Multifunkcijska naprava

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
Meni so rekli, da je Brother MFCJ6920DW optimalna izbira price/performance. Čez lužo je cena kar zanimiva. Pri nas precej manj zanimiva...

Prištej tisti Amazon ceni še DDV in ne ravno nizko ceno poštnine. Pa si že blizu slovenski ceni.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.667
1.470
113
Emona / Carnium
Ja, če bi šel naročat na naslov v Sloveniji je to nesmisel. K sreči to ni edina pot
smile-1.gif
 

rola

Zelenc'
15. avg 2011
4
0
1
Pozdravljeni.Ne morem se odločiti med Epson L 210 večfunkcijsko napravo in Brother DCP-J 100.Ali ima kdo izkušnje z Epson L 210.Rad bi dober in poceni izpis.Malo rabim zase in šolar ter študentka imata kar naprej za tiskat.Ali priporočate kaj drugega v tem cenovnem rangu.Hvala za nasvete.LP
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.405
6.552
113
pri taščici
Jih v canonu menjate ko zacne težiti da bodo prazne, ko začne težiti da so prazne, ali ko zacne tiskati v čudnih barvah (dejansko zmanjka barve)?
Tvoje kartuše ne pasejo v MX 925.
Tisti trgovec v citatu se mi zdi da je preverjen, vsaj po imenu sodeč.
 
Nazadnje urejeno:

pipo

Majstr
19. mar 2008
911
412
63
vedno ko zmanjka barve. Od opozorila do prazne kartuše je še vsaj x0 listov.

Trgovec je top. Pri 100+ kartušah še nisem naletel na težavo. Hitro in korektno.
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
579
21
18
Glede MX925 - samo če koga zanima ali pa je imel iste težave...

Ko sem zamenjal eno kartušo (ne vseh) mi je včasih ni zaznalo ali pa jo je zaznalo, pa je bil tisk nikakršnen (vijuge,....). Treba je odpreti tank Canona in dati vse kartuše ven in ponovno notri in potem je OK. Vsaj pri meni je bilo tako.
 

emirATes

Pripravnik
9. apr 2012
159
7
18
Citat:
Uporabnik kingo pravi:
Glede MX925 - samo če koga zanima ali pa je imel iste težave...

Ko sem zamenjal eno kartušo (ne vseh) mi je včasih ni zaznalo ali pa jo je zaznalo, pa je bil tisk nikakršnen (vijuge,....). Treba je odpreti tank Canona in dati vse kartuše ven in ponovno notri in potem je OK. Vsaj pri meni je bilo tako.

meni se to še ni zgodilo, zamenjal sem že ene 15x po eno ali največ dve kartuši
 

lojtra

Pripravnik
6. jul 2008
60
1
8
Pozdravljeni.
Da opišem mojo izkušnjo.
Kupil sem napravo HP deskjet 4645.
MOja je sprintala cca 100 strani barvega materiala, pa je javilo, da je prazna kartuša?!
Prej sem imel hp psc 1410, pa je barva trajala in trajala.
Naj omenim, da je printer star 4 dni.

Drugače pa če kdo kopuje ta printer naj povem, da je wi fi kul, da ima zgoraj fajn podajanik papirja za kopirat zadeve, tako, da kar se tiče tega sem zadovoljen, glede barve pa skoraj ne morem verjet, da je tak hitro zmanjkalo....

Ima kdo podobno izkušnjo? Navet?

Hvala in lep pozdrav...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.405
6.552
113
pri taščici
vse kartuše /tonerji v novih to neurjih so samo "demo" polnjeni. Sicer si res malo natisnil(če pa si tiskal fotke pa precej, ker ena fotka A4 se lahko šteje za 20 strani, mogoče so to demo količino se dodatno znižal.
 
Nazadnje urejeno:

lojtra

Pripravnik
6. jul 2008
60
1
8
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
vse kartuše /tonerji v novih to neurjih so samo "demo" polnjeni. Sicer si res malo natisnil(če pa si tiskal fotke pa precej, ker ena fotka A4 se lahko šteje za 20 strani, mogoče so to demo količino se dodatno znižal.

Hvala za hiter odziv...
Aha, tako torej...
Grem ka r v nakup nove kartuše
wink-1.gif


Lep pozdrav
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
lojtra: ne tok spamat no.....si boš povprečje 5 postov na leto pokvaril
smile-1.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
uporablja kdo fejkane 550/551 xl kartuše od tito express ali printink itd?

nenormalno hitro se porabijo.....1 komplet na mesec...
 

gustav

Pripravnik
17. mar 2011
478
2
18
Zg. Gorenjska
Kakšen z nasvetom iz prve roke?

Direktorska pisarna, multifunkcijsko napravo, načeloma samo print, zaželjen čimcenejši material, scan in copy v nujnih primerih v majhnih količinah.

Hvala,..
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
758
113
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
uporablja kdo fejkane 550/551 xl kartuše od tito express ali printink itd?

nenormalno hitro se porabijo.....1 komplet na mesec...

Uporabljam jaz samo ne Tito in Printink, ker so oderuhi posebej drugi, pač pa tele : http://www.ebay.de/itm/40x-XL-...=item486864057f

Ugodna cena ugodna poštnina pridejo v nekaj dneh. In nimam nobenih negativnih izkušenj. Na dveh napravah smo zamenjali skupaj po vseh barvah vsaj 60 kartuš in niti 1 ega negativnega dogodka. Priporočam !!! Tudi glave nismo nič čistili, kar je znak, da je tinta ustrezna tako po gostoti, kot kemično, ker ja na lastne oči sem že videl, kako glave razžre agresivna tinta.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
ksz

Kako je pa cenovno kaj to, ko sedaj ponuja Epson?
Ne kupuješ kartuš, ampak samo barvo dolivaš
Slabost epsona je bila ravno to, da ni znal niti s črno printat, če je imel katero barvo prazno...
https://www.epson.si/si/sl/vie...1&WT.z_ap=0


Sem pa tak sistem našel na aliexpressu tudi za moj stari printer.
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.603
707
113
Tiskalnik bo ja kupil direktno na firmo.

Zagotovo bo bolj vesel darila v €.