Protoročno telefoniranje - kaj nabaviti?

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
652
27
28
Dravograd
Malo sem že iskal, pa nič pametnega našel na forumu. Kupil bi napravo za prostoročno telefoniranje v avtu. Slušalke ne bi imel več, se prehitro izgubi
frown-1.gif
Gledal sem malo prostoročne naprave na mimovrste. Ne bi dajal veliko € za to, pa me zanima, kaj bi svetovali za nakup. Želja je, da bi se izpisala številka kličočega, pa da je zvok zadovoljiv. Kaj priporočate za manj denarja in da je zadovoljive kvalitete, lahko je tudi rabljeno?
 
22. jul 2007
13.326
1.605
113
124
Citat:
Uporabnik kapadimul pravi:
Malo sem že iskal, pa nič pametnega našel na forumu. Kupil bi napravo za prostoročno telefoniranje v avtu. Slušalke ne bi imel več, se prehitro izgubi
frown-1.gif
Gledal sem malo prostoročne naprave na mimovrste. Ne bi dajal veliko € za to, pa me zanima, kaj bi svetovali za nakup. Želja je, da bi se izpisala številka kličočega, pa da je zvok zadovoljiv. Kaj priporočate za manj denarja in da je zadovoljive kvalitete, lahko je tudi rabljeno?
klik
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
652
27
28
Dravograd
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Citat:
Uporabnik kapadimul pravi:
Malo sem že iskal, pa nič pametnega našel na forumu. Kupil bi napravo za prostoročno telefoniranje v avtu. Slušalke ne bi imel več, se prehitro izgubi
frown-1.gif
Gledal sem malo prostoročne naprave na mimovrste. Ne bi dajal veliko € za to, pa me zanima, kaj bi svetovali za nakup. Želja je, da bi se izpisala številka kličočega, pa da je zvok zadovoljiv. Kaj priporočate za manj denarja in da je zadovoljive kvalitete, lahko je tudi rabljeno?
klik

Nič pametnega nisem našel, ker sem uporabil napačne besede za iskanje
tongue-1.gif

Hvala
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
652
27
28
Dravograd
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Če se nisi kupil, imam rabljen parrot sistem za prodat.
ugodno.


lp

hvala za ponudbo, sem pa nabavil tole sem dobil za 15 €. Deluje supel, le ekranček je zelo slabo osvetljen. Ampak za tak denar je super.