 je po prihodu 4s, cena na trgu (SLO) celo poskočila.

Glede telefona pa lahko rečem, da niti ne zgleda tako slabo. Čeprav kakšna manjša različica (do 4.0" zaslon) bi bilo fajn, če bi bila na voljo za neljubitelje ciglov.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Zakaj jim je treba ŠE večat zaslon. A niso s tem namenom naredili že Note-a?
stupid-1.gif


Upam, da brezžično polnjenje pride tudi v kakšnem manjšem paketu. Do takrat bo pa s2 čist uredu...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.