OLED TV

corsol

Guru
11. mar 2010
2.904
914
113
Skoraj,... in ima grde "pajkaste" noge.
:D

 
  • Haha
Reactions: brane_new

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.800
384
83
Vipavska dolina
KSZ
A ima kdo po zadnjem update-u LG kakšne probleme?
Poleg kar sem bral glede screensaverja, meni "zmrzuje" in potem posledično prihaja do zamika video-zvok, če gledam tv prek brskalnika. Če ne bi bil v garanciji bi ga verjetno poizkušal spravit nazaj na star firmware, tako pa lahko samo čakam...
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.500
888
113
Sem si danes vzel nekaj casa in malo pogledal v zivo ta oled cudesa. Testiral na 65 col c3 model.
Splosno gledano pa nisem prevec navdusen. Testirat v trgovini je tezko, sem pa naredil en test posnetka iz youtuba. Konkretno tale posnetek
Od 50s dalje, je slika prezgana na avtih in drugih izpostavljenih delih, kontrasta manjka. Dejansko s spremembo nastavitev ni bilo nic kaj bolje. In konkretno tale posnetek je boljsi na 8 let stari Samsung TV.

Ce pa predvajas recimo Singapore review, kjer se je dirkalo po temi, pa je druga pesem. Tam pa bi rekel, da je slika pretemna. Je pa lepo kontrastna.

bom se moral potestirati druge resitve.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.114
10.490
113
jaz tud mislim da na nekem streamu ne boš sprve zmagal. zmagaš v movie načinu in HDR.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.490
1.078
113
Se opravičujem za "mimosun"... Kateri TV bi priporočali za MAX 300€? Max velikost je 40". Gre za upokojenca, ki bi sicer znal uporabljati smart TV.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.182
2.331
113
Sem si danes vzel nekaj casa in malo pogledal v zivo ta oled cudesa. Testiral na 65 col c3 model.
Splosno gledano pa nisem prevec navdusen. Testirat v trgovini je tezko, sem pa naredil en test posnetka iz youtuba. Konkretno tale posnetek
Od 50s dalje, je slika prezgana na avtih in drugih izpostavljenih delih, kontrasta manjka. Dejansko s spremembo nastavitev ni bilo nic kaj bolje. In konkretno tale posnetek je boljsi na 8 let stari Samsung TV.

Ce pa predvajas recimo Singapore review, kjer se je dirkalo po temi, pa je druga pesem. Tam pa bi rekel, da je slika pretemna. Je pa lepo kontrastna.

bom se moral potestirati druge resitve.
Hm, meni se pa zdi kar ok. Ne vem pa kaj si videl več na samsungu?!
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.536
1.071
113
Titograd
Imam problem z philipsom oled 805... pravzaprav z njegovim daljincem, ki je slabši kot da bi bil iz papirja narejen. 3 krat je padel na tla in vsakič je kak kos odletel iz njega, ker ima precej ostre kote. Komaj se še nekako skupaj drži. Še pa dela. Kaj kupiti kot zamenjavo? Bi delalo vse od kake starejše ali novejše oled serije? Kaj univerzalnega?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.413
9.737
113
40
MB
Imam problem z philipsom oled 805... pravzaprav z njegovim daljincem, ki je slabši kot da bi bil iz papirja narejen. 3 krat je padel na tla in vsakič je kak kos odletel iz njega, ker ima precej ostre kote. Komaj se še nekako skupaj drži. Še pa dela. Kaj kupiti kot zamenjavo? Bi delalo vse od kake starejše ali novejše oled serije? Kaj univerzalnega?
Delal bo bilokateri Philips daljinec.
od nadomestnih imas prav po znamkah, meliconi so sicer crap ampak so gumirani tak da idealni za po tleh metat :D
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.536
1.071
113
Titograd
To je prvi daljinec, ki je lomljiv dobesedno če ga pogledaš, z ostalimi še v življenju nisem imel problema. Tudi tipke so sicer karnekaj. Tak da jaz mislim da bi itak katerikoli drug bil bolj trpežen. Kaj bi ti vzel npr.?
 
22. jul 2007
13.321
1.604
113
124
To je prvi daljinec, ki je lomljiv dobesedno če ga pogledaš, z ostalimi še v življenju nisem imel problema. Tudi tipke so sicer karnekaj. Tak da jaz mislim da bi itak katerikoli drug bil bolj trpežen. Kaj bi ti vzel npr.?
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.192
839
113
jaz imam tole. malo dražja varianta, ampak je popolnoma prilagodljiva.
 

bev

Majstr
25. apr 2017
372
257
63
Rabim nov TV 55. Okol 2000 eur največ. Kaj bi vi kupili? Nočem pa nekih eksotičnih OS. Torej naj bo android.