OLED TV

corsol

Guru
11. mar 2010
2.946
943
113
Bigbang očitno že navija cene pred "popusti" v d3cembru.
Gre se za lanski model in cena 2k+ je big-joke, lahko pa tudi nateg če hočeš.

Recimo tukaj je 1099
 

televizor

Forumski Philips zastopnik
29. jul 2022
211
-7
28

Why you shouldn't buy Hisense 2024 Models..​

General/But Rtings said....:


Hisense is known for poor QA (Quality Assurance)/QC (Quality Control). Rtings does not test for QA/QC.
Multiple issues shown on reddit.
Hisense has poor processing as reported by multiple redditor's experience, not just us.
Rtings testing for Processing/Upscaling is flawed and does not match real world usage
Hisense has poor motion handling as reported by multiple redditor's experience, not just us.
Rtings testing for motion handling is flawed and does not match real world usage
Non US/Canada Users get the god awful Vidaa OS instead of GoogleTV. Even some US models also now use this garbage OS.

We would not recommend anyone purchase the Hisesne unless you're throwing it outside and understand you'll be lucky to get 2 years out of it.
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.898
55
63
Včeraj zvečer se je poslovila moja Panasonic g30 plazma po 15ih letih :jok:
Zbiram predloge za novo 65", je kdo zasledil kakšno ugodno varianto kje?
Čez 1500€ ne bi šel, raje manj.
Daleč najbolši od vseh predlaganih je ta letošnji LG model:
Pa tudi ta lanski model je občutno boljši nakup od vseh predlaganih:
 

urosvrunc

Pripravnik
20. jun 2012
277
16
18
Prejšnji teden sem kupil Lg OLED 65 col, model B4. Slika top, cena napram konkurenci pa tudi ok....1200 eur z dvoletno garancijo. Za enak denar nisem našel bolšega pa še sistem deluje tekoče brez zatikanja kot je običajno pri android televizorji tega cenovnega razreda.
 

televizor

Forumski Philips zastopnik
29. jul 2022
211
-7
28
Daleč najbolši od vseh predlaganih je ta letošnji LG model:
Pa tudi ta lanski model je občutno boljši nakup od vseh predlaganih:
Kaj ima ta Lg že vgrajen Mikro led panel ,ima dvojni čip za obdelavo slike, dvojni video krmilnik, da je daleč najboljši..?

Kaj dela to razliko, da je daleč najboljši..?
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.898
55
63
Kaj ima ta Lg že vgrajen Mikro led panel ,ima dvojni čip za obdelavo slike, dvojni video krmilnik, da je daleč najboljši..?

Kaj dela to razliko, da je daleč najboljši..?
Andrej, ne pametuj in ne delaj si sramote. Človeku predlagaš praktično najslabši budget model OLEDa 769, ki ne premore niti spodobnega operacijskega sistema, da ne omenjam še drugih slabših lastnosti, in se lahko samo delno primerja z LG modeli serije B, nikakor pa ne s serijo C.
 

televizor

Forumski Philips zastopnik
29. jul 2022
211
-7
28
Andrej, ne pametuj in ne delaj si sramote. Človeku predlagaš praktično najslabši budget model OLEDa 769, ki ne premore niti spodobnega operacijskega sistema, da ne omenjam še drugih slabših lastnosti, in se lahko samo delno primerja z LG modeli serije B, nikakor pa ne s serijo C.
Tukaj se sedaj pogovarjava o kvaliteti slike, zvoku itd.. In ne o OS-u.. In sploh ne veš kako deluje Titan OS, tako, da pametuješ ti in ne jaz:)

In nisi mi napisal kaj je to, da je Lg toliko kvalitetnejši..??
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.574
89
48
Od križišča mal naprej na desno
Brez krega fantje, odločitev je padla za:


Prevladala je kajpak cena, ker leto gre h koncu in bo teh 400€ prav prišlo za kako drugo stvar.

Hvala
 
  • Všeč mi je
Reactions: krko

corsol

Guru
11. mar 2010
2.946
943
113
Brez krega fantje, odločitev je padla za:


Prevladala je kajpak cena, ker leto gre h koncu in bo teh 400€ prav prišlo za kako drugo stvar.

Hvala
Vidiš, pa smo ti prišparali 200€.
Oz.na osnovno ceno 1K+. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Dik