Rusi v Siriji

boomslang

Fizikalc
10. nov 2014
1.397
0
36
Aja.. Pozabil napisat pri slikci... Pilota je rešilo 18 specialcev... 12 Rusov in 6 pripadnikov Hesbolaha..
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Citat:
Uporabnik boomslang pravi:
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Turkmenci nočejo Asada in sedaj Rusi izvajajo isti zločin kot so ga Turkmenci nad pilotoma!
Pa kaj zdej vekaš... Naj se obrnejo na svojega sultana Erdogana, pa jim bo razložil, zakaj jim zdej bombe padajo na glavo...
Saj ne vekam, dol mi visi za vse razen za kristjane , samo Turkmenci so vrnili le tisto kar Asad počne nad njimi.
potem ti je mar za ruse? jim ne želiš vsega dobrega v siriji?
 

boomslang

Fizikalc
10. nov 2014
1.397
0
36
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik boomslang pravi:
Drgač pa tole so tvoji turkemci, po istrelitvi ruskega pilota iz letala... http://www.liveleak.com/view?i=9c2_1448418312

To naj bi bil nek starejši video, ki prikazuje nekega pilota sirskih zračnih sil. Naj bi bil.
Saj je vseen...Pilota so ubil v zraku, ko je skočil s padalom... Na tleh so ga pa potem slikal se mal igral z njim ( da o izjavah niti ne govorim ), in na koncu so ga raskosal..... Slikic pa ne bom dajal, ker bom verjetno opozorjen... Verjetno tud ni potrebe, ker je na netu vse objavljeno milijonkrat...
 

boomslang

Fizikalc
10. nov 2014
1.397
0
36
Pa še izjava preživelega pilota... “In actual fact, there were no warnings at all. Neither through the radio, nor visually, so we did not at any point adjust our course. You need to understand the difference in speed between a tactical bomber like a Su-24, and that of the F16. If they wanted to warn us, they could have sat on our wing,” said Murakhtin, who is currently recuperating at Russia’s airbase in Latakia, northern Syria.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.694
6.095
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Citat:
Uporabnik boomslang pravi:
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Turkmenci nočejo Asada in sedaj Rusi izvajajo isti zločin kot so ga Turkmenci nad pilotoma!
Pa kaj zdej vekaš... Naj se obrnejo na svojega sultana Erdogana, pa jim bo razložil, zakaj jim zdej bombe padajo na glavo...
Saj ne vekam, dol mi visi za vse razen za kristjane , samo Turkmenci so vrnili le tisto kar Asad počne nad njimi.
potem ti je mar za ruse? jim ne želiš vsega dobrega v siriji?
Si nepismen al kaj? Sem že 100X napisal da jih podpiram, ne podpiram pa teroristov in diktatorjev.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Si nepismen al kaj? Sem že 100X napisal da jih podpiram, ne podpiram pa teroristov in diktatorjev.
ja ne vem veš sem videl vsaj 101 komentar kako so barabe... ta tvoja "podpora" se zgleda bolj po vetru obrača...
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Si nepismen al kaj? Sem že 100X napisal da jih podpiram, ne podpiram pa teroristov in diktatorjev.
ja ne vem veš sem videl vsaj 101 komentar kako so barabe... ta tvoja "podpora" se zgleda bolj po vetru obrača...

Saj. To mora biti zelo boleče, ko so naenkrat Rusi postali njegovi junaki.
evil.gif


V 10+ letih udejstvovanja po forumih je pljuval po njih, zdaj pa...
cheer.gif
 

boomslang

Fizikalc
10. nov 2014
1.397
0
36
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Pijančki so daleč od junakov, pač silom razmer je treba stisniti zobe. Ko bo prišlo mal več krst v Rusijo bodo tudi Rusi spokali od tam.
hysterical-1.gif
-- Fant moj dragi, tudi pod razno ne... Rusi bodo zeloooooo dolgo v Siriji...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.694
6.095
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
8888 da si poglej zadnji link o prvih bombardiranjih turcinov. Mesto je kot novo, vse celo nic razstreljeno. Tu je Asad res vse razbil. Sigurno dogovor turki isis in turcini, da jih pustijo na miru.

Tu še je link https://www.youtube.com/watch?v=7I-EH7Jk1vk

8888 nisi mi še odgovoril na to vprašanje!

Kako ne? Ko se je začela " pomlad " v Siriji, so turčini zasedli tisto ozemlje oziroma izgnali asadove privržence in ohranjali mir, od tod tudi cele hiše. Na posnetku se vidi da asadova vojska bombadira tisto območje. Misliš da bodo turčini kar tako gledali?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.694
6.095
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik boomslang pravi:
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Pijančki so daleč od junakov, pač silom razmer je treba stisniti zobe. Ko bo prišlo mal več krst v Rusijo bodo tudi Rusi spokali od tam.
hysterical-1.gif
-- Fant moj dragi, tudi pod razno ne... Rusi bodo zeloooooo dolgo v Siriji...

Tudi v Afganistanu so bili 8 let, na koncu pa priznali poraz isto kot jenkiji v Vietnamu in Iraku.
 

ifconfig

Zelenc'
25. nov 2015
4
0
1
Citat:
Se bo že naveličal. Jaz mu ban stisnem v 5 sekundah, med tem, ko gloglo potrebuje več časa, da kreira mail, account,..
Vse lepo in prav. Da pač delaš kar ti paše, kar mi je vseno....

Ne zastopim, pa, da Murkec razpolaga z IP-ji in statistiko userjev. To bi te pa kod moda moralo skrbeti, predvsem pa Žiga. Glede nato kako lahko predajate podatke enemu spamerskemu userju, je stvar nekam za prijavit.

samo tolko, to bi te pa kot moda mogl skrbet predvsem pa Žiga. Več kot očitno pa si zaslepljen s'temo, da ne vidiš kaj ti uporabnik klobasa po tabli...
 
Nazadnje uredil moderator: