Pfizer doing SARS-COV2 Gain of Function

luka51

Guru
16. avg 2007
14.356
5.634
113
Glej uradno cepivo so naredili giganti z namenom ogromnega zaslužka. Valda jim ne zaupaš. Njim je vseeno za tebe in tvoj dobrobit. Ivermektin iz Indije, je pa prozveden zgolj in samo za pomoč malemu človeku pred paraziti. Valda boš njim bolj zaupal.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.869
1.133
113
Je pa res, da cepiš se na lastno željo
kateri zdravstveni domovi v Sloveniji so imeli od vključno 15.septembra 2021 naprej organizirano cepljenje in testiranje iste dni ob istih urah, in, po možnosti, še za isto ceno? Da je imel človek dejansko enakovredno izbiro, ali C, ali T?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.171
10.535
113
a ni covid že zdavnaj mimo?

al vi ga še imate in se še hodite cepit, al v čem je fora nadaljevanja te teme?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

luka51

Guru
16. avg 2007
14.356
5.634
113
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: nemenabijat in Pepe
2. jul 2020
4.909
6.438
113
Vi ne prebolite, da so vas nategnili po dolgem in pocez in se navijali ste za te, ki so vas nategnili.

Ne vem, če ne bi ti stalno neumnosti sem lepil, bi že davno pozabili na covid :evil:


Ampak, a nam lahko dokažeš, da so nas nategnili? Z lastnimi besedami, povzetki (v slovenščini) nagovorov youtube strokovnjakov in replikami na naša vprašanja?

Ker ta tema se vleče nekakoma tako:

Andy: objavi YT video
Mi: Ok, zaradi tega in tega to ne bo držalo, poglej te podatke
Andy: *izgine iz teme za en teden*
Andy: objavi novi YT video

Pač, mi te težko resno jemljemo. Lahko tudi vmes kaj objaviš kar bi celo lahko držalo, ampak ker niti ne poiskusiš nadalje argumentirati, izpadeš kot jehova priča katere vleče čoln na Šmarno goro. Ti verjameš v svoj prav, mi se ti pa smejemo.


Tudi če so nas nategnili in ti damo prav. Kako pojasniš Belorusijo? Nobenih ukrepov, nobene presežne smrtnosti... Iskanje po spletu za "pogrebne storitve" pa je poskočilo za 215% (sem ti že nalepil povezavo do te raziskave, kjer so preverjali iskanje po googlu za obdobje covida, se mi ne da še enkrat iskat - takrat sem tudi spraševal če lahko pojasniš, ampak si izginil iz teme). Lahko tudi sam preveriš.

Ne sprašujem za znanstvene doktorate, ampak prosim, napiši kako bi ti kot precednik vlade ravnal ob izbruhu neznane epidemije. Bolnice se polnijo, ljudje umirajo... čas teče.


Bo šlo odgovoriti, ali boš spet izginil iz teme?
 
  • Haha
Reactions: nemenabijat

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.442
3.530
113
Ne sprašujem za znanstvene doktorate, ampak prosim, napiši kako bi ti kot precednik vlade ravnal ob izbruhu neznane epidemije. Bolnice se polnijo, ljudje umirajo... čas teče.
Vse je odvisno od prejetih € / $ v taki in drugačni obliki. To bi lahko do sedaj že osvojil. Vse stvari na tej zemeljski kugli laufajo na to. Ampak ti to itak ne boš razumel, ker po TV so rekli, da to ni res.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.079
113

First published: 31 August 2023

Detection of recombinant Spike protein in the blood of individuals vaccinated against SARS-CoV-2: Possible molecular mechanisms​

Purpose​

The SARS-CoV-2 pandemic prompted the development and use of next-generation vaccines. Among these, mRNA-based vaccines consist of injectable solutions of mRNA encoding for a recombinant Spike, which is distinguishable from the wild-type protein due to specific amino acid variations introduced to maintain the protein in a prefused state. This work presents a proteomic approach to reveal the presence of recombinant Spike protein in vaccinated subjects regardless of antibody titer.

Results​

The specific PP-Spike fragment was found in 50% of the biological samples analyzed, and its presence was independent of the SARS-CoV-2 IgG antibody titer. The minimum and maximum time at which PP-Spike was detected after vaccination was 69 and 187 days, respectively.


Spike proteini od cepljenih z mRNA cepivi so v 50% primerih prisotni v telesu se do 187 dni po cepljenju.
 
Nazadnje urejeno:
2. jul 2020
4.909
6.438
113
In to med 4 in 7 meseci pomeni kaj?


Odgovora seveda ne pričakujem. Se vidimo čez par dni z novim copy paste člankom.