Ljubljana - brezvezno mesto?

Samo Svoj

Guru
27. jan 2022
5.980
2.386
113
Najbolj sem paše - pravkar slišano na TV:
pravi Ljubljančan: vedno sem si želel bit Štajerc, samo ga ne nesem dovolj, pa nisem dovolj prijazen. :evil:
 
  • Haha
Reactions: aljoman

erikson

Guru
25. avg 2007
22.197
6.033
113
Na ljubljanskih cestah so namestili pet novih ohišij, v katerih bodo izmenično nameščene samodejne merilne naprave za nadzor hitrosti, ter en merilnik hitrosti za nadzor prometa.
Nova ohišja so nameščena na Zaloški, Šmartinski in Dunajski cesti ter na cesti Črna vas. Vse lokacije merjenj so označene z znakom za obveščanje o izvajanju meritev hitrosti.
Kot so zapisali na občini, je namestitev novih ohišij eden izmed trajnih ukrepov letošnjega Evropskega tedna mobilnosti, Mestno redarstvo pa je z operativno uporabo začelo v sredo, 18. oktobra 2023.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.384
3.700
113
Anderlič podpira kolesarje.

Kako je s številom parkirnih prostorov v podzemni garaži? Je poskrbljeno za stanovalce?
Vsa stanovanja imajo dve ali tri parkirna mesta.

Kako pa je poskrbljeno za obiskovalce?
Naj pridejo s kolesom.
Ampak ko župan reče, da prenovljeno kopališče Vevče ne bo imelo parkirišč, ker je namenjeno lokalcem in nočemo, da prihajajo ljudje od vsepovsod, je pa ok.
 
  • Wow
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in sixpower
2. jul 2020
4.917
6.445
113
No, pa v garažah ali umetniških ateljejih z radiatorji.


Ps: drugače pa se take žurke organizirajo na vsake par mesecev, tudi raja jih organizira. Verjetno pa ne oglašujejo na radio 1. Tudi v hotelih dobiš fetiš igrišča...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in sajkek

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.967
5.614
113
ja, k pri nas je res veliko grascin s takimi lastniki, ki se udelezujejo teh fakdup orgij.

a prevec filme gledas? Siroko zaprte oci pa take?
Zemono in SCT Zidarja si že pozabil? To je tam kjer so se ob pijači jedači in babah menili kako bomo preplacali AC križ....lahko bi imeli zlate avtoceste in še 3ji pas poleg....

Pa pokojnega direktorja Krke ki je stalno živel na gradu Otočec?

Sami PRAVI IN PLAVI...prosto po Zidarju...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.783
-445
113
Zemono in SCT Zidarja si že pozabil? To je tam kjer so se ob pijači jedači in babah menili kako bomo preplacali AC križ....lahko bi imeli zlate avtoceste in še 3ji pas poleg....

Pa pokojnega direktorja Krke ki je stalno živel na gradu Otočec?

Sami PRAVI IN PLAVI...prosto po Zidarju...

eh, tist je bil navaden kurblhaus, ne pa neke temacne fakedup orgije. se bacirovic se je mogu po garazah sproscat.

glede zidarja in fest...ampak 3. pas bi pa vsaj bil.
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N