LG vs PHILIPS vs SAMSUNG

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Citat:
Uporabnik TUPLI pravi:
Kaj pa rabiš vedeti????

Zanima nas, ali so vsi samsungovi LED TV vsi full led, kar pomeni, da imajo ledice čez cel ekran, in ali obstajajo tudi modeli, ki so edge led, kar pomeni, da imajo samo ob robovih ekrana ledice in kaj to pomeni za uporabnika? Je to slabo?

Ali so za kej led tv, ki so cenovno nekje do 700 eurov (na splošno vsi proizvajalci : samsung, lg, philips...) ali so to bolj "švoh" modeli, katere se ne splača kupovati za tako "malo" denarja in za ta denar raje vzameš kako LCD navadno tv?

Primer:
LCD TV sprejemnik Samsung LE32C652 - 614 eurov

ali

LED LCD TV sprejemnik LG 32LE5500 - 673 eurov

ali
LED LCD TV sprejemnik Samsung UE32C6000 - 747 eurov

Nekdo mi je svetoval, naj raje vzamem od LG lanski model LG SL8000, kateri naj bi bil zelo dober, vendar ga ni več v prodaji.

cheer.gif
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
L.P. jaz sem ti svetoval za lg 37sl8000 pa še rajši lg 42sl8500 za samsunga pa tako.če nisi prezahteven uporabnik so samsungi dobri za doma ,jaz sem prezahteven pa hočem najboljše imeti vse ,ker sem v teh vodah;po domače ; najbolj zmogljive stvari,najboljši model najboljše lastnosti pa cena zelo mala .Vsak uporabnik pa naj sam najde ,kaj mu paše in odgovarja ko kupuje . Če se nebi spoznal na toliko stvari od elektronike bi mi bilo vseeno kaj kupujem samo da imam v tem primeru tv.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.405
3.798
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik TUPLI pravi:
L.P. jaz sem ti svetoval za lg 37sl8000 pa še rajši lg 42sl8500 za samsunga pa tako.če nisi prezahteven uporabnik so samsungi dobri za doma ,jaz sem prezahteven pa hočem najboljše imeti vse ,ker sem v teh vodah;po domače ; najbolj zmogljive stvari,najboljši model najboljše lastnosti pa cena zelo mala .Vsak uporabnik pa naj sam najde ,kaj mu paše in odgovarja ko kupuje . Če se nebi spoznal na toliko stvari od elektronike bi mi bilo vseeno kaj kupujem samo da imam v tem primeru tv.

Kaj pa je narobe s Samsungom C652 za ta denar?
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Nič ni narobe odvisno kolk si zahteven uporabnik.mene že moti da ima samo 100 hz sliko ,za gledanje tv je vredu za kakšen šport pa gledanje filme na dvd in ostalo pa malo manjka razno zatikanje počasno delovanje .Osebno mislim da je 200 hz slika začetek tega in pa naprej kar ne boš nikoli izrabil ,mogoče kasneje za dober blue ray
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.405
3.798
113
davorinm.wordpress.com
Ja ampak napisal si nizko ceno. Kateri TV pa ponuja več za isto oz. nižjo ceno?

Jaz vem, da se dobi verjetno boljše za več denarja...

mogoče sem pa narobe razumel.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Meni osebno nič - takoj bi ga kupil, če mi ne bi tukaj svetovali pa tega, pa unega, pa če vzameš 32" boš imel težave...ker 32" so najmanj kvalitetni....

Potem padem v dvome, ali naj sploh vzamem 32", ali naj vzamem raje 37" (čeprav mi bo to preveliko), potem ali naj vzamem LED ali navaden LCD...

Skratka - kot je rekel moj kolega - TO KUPIŠ IN GREŠ! SPLOH NE PREMIŠLJUJEŠ VEČ.
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Nekateri hočejo dati 1500 , 2000 , 2500 euro za dober lcd ,led, in podobno pa prinesejo domov pa ugotovijo da ni tolk vreden ko sprobajo .Nebi se pa zapeljal kakšnemu prijatelju ki ima podoben izdelek ali v kakšno trgovino bigbang bof harvey merkur in podobno pa videl v živo ,kako je z tv lcd led in ..... Daš si nek kriterij za tv pa se odločiš in kupiš.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Danes ponovno bil v mediamarketu v tuš centru v ljubljani, kjer imajo samsunga le32c652 raztavljenega in JA - TO JE TO KAR POTREBUJEM!

Pa še letošnji model je.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
jaz sem mislil, da si kao apeliral na c652 da obstaja še 2009 model....v glavnem hud tv boš imel...si ziher, da ne boš zadovljen za 630 modelom recimo?
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Letošnji modeli C podpirajo tudi DTS
wink-1.gif

Pa še to ja
smile-1.gif
torej DTS.

Z c630 modelom bi bil zadovoljen ja.... ampak mislim, da nima Movie 2.0 različice gor, torej tak program, s katerim lahko preko usb gledaš filme itd...

Neka fora vem da je, mislim, da celo ta, da ima c652 več podpore kot za c630...
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
hm, če sem sprobal v trgovini C630 in je delalo hehe.....v glavnem kupi si in uživaj že :D

Jaz čakam najprej na novo dnevno, moram regal še kupit itd....jao papa € :D
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.435
792
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Škoda, ker sem šele zdaj videl tole temo, ko sem že nabavil TV. Lahko bi prej prišel prej po kakšen nasvet preden sem se spravil v trgovino....Torej nisem prav expert za novodobne TV-je Plasma/Lcd/Led, pa sem pač kupil po instinktu in nabavil tole zadevo:

http://www.lg.com/us/tv-audio-video/televisions/LG-plasma-tv-42PJ350.jsp

Imam srednje veliko dnevno sobo, tv mountan na steno, gledam pa nekje s 3m razdalje. Cena je bila 480 eur. Bi lahko dobil kaj več za ta denar ali recimo do +100? Slika je za moje oko res presenetljivo dobra. (DTV)

Hvala!
 
Nazadnje urejeno: