Ljubljana - brezvezno mesto?

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.470
902
113
Kandidata izpolnjujeta kriterije a sta umaknila kandidaturo, ker jih je župan tako "prosil" na individualnemu razgovoru za zaprtimi vrati?

bizi - morda kakšen komentar na tole glede na tvoje konstantno zagovarjanje Jankovića ter zanikanje dejst... *khm* ...zelo verjetne možnosti, da je tip mafijaš?
Spomnil jih je na Botra... S konjsko glavo v postelji... Pa sta se potem sama javila da se ne gresta več...
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.678
1.480
113
Emona / Carnium
Mislim, sej piše, da so se skupaj zmenili :) Torej, fantje so pristali na Zokijeve pogoje, potem, ko jim je ta predstavil njeogov višje poslanstvo direktorja KŠ, ki presega njune patetične egoistične ambicije biti "darektor".
Dejansko pa o vsebinskih razhajanjih ni besede. Vidim pa, da se še vedno nismo navadili, da razpis ni orodje, ki deluje v prid...države, davkoplačevalcev, prebivalcev, državljanov, meščanov, javnosti, vernikov, volivcev, kmetov,...?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.564
15.587
113
Vidim pa, da se še vedno nismo navadili, da razpis ni orodje, ki deluje v prid...države, davkoplačevalcev, prebivalcev, državljanov, meščanov, javnosti, vernikov, volivcev, kmetov,...?
Bi se morali navadit? Ali je pač pravilno, da se zavrača netransparentne razpise, razpise na katere se prijavi zgolj en ponudnik saj je razpis delan "njemu na kožo" ter razpise, kjer je načeloma vse OK ampak kandidati nekomu iz X razloga niso všeč in se posledično na tak ali drugačen način doseže umik kandidature kot v aktualnem primeru?
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.678
1.480
113
Emona / Carnium
Bi se morali navadit? Ali je pač pravilno, da se zavrača netransparentne razpise, razpise na katere se prijavi zgolj en ponudnik saj je razpis delan "njemu na kožo" ter razpise, kjer je načeloma vse OK ampak kandidati nekomu iz X razloga niso všeč in se posledično na tak ali drugačen način doseže umik kandidature kot v aktualnem primeru?
Menim, da ravno nasprotno. Ne smemo se navaditi. Vendar, sta kandidata, ki sta se prijavila na razpis in prijavo potem umaknila, očitno navajena...in karavana gre dalje.
Čeprav komentiram, kot popoln nepoznavalec področja, bi res rad slišal te, strokovne in vsebinske argumente župana, ki presegajo razpisne pogoje. "Smo se skupaj zmenili." je malo premalo strokovna argumentacija. Potem pa bi rad slišal še komad I fought the law and I won.

 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.564
15.587
113
Menim, da ravno nasprotno. Ne smemo se navaditi. Vendar, sta kandidata, ki sta se prijavila na razpis in prijavo potem umaknila, očitno navajena...in karavana gre dalje.
Navajena ali pa sta v obliki predloga za odstop od kandidature enostavno dobila ponudbo, ki je nista mogla zavrniti?*

*retorično vprašanje
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.100
3.843
113
Menim, da ravno nasprotno. Ne smemo se navaditi. Vendar, sta kandidata, ki sta se prijavila na razpis in prijavo potem umaknila, očitno navajena...in karavana gre dalje.
Čeprav komentiram, kot popoln nepoznavalec področja, bi res rad slišal te, strokovne in vsebinske argumente župana, ki presegajo razpisne pogoje. "Smo se skupaj zmenili." je malo premalo strokovna argumentacija. Potem pa bi rad slišal še komad I fought the law and I won.

Ne bo šlo, tudi to si je šerif porihtal. Jello je v kinu Šiška sviral, še too drunk to fuck je šlo skoz in neke antitrump domislice, i fought the law je bilo pa očitno preveč.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mistique

mistique

Guru
16. jun 2009
13.678
1.480
113
Emona / Carnium
Moja poanta je, da takšna drža ne prinese sprememb.
Ja, "vsakdanji kruh", "imam otroke",...so za moje pojme kredibilni razlogi, a kljub vsemu, sposobni in ambiciozni ljudje bodo vedno poskrbeli, da (dobro) preživijo.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.678
1.480
113
Emona / Carnium
Ne bo šlo, tudi to si je šerif porihtal. Jello je v kinu Šiška sviral, še too drunk to fuck je šlo skoz in neke antitrump domislice, i fought the law je bilo pa očitno preveč.
No, hvala za iztočnico. Sem imel že napisano (pa sem zradiral, ker morda ni bilo ravno v kontekstu) v prejšnjem komentarju, da bi rad videl ali slišal kak anti establishment dogodek...gegen kapital...v centru Rog naprimer :)
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Kandidata izpolnjujeta kriterije a sta umaknila kandidaturo, ker jima je župan tako "predlagal" na individualnemu razgovoru za zaprtimi vrati?

bizi - lahko morda podaš kakšen komentar na tole glede na tvoje konstantno zagovarjanje Jankovića ter zanikanje dejst... *khm* ...zelo verjetne možnosti, da je tip mafijaš?
Med prebiranjem članka nisem opazil, da bi kje kaj cingljalo. Sicer me pa BK, kdo je ali bo direktor KŠ.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.100
3.843
113
No, hvala za iztočnico. Sem imel že napisano (pa sem zradiral, ker morda ni bilo ravno v kontekstu) v prejšnjem komentarju, da bi rad videl ali slišal kak anti establishment dogodek...gegen kapital...v centru Rog naprimer :)
Imel je svojo priložnost 1984 v San Franciscu s kandidaturo za guvernerja, pa dlje od lokalnega posebneža in malo reklame ni prišel. California uber alles bi lahko jankoviču ponavljal še 10x (Reagan je bil tokrat Trump), itak ne zna angleško. Pet ostarelih panksov bi se muzalo, to je domet.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.678
1.480
113
Emona / Carnium
Aja, od tod nick Jello. On je seveda povsem resno mislil s kandidaturo, čeprav je bila razumljena kot satira.

Zokijev domet poznamo...je nekje med tem "Šta je ono A u O":

in tem:

Naslednji projekt bo Metelkova...I guess.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

erikson

Guru
25. avg 2007
22.193
6.032
113
No, hvala za iztočnico. Sem imel že napisano (pa sem zradiral, ker morda ni bilo ravno v kontekstu) v prejšnjem komentarju, da bi rad videl ali slišal kak anti establishment dogodek...gegen kapital...v centru Rog naprimer :)
Danes je Tanja Fajon nemško levičarko, zagrizeno nasprotnico jedrske energije, nekdanjo novinarko in zunanjo ministrico Annaleno Baerbock peljala v Center Rog. Tam sta imeli potem okroglo mizo na temo "Smo pripravljeni na izzive? Širitev in reforma EU v času svetovnih kriz".
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.193
6.032
113
Poleg grafitov nekdanjih okupatorjev Roga so se pojavili tudi grafiti konkurence.

rog je nas levica vlada narod strada jansa resi nas.png
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N