Rusi v Siriji

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Smešni so mi tisti kateri so po njegovi zmagi za predsednika ZDA zatrjevali da bosta s putinom full kolega. Ampak Trump se ni in ni hotel z njim sestati na 4 oči ampak samo ob srečanjih ob ostalih prisotnih političnih veljakih. Ovce so pa kar naprej ponarejale slike in zgodbe kako full dobra kolega sta :valjamse:.
Vsekakor je čas da putin plača za zločine v Ukrajini.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Tale Trump pa je bolnik
Trumpf se obnaša kot razvajen otročaj..kar tudi je v primerjavi s Putinom, ki je za razliko od njega dal v življenju nekaj skoz. Putin je človek, ki se je zavihtel na položaj predsednika mogočne države praktično iz nič, dočim je pa Trumpf samo bogataški sin, ki je cel lajf samo zapravljal družinski denar in lovil kikle.
Se grem stavit, da se Putina boji kot en cucek..
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Smešni so mi tisti kateri so po njegovi zmagi za predsednika ZDA zatrjevali da bosta s putinom full kolega. Ampak Trump se ni in ni hotel z njim sestati na 4 oči ampak samo ob srečanjih ob ostalih prisotnih političnih veljakih. Ovce so pa kar naprej ponarejale slike in zgodbe kako full dobra kolega sta :valjamse:.
Vsekakor je čas da putin plača za zločine v Ukrajini.
jap večina teh bolnikov je zdraven zatrjevala (in še trdijo) da je putin zrihtal trumpu mandat... sedaj vemo kako so rusofobi čudni...
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.955
1.839
113
Trump se mi zdi da je cucek ki dosti laja in malo grize. Je pa primitivec prve klase, prvovrstni zastopnik svojega naroda.
Pomoje iz tega ne bo nič, ali pa par raketic na nepomembne tarče, toliko da ravno ne izpadejo še večji bedaki kot so.
Sirci vse pomembno vlačijo v ruske baze, rusi pa v nepremičnine verjetno svoje nastavljajo in pošiljajo selfije trumpu
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
trumpove_modrosti_o_siriji.png


Trumpovi nasveti Obami glede Sirije.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

zda postajajo hujše zlo od nazi germany
od kapitalske okupacije po svetu, do vojaških...samo kako to skinit, ko so na izolirani celini
 
  • Všeč mi je
Reactions: Zebdi in krko

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Štirje twitti so bili potrebni da je severno korejski komunistični debeluhar povsem utihnil in nehal rožljat s tistimi svojimi otroškimi raketkami.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.094
3.173
113
No v glavnem kolikor so britanci počasni s svojo vojsko zgleda da še vsaj dan ali dva ne bo nič. Razen če napadejo brez njih.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.955
1.839
113
Terezika je rekla 2 dni nazaj, da bi vseeno mogoče počakala na dokaze, preden ruknejo. Pomoje je dobila flashback v 2003
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.454
4.987
113
V času predvolilne kampanje se je zdelo (po poročanju naših kvazi medijev), da je Rusiji bolj všeč Trump kot Clintonova. Sedaj je čas, da mu pomagajo ostati na oblasti. S tem, da mu služijo kot pravi zunanji sovražnik.
Rekel bi, da zunanji sovražnik koristi tako Trumpu kot Putinu. Težko je vladati doma, če nimaš resnega zunanjega sovražnika. O čem bi se debatiralo v naši bodoči kampanji, če ne bi bilo Hrvatov, beguncev in grdih multinacionalk? Domače teme so malo pregrde in pretrde za politiko. Dobro, verjetno bo še 2. tir, ki je za boljše življenje povprečnega Slovenca spet prav toliko pomemben kot ali si lavor vode delimo po sredi ali malo manj po sredi.
 

B81

22. jul 2007
36.588
10.281
113
A to pomeni, da ce se skloftajo tam, da bo se vec ljudi zapuscalo sirijo in bodo krenili proti Evropi?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.144
10.510
113
sej se vidi da je vse skupaj zrežirano iz obeh strani. In verjetno vse dogovrjeno tako iz ruske in ameriške strani, parada za folk, da ostanejo vsi na oblasti. Čebi rus imel interes pomagari asadu, bi osvobodili sirijo v 1 mesecu. Tako pa je v ineteru, da se jajckajo z vsemi in USA pa takisto. Mi pa moramo žvečit to.