Ljubljana - brezvezno mesto?

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113


Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Dublinu res ne. Berlin, Pariz, Barca, Munchen, Hannover, Koeln,... Niso glih velemesta, je pa Ljubljana za njih eno "selo"
wink-1.gif

Noja... Od teh, ki si jih nastel, je vecina mest s toliko prebivalci kot jih ima cela Slovenija... In tudi ni vse tako roznato... Vec ali manj
povsod najdes tudi gradbisca... Pa luknjaste ceste... In ciganarijo malo ven iz strogega centra...
wink-1.gif

Saj to je glavi problem prebivalcev, mesto je največje v državi ampak mini v primerjavi z drugimi.
 
19. jul 2007
2.829
1.539
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
... se pa bojim da bo stanje poslabšano zdej k je snaga močno zaostrila sprejem odpadkov na barju...

Prevod za tiste, ki v zadnjega pol leta nismo bili na odlagališču ?
 

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
732
296
63
Dve soboti nazaj tega še ni bilo. V 10min, kar sem bil tam, je prišlo več avtomobilov in niti enega niso popisali ali pregledali. Rampa je bila dvignjena, uslužbenec pa je samo pomahal naprej.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.381
171
63
Lahko potrdim alkoholika.

Sintalovec pride in vrže glavo v avto.

Odvisno je od ramparja, enim se da bolj, drugim manj, odvisno tudi od tega, koliko so jim tisti dan težili.

Je pa to od takrat, ko so odprli nekaj tam na novo.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.501
2.859
113
v lokalni ostariji
najbrž je bil sintalovec mačkast od petka p aje dvignil rampo in ni težil. sem pa jaz že 2x nabasal na smotanca... ki je prebrskal vse moje smeti in popisal količine. celo za gradbeni odpad sem slišal da si "cahnajo" tablice da vedo kolikokrat si prišel...
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.207
6.044
113
@policija_si
Jutri med 9.00 in 13.30 bo na Stadionu Stožice in v UKC Ljubljana potekala vaja v primeru množične nesreče. Ni razloga za skrb/preplah!
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.030
3.549
113
41
Lj
Res ne vem kdaj mislijo zrihtat Ljubljanski grad, da ne bo prometa gor, danes je bilo noro avtomobili in avtobusi parkirani vsepoprek, na pločnikih itd. Vse je bilo zaparkirano skoraj do dol.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.796
-436
113
najprej morajo urediti alternativo glede prevoza. ko bo to, bojo lahko zaprl. ne mores kar ene ceste zaprt, sploh pa do ene vecje turisticne tocke v lj...

glede smetisca v lj... pri nas nas tehtajo in seveda vse popisejo, tko da dokler je samo rampa ne vem kaj vam je hudega?! rampa je bila pri nas 10 let nazaj...
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.197
844
113
alternative so turistični vlakec, vzpenjača in peš pot. a to ni dovolj? tudi meni se zdi čudno, zakaj grad ni zaprt za promet.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.796
-436
113
a ima tur. vlakec vozni red? a je spodaj urejeno parkirisce? a je urejena postaja/nadstresek/klopca za cakajoce??

ne mi o vzpenjaci, k je draga ko zafran.

zakaj ne posljete maila na MOL, sej resno odpisujejo in pojasnujejo stvari? tam bojo najbl vedel vzrok... mi lahko samo domnevamo...
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.197
844
113
klopc je na mestnem trgu dovolj, ravno tako urejena postaja (beri :ekskluzivna). vozni red mislim da je na vsake pol ure ali okroglo uro. parkirišča so pet minut hoje stran.
kaj bi se pa tebi zdelo primerno? velika avtobusna postaja s še večjim parkiriščem in redna avtobusna linija na vsakih 15 minut? vzpenjača je 4 EUR, kar je pol manj od blejskih pletnarjev. če se ti to zdi predrago, pa pojdi peš.