Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.567
15.587
113
Se mi zdi , da so ti bolj migranti(vseh vrst) problem kot kriminalci(vsrh vrst).
Lahko se ti tako zdi ampak drži pa to pač ne. Kriminalci (vseh vrst) so (mi) v tej zgodbi v bistvu primaren problem in če lahko število kriminalcev s preprečevanjem ilegalnih migracij držimo nižje kot bi bilo sicer, je to to. Z družbi prijaznimi ali pa še bolje koristnimi migranti pa nimam popolnoma nobenega problema.
 
  • Všeč mi je
Reactions: corsol

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.967
5.615
113
Kdor dela probleme, ga je teba "za vrat prijet",....ne delajo pa problemov vsi migranti kot bi nekateri radi prikazali (pa če to priznajo al ne).
Ampak kaj pa....

partnerji_vdve_240.gif
 
  • Objave ne odobravam
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in jest5

brane_new

Guru
10. feb 2008
16.149
2.548
113
Vojvode Đorđević. Če ti grdo o Slovencih, še jaz v tvojem stilu. Upam, da te ....!

Pri kitih
Why were pilot whales killed in Faroe Islands?
Cultural significance
The meat and blubber of the pilot whale are a traditional part of the diet of the Faroese community.

p.s. na Islandiji in na Japonskem tudi!

Pri psih
Jih bodo potem pojedel ali jih samo ubijejo?

Še ostalo

in tega je še in še. nekaj je preživetje, drugo so verska prepričanja in razni rituali

p.s. ne najdem pa muslimansko klavnico in prevoz krav
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.472
903
113
Vojvode Đorđević. Če ti grdo o Slovencih, še jaz v tvojem stilu. Upam, da te ....!

Pri kitih
Why were pilot whales killed in Faroe Islands?
Cultural significance
The meat and blubber of the pilot whale are a traditional part of the diet of the Faroese community.

p.s. na Islandiji in na Japonskem tudi!

Pri psih
Jih bodo potem pojedel ali jih samo ubijejo?

Še ostalo

in tega je še in še. nekaj je preživetje, drugo so verska prepričanja in razni rituali

p.s. ne najdem pa muslimansko klavnico in prevoz krav
Tije iz Indonezije (Otok Sulawesi/Celebes, Kraj Tana Toraja) niso muslimani. Po veri so Katoliški protestanti.
Drugače sem pa leta 2000 bil tam in tole videl na lastne oči...
 

dask

Majstr
21. sep 2023
454
501
93
Se mi zdi , da so ti bolj migranti(vseh vrst) problem kot kriminalci(vsrh vrst).
Tebi pa - kot večini zagovornikov tega idiotizma z ilegalci - niso jasne osnove - namreč, VSAK ki je prišel ilegalno čez mejo, je že kršil zakon. Čist enostavno. Mene jebejo z dokumenti in kolonami, tile pa lazijo skozi vse luknje, modeli kot ti jih pa še zagovarjate. Sori, ampak ste zglajzal popolnoma. Če imaš težavo, če bežiš, hočeš na bolje, izvoli, imaš popolnoma legalno možnost priti. Le zakaj je ne koristijo, kaj misliš ? Begunci my ass.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.761
5.894
113
Nekateri so prav zgledni in se ob najmanjšem sumu, na lasten prestopek samoprijavijo policiji v Solingenu npr..
Tako zgleden, da jih prvo 8 zaštiha z možem ?

Tip je bil na listi za deportacijo...


Scholz po napadu z nožem napovedal zaostritev zakonodaje o orožju
Zanimivo, da noži desetetja niso bili problem, zdaj bo pa zaradi njih treba menjati zakonodajo o orožju.

Le kaj se je tako spremenilo z noži, da bo to potrebno?



Orban ima prav: no islam no cry.

 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.881
3.596
113
Tako zgleden, da jih prvo 8 zaštiha z možem ?

Tip je bil na listi za deportacijo...



Zanimivo, da noži desetetja niso bili problem, zdaj bo pa zaradi njih treba menjati zakonodajo o orožju.

Le kaj se je tako spremenilo z noži, da bo to potrebno?



Orban ima prav: no islam no cry.

Najprej se je treba lotiti problema na samem izvoru. Zapreti je treba tovarno nožev v Solingenu.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.761
5.894
113
piagolo
Si idiot ali se samo delaš ?



Nemško pravosodje:
Suspected Syrian

How the suspected Solingen attacker avoided deportation

The authorities wanted to deport Issa Al H. last year. According to SPIEGEL information, he did not even have to successfully appeal against the decision in order to be able to stay in Germany. Simply waiting was apparently enough.