Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Original widget za uro imam že dolgo časa razštelan, da mi kaže eno uro manj.

Kako se to poštima, časovne pase se mi zdi da ne da štelat.

Greš v Nastavitve---->Datum in čas in tam naštimaš pravo uro.. jst mam da mi samodejno naštima uro iz omrežja in je točna..
wink-1.gif


In ura more bit enaka na bilo kerem Widget-u..
wink-1.gif
Itak da se da uštimat časovni pas tut to lahko daš na samodejno.


Na telefonu imam že pravi čas... samo na widgetu zamuja eno uro.
 
Nazadnje urejeno:

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Na widgetu pritisni tisti dve puščici v desnem spodnjem kotu widgeta da se ta osveži in se bo tudi ura nastavila.
 

Macola20

Pripravnik
17. sep 2007
286
2
18
ksz

že dolgo nobenega posta
smile-1.gif


danes dobil novo posodobitev 44,5 MB, na XXEMRD, a je kaj pametnega, novega?
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Citat:
Uporabnik Macola20 pravi:
ksz

že dolgo nobenega posta
smile-1.gif


danes dobil novo posodobitev 44,5 MB, na XXEMRD, a je kaj pametnega, novega?

Kje pa je bil telefon kupljen da si danes dobil posodobitev?

Ker je datoteka tko majhna so ponavadi samo popravki in nič drugega..
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
ksz...

Ima kdo supernexus rom gor?

Mal bom začel eksperimentirat, za nexusa pa nimam energije da bi ga menjal
tongue-1.gif
 

Macola20

Pripravnik
17. sep 2007
286
2
18
Edino spremembo, ki sem jo opazi je, da sta se združila navigacija in zemljevidi v zemljevide, ter, da imam sedaj google earth (to je bilo mogoče že prej na play pa nisem opazil
smile-1.gif
)
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
... ksz

Ukvarjam se z idejo, da bi si na compu uredil mape s fotografijami in jih nato naložil na micro SD kartico. Če so vsi posnetki narejeni z S3 ne bi smelo biti problemov, ali pač? Stvar je v tem, da mislim nabaviti zmogljivejšo kartico, narediti izbor fotk s stare kartice in notranjega spomina in jih naložiti na novo katico. Če si mape uredim po svoje, v katero mapo bo shranjevalo nove posnetke?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Slike bo shranjevalo v DCIM/Camera. Pa v fotoaparatu moraš nastaviti, da jih bo shranjevalo na zunanjo kartico.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Ko sem hotel zalaufati "app" thermometer mi je javilo, kot da so odkriti virusi, program me je na vsak način hotel prepričati naj zalaufam "antivirus", a ker se mi je nekaj zdelo čudno, saj je bil tekst preveden kot preko "gugl translatea" nisem nič potrdil in s težavo zaprl f.aking "termometer" ... Je imel kdo podobne težave? Sedaj telefon dela normalno, tistega termometra se pa ne dotaknem več ... Je smiselno razmisliti o namestitivi antivirusa? Katerega, če sploh naj namestim?
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
To sem inštaliral že enkrat lani ... hm, kaj pa vem. Telefon mi sicer deluje normalno, edino danes nisem mogel pošiljati fotk preko BT-ja?!
Pa ima kdo od vas inštaliran antivirus? Kaj bi bilo najboljše narediti? Ko sem hotel pobrisati zgodovino, torej tudi termometer, mi je "vklopilo" nek programček z opozorilom na viruse? Ali ima S3 kakšen svoj program že predinštaliran (mobitel), ali gre tu verjetneje za kakšen malware ali celo virus?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.