Podarim modem za instant internet ...

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.135
354
83
... s tem da se na novega lastnka modema prenese obstoječi UMTS anex za neomejeni dostop. Kar pomeni, da zraven paše mesečna naročnina v višini 29 euročkov.

Sem namreč "ponosni" lastnik instant interneta (Mobitel), do katerega dostopam s pomčjo usb modema ZTE MF662 (max prenos iz smeri interneta 21 i kusr MB, od uporabnika proti internetu 7 i kusur MB) . Mojster v mobi centru mi je rekel, da se načeloma da ta paket (celoten, z naročnino vred) prenesti na drugega uporabnika, je sicer potreba odobritev, ampak načeloma ni težav. In zdaj jaz iščem junaka, ki bi bil voljan to zadevo prevzeti. Modem je praktično nov, imam ga od konca aprila letos, dela BP, bi pa samo prenesel anex, se pravi naročnino in modem (z vsemi papirji - komplet komplet), brez finančnega nadomestila zame. Z drugimi besedami, meni ni potrebno plačati nič, jaz bom tistih 30 ojročkov ki sem jih dal za modem komot prenesel kot izgubo. Bi se pa novi uporabnik pač moral vezati za preostanek časa do dveh let, torej leto in štiri mesece, če jaz prav štejem. Kakšen interesent?