LG vs PHILIPS vs SAMSUNG

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
saj sedaj to naredi... če ni dovolj hiter, ti napiše da snemanje ni mogoče.

zdaj pa kaj bi imel raje: da te predhodno opozori ali da se enostavno nekaj ne posname?
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
pa veš da SD bitrate ni vedno enak? da imaš lahko npr ključek ki zapisuje s 4mb/s, na večini je cca 3mb/s, na nekaterih kanalih pa je čez 5mb/s?
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Pa veš, da imaš lahko ključ, ki zapisuje s 7 mb/s (kar dosegajo vsi razen kakih drekastih reklamnih) in ti ga TV zavrne, ker ne moreš snemat na njega HD?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Spar ima trenutno v akciji Verbatim 32GB*.
Hitrost pisanja (seveda ne piše ne na letaku ne na pakiranju): 3-4 MB/s


* - 15 EUR
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Samo da je akcija, pa tudi če je ključ 'neuporaben'
bonk.gif


Pri 2 GB ključu bi še razumel, ko folk kak dokument samo gor vrže, ne pa 32GB, ko hočeš gor dat kak HD film in traja kopiranje na ključ enako dolgo kot film (karikirano).
 

reni

Zelenc'
30. avg 2012
2
0
1
Zdravo

Zanima me, če lahko kdo iz prve roke pove, če res sedaj LG novi modeli torej z oznako LM, podpirajo DTS zvok ??
De sedaj vem, da LG niso podpirali DTS zvoka, samo samsung ga je. TI novi naj bi podpirali ??

Pa še to me zanima, kateri se bolje znajde (oz kateri ima manj problemov z video formati) za predvajanje filmov z podnapisi iz recimo USB ključa, ali LG ali samsung?

hvala

LP
 

ivi

Pripravnik
19. avg 2007
466
17
18
Za serijo LG LM 660 ti lahko potrdim da podpira DTS zvok tudi iz usb-ja mi je do sedaj prebral vse kar sem želel. Samsung televizorjev pa žal ne poznam.
 

reni

Zelenc'
30. avg 2012
2
0
1
aha, hvala za odgovor.
No, js sem gledu za LG 47LM620S, kar mislim da je isto glede predvajanja filmov, kot pa LG 47LM660S.
Sem že bil prepričan, da bom nabavu samsung UE46ES6100, ker so samsungi edini bili z DTS podporo do sedaj.

Zdj pa ko vidim, da LG tudi po novem podpira DTS zvok, mi bolj diši LG, že zaradi tega, ker ima pasivni 3d.
Ker najbolj pomembno mi je to, preden kupim LCD, da predvaja praktično vse filme z zvokom iz USB ključa in da nima problemov z podnapisi. ostalo so samo še dodatki, ki jih večina ne potrebujem.

Če ima še kdo kakšne izkušnje oz da je sprobal to novo serijo LG LCD-jev, pa dobrodošel še kakšen komentar
wink-1.gif


Lp
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
No jaz lahko povem da serija LV 5590 ne predvaja DTS zvoka preko USB vhoda,toda imam TV priklopljen na PC tako da s tem nimam problema,
Glede snemanja pa meni ne snema na ključek oz.disk manjši od 40GB.
 
Nazadnje urejeno:

mayk

Pripravnik
7. nov 2007
261
0
16
44
Citat:
Uporabnik ivi pravi:
Za serijo LG LM 660 ti lahko potrdim da podpira DTS zvok tudi iz usb-ja mi je do sedaj prebral vse kar sem želel. Samsung televizorjev pa žal ne poznam.

Zdravo. Tudi sam imam ogledanega tegale LG-ja in se odločam o nakupu v teh dneh. Vizualno mi je zelo všeč, pa tudi specifikacije ima dobre.
Kako si pa kaj na splošno zadovoljen z njim?

Lp
 

ivi

Pripravnik
19. avg 2007
466
17
18
Citat:
Uporabnik mayk pravi:
Citat:
Uporabnik ivi pravi:
Za serijo LG LM 660 ti lahko potrdim da podpira DTS zvok tudi iz usb-ja mi je do sedaj prebral vse kar sem želel. Samsung televizorjev pa žal ne poznam.

Zdravo. Tudi sam imam ogledanega tegale LG-ja in se odločam o nakupu v teh dneh. Vizualno mi je zelo všeč, pa tudi specifikacije ima dobre.
Kako si pa kaj na splošno zadovoljen z njim?

Lp
Na splošno sem še kar zadovoljen z njim. Malo ga sicer včasih zmatra internet sploh kakšna spletna stran z veliko flash reklam npr.24 kur sicer pa vse ok. Z ostalimi napravami prek wifi (dlna) deluje odlično pa po zadnji posodobitvi lahko priklopiš gor (preko usb seveda) navadno brezžično tipkovnico ali miš. Pa še eno opozorilo zvočniki pri teh TV-jih so bolj za silo sicer delajo ampak ni to to priporočam priklop na zunanje zvočnike.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ne vem če je že bilo kje napisano zato bom napisal tukaj.
Danes hotel preko USB gledat na LG televiziji film pa sem ugotovil da se da gledat samo slike in muziko.
Če se stistne istočasno na Daljincu in televiziji OK gumb se vam prikaže okno za kodo kjer vtipkate 0000 in pridete v skriti meni.
Ne vem če je pri vseh modelih enako ampak na tej televiziji je pod razdelkom 3 Divx in zraven piše OFF.
Tukaj se nastavi na HD in se zapre skriti meni.
televizija se izklopi in nazaj vklopi in vtakne USB in se lahko gledajo tudi filmi iz USB
wink-1.gif
 

mr53k

Zelenc'
5. sep 2011
14
0
1
A to maš originale da ti DTS predvaja, ker so mi na LG tehnični pomoči rekli, da samo original podpira.
 

brainstorm

Pripravnik
15. nov 2008
160
0
16
Ali obstaja kakšen novejši Philips channel editor za letošnje modele televizorjev, namreč tega, ki ga imam je za lanske modele in ne prebere channel lista, ki sem ga posnel na usb ključ.
Namreč rad bi zakodirane programe zmetal na konec seznama, ker se ne dajo skrit, oziroma jih ne znam.
Na tvju je pa premetavanje programov gor in dol precej nadležno.
 

jazz

Zelenc'
18. sep 2012
1
0
1
Lj
Ali kdo ve kako se nastavi podnapise pri predvajanju DVDja iz USB ključa. Namreč, sedaj, v meniju - nastavitev predvajanja- je opcija -nastavitev jezika podnapisov- vendar ni aktivna. Pri ostalih datotekah (avi,mkv,264) ni težav če so enako naslovljeni kot film.

TV je LG lv 5590

Pozdrav