Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik #488

Diler se ne ubada s ceno klicev
smile-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
takoj ko naložiš prvič imaš vse storitve,..
če ne naložiš pa lahko dobroimetje koristiš 1 leto in ne tri mesece kot pri ostalih,..

vsaka stvar ima pluse in minus

b
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Če to vse skupaj prav razumem:

Vzamem paket bob, dobim 100enot. Sklenem naročnino in kličem ter pošiljam sms in mms za 0,04€ /min/kos. Naročnina pomeni samo to, da je vse po 4 cente, brez fiksnih mesečnih stroškov. Vse kar naložim gor mi velja 1 leto. Se kje motim oz. sem kaj pozabil?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Po 4 cente je to, kar si napisal, ostalo je po tarifi (tujina, net itd.).
 

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.125
83
48
Citat:
Uporabnik HrabiaMol pravi:
Vse kar naložim gor mi velja 1 leto. Se kje motim oz. sem kaj pozabil?
Nič ne nalagaš gor, saj imaš naročnino. Konec meseca dobiš račun, kolikokrat po 4cente si porabil.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
Uporabnik HrabiaMol pravi:
Če to vse skupaj prav razumem:

Vzamem paket bob, dobim 100enot. Sklenem naročnino in kličem ter pošiljam sms in mms za 0,04€ /min/kos. Naročnina pomeni samo to, da je vse po 4 cente, brez fiksnih mesečnih stroškov. Vse kar naložim gor mi velja 1 leto. Se kje motim oz. sem kaj pozabil?

HrabiaMol !
vzameš boba, dobiš 100 enot in jih porabiš za klice in smsje. ko greš na naročnino se ti free enote preračunajo v popust. od tam naprej pa kličeš, sms/mmsjaš in prenašaš podatke po 4 c,..

b
 

ahac

Pripravnik
19. avg 2007
99
1
8
Verjetno je bilo tole že odgovorjeno, ampak zdaj ne najdem:

Ali kdo ve, če bob dela na telefonih, ki so zaklenjeni na Simobil?
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
660
9
18
Dolenjska
Citat:
Uporabnik ahac pravi:
Verjetno je bilo tole že odgovorjeno, ampak zdaj ne najdem:

Ali kdo ve, če bob dela na telefonih, ki so zaklenjeni na Simobil?
Telefon ti na Simobilu brezplačno odklenejo. Če delujue tudi z zaklenjenim pa nebi vedel.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
vse simobilove telefone lahko odkleneš na prodajnem mestu,.. z izjemo iPhonea ki ostane zaklenjen 3 mesece,..
b
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
In z izjemo aparatov, kupljenih na predplačniških paketih.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
1Giga podatkov je meni ravno prav za iPad. Kaj se zgodi, če presežem mesečni limit 1Giga, dobim novega in ga plačam al se pipa pripre?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.485
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Aktivira in zaracuna se nov giga podatkov...

kaj je bob podatkovna opcija? bob podatkovna opcija 1 GB ti omogoča brezplačno brskanje po spletu in sprejemanje/pošiljanje elektronske pošte. bob podatkovno opcijo 1 GB si lahko vklopiš v kolikor imaš aktiviran bob naročniški paket. cena za 1 GB prenosa podatkov je 6,00 € na mesec. vključena količina podatkov velja samo za prenos podatkov v Sloveniji. v kolikor zakupljene količine podatkov nisi porabil, se neporabljena količina ne prenaša v naslednje obračunsko obdobje. obračunski interval za prenos podatkov je 64 kB. v kolikor zakupljeno količino podatkov porabiš pred iztekom obračunskega obdobja, se vsak nadaljni GB prenesenih podatkov zaračuna v višini 6 €. če opcije ne izklopiš, se samodejno obnavlja vsak mesec. v kolikor želiš bob podatkovno opcijo 1 GB izklopiti, pokliči na 090 068 068 (cena klica na minuto je 1 € z vključenim DDV). cena prenosa podatkov se po izklopu zaračunava v skladu s ceno za prenos podatkov v Sloveniji.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
OK, super. Hvala Jest.

PS: hvala, ker podpiraš mojo lenobo in se obenem posipam s pepelom.
redface-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ahac

Pripravnik
19. avg 2007
99
1
8
Citat:
Uporabnik Cawo pravi:
In z izjemo aparatov, kupljenih na predplačniških paketih.

To ne gre?
Fotr je kupu bob paket brez telefona, ga še ni aktiviral, potem pa ugotovil, da je njegov telefon zaklenjen (kupljen v Halo paketu). Na bob informacijah so mu pa rekl, da niti tistih 15€, ki jih je dal za paket, ne more dobit nazaj...
Se mi zdi orenk butasto, če ne more iz Simobila na bob (torej še vedno simobil) zarad zaklenjenega telefona.
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.