Novo pri Telekom Slovenije II.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.661
6.369
113
Vse skupaj nič. Tisti, ki najbolj tulijo so pa vezani...

Marsikomu pač 1 evro ne pomeni začetek apokalipse. Tisti s trajniki več mesecev sploh opazili ne bodo.
 
Nazadnje urejeno:

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Meni se na splošno zdi, da ljudje dolgo ne bodo več toliko preplačevali "najboljšega omrežja". Saj ni logike da vsako leto dvignejo cene za 1€...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Ah ne jokcajte, 1€ na mesečnem nivoju oz. 12€ na letnem ni nič proti težavam ki jih lahko nekvalitetno omrežje prinese. Škoda vseh živcev potem...
 

BigBoss

Pripravnik
12. okt 2007
192
0
16
Posavje
Jst sem tudi vedno hvalil Telekom zaradi njihovega kvalitetnega omrežja. Zadnje čase pa se mi precej pogosto pojavljajo prekinitve veze brez očitnega razloga.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Hmmm, si morda na kakšnem čudnem območju in da imajo z oddajnikom kakšne težave ali pa imaš morda težavo s telefonom? Namreč sam se gibljem konstantno na relaciji MB-LJ, MB in okolica nobenih težav prav tako ni nobenih težav v LJ (center). Sicer pa verjamem da jim kaj zafrkava... Npr. en pripetljaj iz prejšnjega tedna, kličem iz Mobitela mamo na Bob (Simobil) in je nedosegljiva, kličem fotra na Debitel in mu rečem naj si vklopi telefon in pravi da ima vklopljenega. Nakar poizkušam še nekajkrat in je nedosegljiva. Potem jo takoj zatem poizkusi poklicat foter in Simobila (Dual SIM, ima dve številki) in jo takoj dobi. Torej... iz Mobitela je nisem mogel dobit, znotraj skupine (Simobil,Bob) pa jo je dobil takoj. Skratka kaj hočem rečt, lahko mi podarijo mesečno naročnino in si tega žal ne morem privoščit da sem nedosegljiv...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Aja pa še nekaj da ne bo dvomov, doma smo na območju kjer je tako Mobitel kot Simobil signal 5/5.
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.649
466
83
Tolmin
Na Tolminskem je tako delovanje nekako povezano z LTE nadgradnjo in od takrat se samo še slabša.
Vedno večkrat si nedosegliv, prenos podatkov je včasih obupen,...
Kar nekaj (tudi podjetij) beguni na Simobil omrežje
grims-1.gif
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.866
751
113
www.jernej.org
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Ah ne jokcajte, 1€ na mesečnem nivoju oz. 12€ na letnem ni nič proti težavam ki jih lahko nekvalitetno omrežje prinese. Škoda vseh živcev potem...
Tretje leto zapored so podražili vse pakete za 1€... to je pa že 36€ na letnem nivoju, kar znese več kot 3 mesečne naročnine pri mojem novem operaterju. Poleg tega pa še omrežje novega operaterja na tistih območjih, kjer se jaz večinoma nahajam, deluje v povprečju boljše od Telekomovega. Torej win win situacija...
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Ah ne jokcajte, 1€ na mesečnem nivoju oz. 12€ na letnem ni nič proti težavam ki jih lahko nekvalitetno omrežje prinese. Škoda vseh živcev potem...

Sploh ni denar tak problem, sem odšel od njih po 15 letih samo zaradi tega ker vsako leto dvignejo ceno, pa če tudi je paket star pol leta. Šel sem samo iz principa. Odplačal 400 eur telefona in neke pogodbene kazni in se jih rešil.

Niso sami na trgu, da bi nas imeli za norca.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Citat:
Uporabnik Dumber pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Ah ne jokcajte, 1€ na mesečnem nivoju oz. 12€ na letnem ni nič proti težavam ki jih lahko nekvalitetno omrežje prinese. Škoda vseh živcev potem...

Sploh ni denar tak problem, sem odšel od njih po 15 letih samo zaradi tega ker vsako leto dvignejo ceno, pa če tudi je paket star pol leta. Šel sem samo iz principa. Odplačal 400 eur telefona in neke pogodbene kazni in se jih rešil.

Niso sami na trgu, da bi nas imeli za norca.

Dobro si jih
zmaga.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Ah ne jokcajte, 1€ na mesečnem nivoju oz. 12€ na letnem ni nič proti težavam ki jih lahko nekvalitetno omrežje prinese. Škoda vseh živcev potem...
Tretje leto zapored so podražili vse pakete za 1€... to je pa že 36€ na letnem nivoju, kar znese več kot 3 mesečne naročnine pri mojem novem operaterju. Poleg tega pa še omrežje novega operaterja na tistih območjih, kjer se jaz večinoma nahajam, deluje v povprečju boljše od Telekomovega. Torej win win situacija...

Ja saj te razumem, ko pa grem ven pa požrem 30 jägercol pa fastfood pa taxi pa je to 100+€ na dnevnem nivoju... nekaj drugega ti pač hočem do(povedat), jaz imam telefon za delo in mi teh 36€ pač ne pomeni toliko kot pa morebitno nenhno sranje (ki sem ga tudi imel s konkurenco), razne nedosegljivosti, živčkanje ker je "omrežje zasedeno" in podobno. Pač nimam energije za to in ne predstavljam si da bi jo kuril za nekaj 10€ na leto razlike. Drži, vsakemu svoje. Večina ljudi tudi gre v prvo trgovino po vez mleka, določeni ljudje pa izkoristijo Spar 25% bon in hopppa, so že pokrili 3-4 mesečne razlike v podražitvi. Skratka brezveze in nevredno debate. Isto kot ljudje ki so poročeni in za šankom jamrajo kako grozna je žena. Čemu? Loči se in bodi tiho, ne razumem zakaj je sploh vredno debatirati o raznih podražitvah. Poplačaš anekse, greš drugam, stvar rešena, vsi srečni
smile-1.gif
LP
 
Nazadnje urejeno:

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
Citat:
Uporabnik bertoncl pravi:
Baje da telemach ogromno pridobiva zadnji mesec.

Mislim, da bo kmalu tudi velik odhod iz Telemacha, ko bodo ljudje ugotovili, kako zanic je njihovo omrezje zal.

Nakladanje brez podlage vam gre vsem zelo dobro. Za kakor koga...Jaz predlagam da vsak preveri pri svojih kolegih, znancih, ki uporabljajo Telemach kako jim deluje. Mogoče so kje še težave, vendar velikokrat so vzrok za težave popolnoma drugje... Trenutno gredo paketi Telemacha in njihova ponudba marsikomu v nos. To se lepo vidi tudi na FB profilu ko se komentira in javlja kako oh in sploh slabo omrežje ima Telemach.

Ko pa odpišejo naj javijo področje pa vse tiho. Me prav zanima, koliko je dejansko zahtevkov oziroma povratnih informacij s strani oseb, ki se javljajo ja zidu profila.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Isto kot tebi
grims-1.gif


A ko drugo pišejo prek ZS ko sporočajo lokacijo in ostalo ne moreš javno napisat osebnih podatkov in telefonske številke itn zato ne nakladaj..
 
Nazadnje urejeno:

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.158
4.032
113
No v Nemčiji po novem dela roaming samo na O2 in E plus, ki je itaq bolj tako tako. Če imaš srečo gre celo na Vodafone ampak hitro nazaj na nizko cenovce. Medtem Telemach gostuje pri Telekom . de.
Toliko o super Telekomu Slovenije.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Isto kot tebi
grims-1.gif


A ko drugo pišejo prek ZS ko sporočajo lokacijo in ostalo ne moreš javno napisat osebnih podatkov in telefonske številke itn zato ne nakladaj..
Jaz se ponavadi javim, le ko mam kaj pametnega za povedat... Ne bi sel rad na tvoj nivo, ampak glede na to da si dost glasen na vseh mogocih straneh in redko je sploh prebrat normalen komentar s tvoje strani.
Ce bi sploh prebral do konca, kaj sem napisal, bi ugotovil, da me zanima koliko ljudi, ki se pritozi na zid, nato odda svoje podatke preko ZS.
 
Nazadnje urejeno:

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.021
342
83
www.svetidej.com
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
No v Nemčiji po novem dela roaming samo na O2 in E plus, ki je itaq bolj tako tako. Če imaš srečo gre celo na Vodafone ampak hitro nazaj na nizko cenovce. Medtem Telemach gostuje pri Telekom . de.
Toliko o super Telekomu Slovenije.
To je že vsaj od septembra.

Telemach je DT dal džabe roaming, plus da se DT uporabnike tretira v Sloveniji kot domače slovenske uporabnike z neomejenim prenosom podatkov. In je DT vrnil uslugo. DT pa je nepartnerska omrežja odžagal.
 

BigBoss

Pripravnik
12. okt 2007
192
0
16
Posavje
Citat:
Uporabnik Robert pravi:
Na Tolminskem je tako delovanje nekako povezano z LTE nadgradnjo in od takrat se samo še slabša.
Vedno večkrat si nedosegliv, prenos podatkov je včasih obupen,...
Kar nekaj (tudi podjetij) beguni na Simobil omrežje
grims-1.gif

Gibljem se večinoma na relaciji LJ-ZG. Telefon je star pol leta. Dostikrat opažam, da sem nedosegljiv za kratek trenutek. Dobim klic in hkrati še SMS, da sem bil nedosegljiv. Po moje je tudi povezano z LTE jem, ker prej tega nisem opažal.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.845
1.965
113
najrajš na babi
Isto sem opazil včeraj. Se mi je pa tudi zgodilo, da pri odhodnem klicu ni prešaltal na 2g ali 3g, ostal je na LTE, posledično samo zapiskalo in ven vrglo. Ni bilo mogoče vzpostaviti glasovnega klica. Sem bil pa na območju kjer 100 procentno je pokritost z 2g, 3g in LTE.
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.