Pfizer doing SARS-COV2 Gain of Function

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.442
3.530
113
Na vasi ni bilo dovolj velikega zaslužka s tem poslom. Razmišljaj skozi denar, ti bo vse jasno.

Imam pa eno spotoma vprašanje za Alter publiko: Ali je kateremu NEcepljenemu žal, da se ni cepil in zakaj?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.079
113
:aplauz: :aplauz:



Tale del je za izpostavit:

Findings: The most implicated organ system in COVID-19 vaccine-associated death was the cardiovascular system (53%),

In temu pritrjuje tale clanek angleskega zdruzenja za srcna oboljenja, ki ga bom objavil v naslednjem postu.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.079
113

Nearly 100,000 more deaths involving heart conditions and stroke than usual since pandemic began​



In the first year of the pandemic, Covid-19 infection drove high numbers of excess deaths involving cardiovascular disease – an umbrella term for a range of heart and blood vessel conditions including heart attack and stroke.

But while deaths Covid-19 have since fallen year-on-year, the number of deaths involving cardiovascular disease have remained high above expected levels [Appendix 1].

We believe that there are now other major factors likely driving the continued increase in excess deaths involving cardiovascular disease, including the severe, ongoing disruption to NHS heart care, and Covid-19 increasing the risk of heart attack and stroke.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.892
10.612
113
kod Džej-Zija
Si sploh prebral svoj članek? Ne krivijo cepiv, ampak nedostopnost zdravljenja. Opozarjajo, da cepiva povečajo verjetnost kardiovaskularnih obolenj, ampak spotoma opozorijo tudi, da resna covid infekcija to verjetnost dvigne precej bolj kot cepiva.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.195
4.731
113
Si sploh prebral svoj članek? Ne krivijo cepiv, ampak nedostopnost zdravljenja. Opozarjajo, da cepiva povečajo verjetnost kardiovaskularnih obolenj, ampak spotoma opozorijo tudi, da resna covid infekcija to verjetnost dvigne precej bolj kot cepiva.
DA!

To je bistvo vsega tega! Nekateri pač tega nočejo sprejeti...


Vsako zdravilo ima stranske učinke, žal tudi cepiva, ampak v vsej tej zgodbi je potrebno se zavedat da niso cepiva tista ko so slaba,
ampak je bil virus v taki obliki kot je bil izredno za*leban...

Bi bilka cepiva lahko boljša, lahko ampak bi potrebovali še par let za razvoj in testiranje, bi bila lahko slabša, lahko bi bila slabša
ali ga pa sploh ne bi bilo in bi lahko šlo še vse krepko na slabše...

Poznam kar nekaj primerov ko imajo prebolevniki težave po covidu, osebno pa ne poznam nikogar ki bi imel težave po cepljenju
in tudi taki so, vendar je razmerje med temi in drugimi xxx...
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.079
113
Presezne smrti se nadaljujejo. Se vedno med 10% in 20% nad povprecjem.
Mojstra nad mano pravita, da to ni od cepiv:

Screenshot_20230709-142759_YouTube.jpg
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.442
3.530
113
Mojstra sta cepljenčka in resnico takšno kot je sprejet brez celofana je pač težko. Eni jo pač ne bojo nikoli, dokler se enkrat ne prizemljijo.
 
2. jul 2020
4.909
6.438
113
In imaš kakšen dokaz da je zato krivo cepivo?

Glede na to tvojo teorijo lahko jaz trdim, da je za povišano smrtnost krivo pomanjkanje gibanja, saj smo bili zaprti po občinah :valjamse:
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.892
10.612
113
kod Džej-Zija
Mojstra sta cepljenčka in resnico takšno kot je sprejet brez celofana je pač težko. Eni jo pač ne bojo nikoli, dokler se enkrat ne prizemljijo.
AndZ citira članek, ga narobe razume. Me zanima, če je tvoje razumevanje kaj boljše. Torej, s tvojimi besedami, kaj pravi članek? Mirno uporabi chatgpt ali google translate, če te jebe angleščina.
 
2. jul 2020
4.909
6.438
113
Verjetno ker so bile neke blage težave od bolečin na mestu inekcije ali rahlo povišana temperatura?
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.869
1.133
113
verjetno ker te na vhodnih vratih ambulante os.zdravnika pričaka napis z velikimi debelimi črkami čez cel A4 list "V TEJ AMBULANTI PRIPOROČAMO CEPLJENJE PROTI COVID-19!"
Kako pa misliš da bo takšen osebni zdravnik oz. bolje rečeno - osebni farmacevtski akviziter - ukrepal ko mu poveš za stranske učinke cepiva? Po dobrem 2-sekundnem premisleku, brez kakršnekoli diagnostike, brez da bi vstal izza svoje mize: "To ni od cepljenja, ampak od nečesa kar slučajno sovpada s cepljenjem."
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.513
4.622
113
verjetno ker te na vhodnih vratih ambulante os.zdravnika pričaka napis z velikimi debelimi črkami čez cel A4 list "V TEJ AMBULANTI PRIPOROČAMO CEPLJENJE PROTI COVID-19!"
Kako pa misliš da bo takšen osebni zdravnik oz. bolje rečeno - osebni farmacevtski akviziter - ukrepal ko mu poveš za stranske učinke cepiva? Po dobrem 2-sekundnem premisleku, brez kakršnekoli diagnostike, brez da bi vstal izza svoje mize: "To ni od cepljenja, ampak od nečesa kar slučajno sovpada s cepljenjem."
Rokica še vedno bu bu? Bogi.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.442
3.530
113
Glede na kakšne strokovnjake ste se izkazali boste morda že 5x, saj vedno najdete nek izgovor. Ga boste tokrat tudi. :aplauz:
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.079
113
In imaš kakšen dokaz da je zato krivo cepivo?

Glede na to tvojo teorijo lahko jaz trdim, da je za povišano smrtnost krivo pomanjkanje gibanja, saj smo bili zaprti po občinah :valjamse:

Glede na to, da nobena vlada noce narediti studije vzroka povisanih preseznih smrti, je odgovor jasen. Ce bi bil odgovor za povisane presezne smrti Covid, bi bili ze zaprti, toliko jih je prevec.
Tako pa nobenega na vladi ali na NIJZ ne zanima od kod 10% -20% preseznih smrti? Yeah, right.